11:12
Середа, 9 Червня 2021

До 15 червня – прийом заявок на «Медіакемп-2021» для журналістів Вишеградської четвірки та України

1 490
Участь у Медіакемпі безкоштовна для відібраних учасників.
До 15 червня – прийом заявок на «Медіакемп-2021» для журналістів Вишеградської четвірки та України

ГО «Львівський медіафорум» відкрила новий проєкт для журналістів-міжнародників – «Медіакемп-2021», який відбуватиметься у Львові з 26 серпня по 1 вересня. Заявки на програми прийматимуть від медійників з України та країн Вишеградської четвірки (Польщі, Чехії, Угорщини й Словаччини) до 15 червня.

«Медіакемп допоможе представникам різних країн створити міцну мережу професійних контактів між журналістами та експертним середовищем України, Польщі, Угорщини, Словаччини та Чехії. Завдяки серії лекцій, дискусій і презентацій учасники отримають розуміння внутрішніх процесів в Україні та зможуть робити якісні матеріали про українські події для іноземних медіа», – розповіли організатори.

Вони запрошують до участі в проєкті медійників, які висвітлюють міжнародні події (зокрема, події Центрально-Східної Європи), та відчувають брак контактів як із колегами з регіону, так і з експертами, чиї коментарі необхідні при створенні журналістських матеріалів.

Частиною програми Медіакемпу є участь у найбільшій медійній конференції Центрально-Східної Європи — VIII Lviv Media Forum 26-28 серпня.

Участь у Медіакемпі безкоштовна для відібраних учасників. Організатори покривають витрати на проїзд, проживання та харчування. Водночас кемпери зобов’язані виконати усі встановлені державою Україна карантинні вимоги, які будуть діяти на момент проведення заходу. Якщо через епідеміологічні обмеження в’їзд іноземцям в Україну буде заборонено, Медіакемп відбудеться в онлайн форматі.

Реєстрація: необхідно заповнити анкету за посиланням до 15:00 (за київським часом) 15 червня. Переможці відбору оголосять 1 липня.

За додатковою інформацією можна звертатися за електронною адресою координаторки проєкту lypynska@lvivmediaforum.com.

«Медіакемп-2021» реалізовано у співпраці з громадськими організаціями The Endowment Fund for Independent Journalism (Чехія), Center for Independent Journalism (Угорщина), Outriders (Польща), Slovak Security Policy Institute (Словаччина). Проєкт реалізовано за підтримки Visegrad Fund.Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1490
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду