Олександру Данилову відмовлено у реєстрації Фонду захисту прав політичних біженців

1 Вересня 2005
730
1 Вересня 2005
16:40

Олександру Данилову відмовлено у реєстрації Фонду захисту прав політичних біженців

730
Олександру Данилову відмовлено у реєстрації Фонду захисту прав політичних біженців
1 вересня 2005 року. Начальник Київського міського управління юстиції Д. М. Сокуренко відмовив колишньому політичному біженцеві з України генеральному директору видавничого і поліграфічного центру “Такі справи” Олександру Данилову у реєстрації Правозахисного благодійного фонду підтримки та захисту політичних біженців України. Заявнику пояснено у письмовій формі, що відмова у реєстрації не відбулася через те, що в поданих документах нібито чітко не визначено вид створюваного об’єднання, хоча, як повідомила прес-служба "Таких справ", з самої назви організації, а також із її статуту видно, що заявник збирається створити благодійну організацію.

Цю відмову Олександр Данилов оцінює як словесну еквілібристику, спрямовану на те, щоб відмовити у створенні організації, яка боротиметься за права політичних біженців з України. "Влада боїться реєстрації такого фонду, оскільки усвідомлює, що з дотриманням прав політичних біженців в Україні існують серйозні проблеми. Приклад самого заявника підтверджує це" - говориться у заяві прес-служби.

Олександр Данилов повернувся в Україну після того, як кілька років прожив у Литві, маючи статус політичного біженця. Він повернувся в Україну нинішнього року після зміни влади. Спочатку за відсутністю складу злочину закрили кримінальну справу, порушену проти Олександра Данилова ще за старого режиму. Недавно її реанімували. Причиною стала відмова литовського інвестора “Таких справ” ЗАТ “Tokios Tokelės” виконати усну вимогу високопосадовців з Генеральної прокуратури України відкликати позов до держави Україна з Міжнародного центру вирішення інвестиційних спорів.

Видавничий і поліграфічний центр “Такі справи” не так давно виступив із заявою, згідно з якою влада почала репресії проти тих, хто її раніше підтримував. Слід зазначити, що підприємство у скрутний для Юлії Тимошенко час під час парламентських виборів 2002 року не відмовило їй у друкові книжки про неї “Невиконане замовлення” та інших пропагандистських матеріалів — саме після цього “Такі справи” зазнали політичних репресій від минулої влади. Крім того, у період президентської передвиборчої кампанії 2004-2005 років “Такі справи” на благодійній основі за собівартістю надрукували мільйонні тиражі агітаційних матеріалів для кандидата в Президенти Віктора Ющенка. Незважаючи на це, очолюване колишнім політичним біженцем підприємство знову зазнає тиску з боку влади.

За інформацією прес-служби ВПЦ "Такі Справи"

Читайте також:

Видавничий центр “Такі справи” спростовує слова голови ДПА України

"Такі справи" відстоюють честь і гідність Тимошенко

Справа генерального директора “Таких Справ” передається до суду

“Такі Справи” пікетували податкову міліцію

Міністерство юстиції відкинуло пропозиції “Таких Справ” про мирне врегулювання конфлікту

“Такі Справи” збираються пікетувати податкову

“Такі Справи” звернулися до іноземних дипломатичних представництв

Генеральний директор “Таких Справ” відбув семигодинний допит

Генеральный директор издательского дома "Такі справи" А.Данилов обвиняет Генпрокуратуру в шантаже

На допит викликали гендиректора видавничого дому "Такі справи"

Податкова міліція скасувала допит гендиректора “ТАКИХ СПРАВ”

"Такі справи" отказались от мировой по иску к Украине на 65 миллионов

Олександр Данилов: тиск на "Такі справи" продовжується

Власник “Таких справ” обурений мовчанням уряду з приводу мирного врегулювання міжнародного інвестиційного спору

Закрито справу проти гендиректора АПЦ "Такі справи" Олександра Данилова
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
730
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду