15:35
Середа, 22 Серпня 2018

Новий драматичний сезон «Реальної містики» стартує на каналі «Україна»

У понеділок, 27 серпня, о 10:30 в ефірі каналу «Україна» відбудеться прем'єра 7-го сезону популярного скріптед-реаліті «Реальна містика», яке ставить перед собою амбітне завдання: знайти раціональне пояснення, на перший погляд, абсолютно загадковим і містичним подіям.
Новий драматичний сезон «Реальної містики» стартує на каналі «Україна»
Новий драматичний сезон «Реальної містики» стартує на каналі «Україна»

«На наших улюблених шанувальників до кінця року чекають прем'єри 70 нових серій. Їм буде цікава кожна історія, адже ми не просто розповімо про містику, з якою зустрічаються наші герої в повсякденному житті. А розкриємо їх душі та таємниці, розгадаємо секрети чудес. Розв'язки будуть вражати і приголомшувати свідомість. Авторам проекту іноді й самим здається, що такого не може бути, але все, що ми розповідаємо і показуємо, – реальність...», – зазначила продюсер проекту Анна Попова.

Так, у нових серіях глядачі познайомляться з демоном, який схиляє до хабарництва, побачать чарівний містичний пісок, дізнаються про село німих грішників і цвинтар хвороб.

Крім того, новий драматичний сезон наповнений несподіваними змінами в житті самої команди «Реальної містики». За незрозумілих обставин під час розслідування один із членів команди Андрія Дебріна опиниться на межі життя та смерті. На кого в новому сезоні чекає небезпека?

Звичайно ж, матиме продовження історія власниці червоних туфель, яка переслідує Андрія Дебріна і намагається його знищити. У новому сезоні лідеру команди «Реальної містики» неодноразово доведеться боротися за життя.

Абсолютно несподівано для всіх астролог Віолетта стане керівником містичного відділу на каналі, взявши в свої руки управління командою Андрія. Як сприймуть такі зміни персонажі «Реальної містики»?

Проект виходить на каналі «Україна» з вівторка по п'ятницю о 10:30.

Трейлер нового сезону можна переглянути за посиланням.

прес-служба каналу "Україна"
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
833
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop