Керівники комунальних ЗМІ Києва просять розрізняти інформаційну політику і структуру власності

14 Червня 2007
7540
14 Червня 2007
11:42

Керівники комунальних ЗМІ Києва просять розрізняти інформаційну політику і структуру власності

7540
Керівники комунальних ЗМІ Києва просять розрізняти інформаційну політику і структуру власності

Інформаційна політика і структура власності комунальних ЗМІ, які обговорюватимуться 14 червня на сесії Київської міської ради – різні питання. На цьому наголошують у своїй спільній заяві керівники цих медіа – Дмитро Джангіров («Хрещатик»), Дмитро Харитонов (ТРК «Київ»), Костянтин Спілка («Радіо Київ»), Роман Костриця («Вечірній Київ») та Павло Карайченцев («Українська столиця»). Заява опублікована в газеті «Хрещатик».

 

«Позитивні зміни, які почалися в муніципальних медіа три місяці тому, триватимуть. У період з березня 2007 року ЗМІ переживають відчутні перетворення, мета яких – зробити муніципальні медіа надійним джерелом міських новин для жителів міста. Зростаюча аудиторія «Хрещатика», «Вечірнього Києва» і «Української столиці» підтверджує потребу існування міських видань. Незважаючи на те, що перезапуск ТРК «Київ» ще не відбувся, новини телеканалу значно збільшили свою аудиторію. Рейтинг каналу стабільно росте. Радіо «Голос Києва» не тільки відкорегувало музичну складову ефіру, а й створило нові програми, які висвітлюють життя столиці. Новини радіо «Голос Києва» почали цитуватися – що є надзвичайно важливим показником для інформаційної радіостанції», - йдеться в заяві.

 

Також керівники муніципальних медіа наголосили, що незалежно від того, хто є або стане власником цих медіа, вони завжди орієнтуватись на інтереси мешканців міста, і саме це визначає редакційну політику, а не рішення депутатів Київрад про створення медіахолдингу.

 

Нагадаємо, перша спроба створити ЗАТ «Київський медіахолдинг» була невдалою.

 

Інтервю з в.о. головного редактора «Вечірнього Києва» Романом Кострицею читайте на «ТК» незабаром.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
7540
Читайте також
09.11.2007 17:44
Світлана Остапа
19 815
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду