13:02
П'ятниця, 9 Листопада 2007

Міжнародна федерація журналістів підтримує акцію Медіа-профспілки «Не продаємось!»

16 176
Міжнародна федерація журналістів підтримує акцію Медіа-профспілки «Не продаємось!»

«Рішення боротися з одною з найгірших журналістських практик – замовними новинами – гарно придумана і смілива ініціатива. Я добре знаю, що це явище досягло найвищої точки і якраз настав час поставити його серед пріоритетів», – сказав Джим Бумелья, президент Міжнародної федерації журналістів, повідомляє прес-служба Медіа-профспілки.

Як повідомляється, федерація журналістів «пишається тим, що Медіа-профспілка приєдналася до десятків тисяч журналістів у акції «Стань на захист журналістики!» щоб висвітлити професійну кризу, яка виснажує стандарти і руйнує якісну журналістику».

«Я не маю сумнівів, що акція, проведена Медіа-профспілкою у вівторок, допоможе переконати громадськість у необхідності поінформованої, професійної журналістики в Україні, яка заслуговує на довіру», – сказав Джим Бумелья.

Нагадаємо, що 6 листопада учасники журналістської ініціативи «Не продаємося!» оприлюднили заяву журналістів українських телеканалів.У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
16176
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду