11:50 / 29 Липня 2021
12:47
Середа, 23 Листопада 2005

Мустафін даватиме коментарі щодо подій на «Інтері» лише після своєї офіційної відставки

751
Мустафін даватиме коментарі щодо подій на «Інтері» лише після своєї офіційної відставки
Головний редактор інформаційно-аналітичної служби телеканала «Інтер» Олексій Мустафін даватиме коментарі щодо подій на каналі лише після свого офіційного звільнення – 28 листопада 2005 року.

Так він відповів на прохання ІМІ прокоментувати свою відставку, заяву про яку він подав днями керівництву каналу.

«Поки я офіційно є шеф-редактором новин «Інтера», я вважаю некоректним давати будь-які коментарі щодо свого звільнення», - зазначив Олексій Мустафін.

Олексій Мустафін повідомив про свою відставку колективу телеканалу на загальних зборах.

За словами самого Мустафіна, поки він йде «у нікуди» і має намір зайнятися родиною, пише «УП».

За даними джерела «Української правди», найближчим часом на каналі мають відбутися інші кадрові зміни, у тому числі - призначення Максима Карижського на посаду шефа-редактора новин «Інтера». Карижський – близький до одного з акціонерів російської компанії «Євраз» Валерія Хорошковського, який у вересні цього року став власником «Інтеру». До цього Карижський очолював піар-компанію АГТ, помічену в роботі на колишнього президента Кучму і його зятя Віктора Пінчука.

Нагадаємо, Валерій Хорошковський, який у вересні цього року придбав контрольний пакет акцій телеканалу «Інтеру», раніше, відповідаючи на питання журналіста «Українськлої правди» про те, чи буде відсторонений від посади керівник інформаційно-аналітичної служби «Інтеру» Олексій Мустафін, який крім цього є заступником лідера СДПУ(о), відповів, що він мав «досить довгу і непросту розмову» з Мустафіном, під час якої поставив йому певні умови його присутності на каналі.

«Бути редактором на такому каналі як "Інтер" - далеко не проста робота. Ми з ним домовилися про принцип, що покладений в основу наших можливих взаємин. Головне - це те, що він зможе аполітично ставитися до цього, не нав'язуючи, відсторонюючи свої політичні погляди від інформаційної політики. Якщо це йому удасться - зайняти винятково професійну позицію - тоді я не бачу проблем з Олексієм. Якщо в нього це не вийде, я не бачу іншого варіанта... Тобто він тоді має зробити вибір», - наголошував тоді новий голова правління телеканалу «Інтер».

Як відомо, за керівництва Олексія Мустафіна інформполітикою «Інтера» за часів Кучми канал активно використовував темники. При цьому Хорошковський охарактеризував Мустафіна як «досить професійну людину».

ІМІ

Читайте також:

Владимир Грановский: «Никто на канале «Интер» не давал указаний по продаже новостей»

Мустафін йде з "Інтера"


У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
751
Переглядів
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду