«Інтер» викупив у Грановського 50% ІА «Українські новини»

5 Лютого 2008
16432
5 Лютого 2008
13:15

«Інтер» викупив у Грановського 50% ІА «Українські новини»

16432
«Інтер» викупив у Грановського 50% ІА «Українські новини»
Інформаційне агентство «Українські новини» увійшло до складу медіагрупи U.A. Inter Mediа Group, повідомляє прес-служба «Інтера». Це сталося внаслідок придбання ТОВ «Український медіа-проект» (100% дочірня компанія U.A. Inter Mediа Group Limited) 99% «Українських новин»; ще 1% придбала U.A. Inter Mediа Group безпосередньо.
 
«Приєднання стало можливим після викупу 50% капіталу ТОВ «Інформаційне агентство «Українські новини» у Володимира Грановські», - повідомляє прес-служба. Раніше Валерій Хорошковський, який є офіційним власником медіагрупи «Інтер», володів 50% «Українських новин». Агентство працює на українському ринку з 1993 року, має понад 10 тисяч передплатників та випускає лінійку з 27 інформаційних та аналітичних продуктів.
 
Нагадаємо, Валерій Хорошковський відійшов від управління групою «Інтер» у зв’язку із призначенням головою Державної митної служби України та передав свої повноваження «Київській правничій компанії».
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
16432
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
иван
6006 дн. тому
Видимо, "Госслужба" пошла на пользу г-ну Хорошковскому...
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду