Вийшла в світ книга „Журналістська осінь - 2002. Дискусія про політичній тиск та цензуру в українських медіа”

22 Квітня 2003
853
22 Квітня 2003
14:17

Вийшла в світ книга „Журналістська осінь - 2002. Дискусія про політичній тиск та цензуру в українських медіа”

853
Вийшла в світ книга „Журналістська осінь - 2002. Дискусія про політичній тиск та цензуру в українських медіа”
З жовтня 2002 року майже 50 відомих київських медійників поставили підписи під Маніфестом українських журналістів з приводу політичної цензури. 5 жовтня вже біля ста журналістів підписали Звернення учасників зборів "Політична цензура в Україні" до влади, суспільства та міжнародної громадськості, а також обрали Страйком та Оргкомітет зі створення всеукраїнської Незалежної профспілки працівників ЗМІ (в майбутньому — Незалежної медіа-профспілки).

Так почався організований рух українських медійників проти політичної цензури та політичного тиску на ЗМІ. В збірці "Журналістська осінь - 2002..." зібрані статті профільного інтернет-видання "Детектор медіа", з яких читач довідається про суспільний дискурс щодо проблеми політичної цензури, а також про передумови, причини виникнення та перебіг журналістського руху 2002-го року.

Серед авторів статей у збірці - Роман Скрипін, Сергій Гузь, Вахтанг Кіпіані, Наталя Лігачова, Олег Медведєв, Микола Козирєв, Дмитро Лиховій, Сергій Кисельов, Євген Федченко та багато інших відомих київських та регіональних журналістів. Брошуру до друку підготовлено Фондом медіа-ініціатив, за фінансової підтримки Дому свободи (Freedom House). Збірка призначена для широкого кола читачів, яких цікавлять питання свободи слова та розвитку медіа в Україні.

Розповсюджується безкоштовно

Замовляти за адресою: Київ - 04112, вул. Ризька, 15, "Детектор медіа".

Телефон: 458-44-40. е-mail: info@detector.media.
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
853
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду