З каналу "1+1" через цензуру та темники звільнились 7 журналістів оновлено

28 Жовтня 2004
2444
28 Жовтня 2004
15:53

З каналу "1+1" через цензуру та темники звільнились 7 журналістів оновлено

2444
З каналу "1+1" через цензуру та темники звільнились 7 журналістів оновлено
Відсьогодні сім журналістів Студії “1+1” не будуть готувати випуски “Телевізійної служби новин”. Наталка Фіцич, Юлія Бориско, Віктор Заблоцький, Ігор Скляревський, Федір Сидорук, Галина Бецко та Мар’яна Воронович добровільно звільнились з каналу після того, як провалились всі спроби переговорів з керівництвом ТСН про відмову від політики темників та цензури. Журналісти зазначають, що вони звільнилися з "1+1" після цілої серії тривалих, але невдалих переговорів з керівництвом ТСН. Це сталось після того, як провалились всі спроби відмовитись від політики “темників” та цензури.

Автори заяви визнають, що за нинішніх умов вони не можуть професійно виконувати свої обов'язки та надавати суспільству правдиву інформацію. “Наше телевізійне ремесло остаточно перетворилось в обслуговування інтересів тих, кому "1+1" відданий його власникам в політичне використання”, - говорять колишні співробітники цього телеканалу.

За їхніми словами, це рішення давалось нелегко, але вони щиро сподіваються, що їх колеги по ТСН зрозуміють. Тільки в цей буремний для України час стандарти чесності в українській журналістиці мають шанс перемогти, або назавжди програти, наголошують журналісти.

“Ця заява є першим та останнім публічним поясненням нашого вибору. Надалі цей документ коментуватись не буде. Заява є нашою власною ініціативою і з діяльністю журналістської профспілки цей крок не пов'язаний”, - підкреслюється в документі.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
org,ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2444
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду