Дороги «Інтера» та «України» ведуть у Відень

Дороги «Інтера» та «України» ведуть у Відень

13 Березня 2015
9562
13 Березня 2015
11:02

Дороги «Інтера» та «України» ведуть у Відень

9562
Обидва канали розповіли про план порятунку для України, створення якого ініціював Дмитро Фірташ. І якщо вихід кількахвилинного паркетного сюжету в «Подробностях недели» має свою логіку (канал належить Фірташу), то от джинса в «Событиях недели» поки що незрозуміла. Огляд висвітлення порушень стандартів журналістики у підсумкових щотижневиках ICTV, «України», «1+1», «Інтера» та 5-го каналу за 8 березня 2015 року.
Дороги «Інтера» та «України» ведуть у Відень
Дороги «Інтера» та «України» ведуть у Відень

Минулого тижня лінії підсумкових випусків «України» та «Інтера» перетнулися в системі координат. Канал Фірташа перейняв традицію колег із каналу Ахметова і розказав про благодійність представників «Опозиційного блоку».

Ну а обидва канали розповіли про план порятунку для України, створення якого ініціював Дмитро Фірташ. І якщо вихід кількахвилинного паркетного сюжету в «Подробностях недели» має свою логіку (канал належить Фірташу), то от джинса в «Событиях недели» поки незрозуміла.

Джинсою відзначилися й «Плюси». Вкотре «наїхали» на Кучму та Ахметова. В обох випадках не надали можливості відповісти об’єктам критики.

«ФАКТИ ТИЖНЯ» З ОКСАНОЮ СОКОЛОВОЮ, ICTV (випуск о 18:45)

Розповідаючи в одному з сюжетів про процес відведення важкої техніки на сході України, автор матеріалу надає відео з любительської відеокамери і запевняє, що на відео — російська техніка, що потрапила на Донбас. Утім, не надає ніяких доказів цього.

«Тетяна Штан, кореспондент: З понеділка, за усіма домовленостями, тут має зупинитися війна. Тільки ось такий ешелон військової техніки з Росії на Донбас цього тижня знову потрапив у любительську відеокамеру».

У сюжеті-аналізі вбивства Бориса Нємцова журналіст посилається на невідомих «незалежних експертів» та соратників політика. Але після закадрового тексту подає синхрон лише одного соратника. Отже, глядач не знає, які експерти стверджували те чи інше. І тим паче не знає, чому вони незалежні.

«Микола Терельов, кореспондент: Але ця версія, певно, здалася вже занадто абсурдною. Жодних доказів та мотивів. А от про можливу участь у злочині спецслужб російських говорили і соратники Нємцова, і незалежні експерти.

Ілля Яшин, російський опозиціонер: Немцов встречался, как он мне рассказал, с родителями убитых российских солдат на территории Украины. Это родители солдат из Иваново, из Ярославля».

У сюжеті про судовий процес над суддями журналіст використовує оціночне судження, називаючи процес над Тимошенко «скандальним». При цьому чомусь про інші процеси він говорить без емоційно-забарвлених конструкцій.

«Мирослав Ганущак, кореспондент: Скандальний суд над Тимошенко. Судовий процес над Луценко. Суд над активістами Автомайдану».

Ще одне оціночне судження в цьому закадровому тексті: журналіст заявив, що один із суддів, який був у ВРУ, «виховано» усміхнувся Генпрокурору і «явно був не в гуморі».

«Мирослав Ганущак, кореспондент: На засіданні Верховної Ради під час розгляду питання на дозвіл затримати суддів, генпрокурор Віктор Шокін підсів до них поближче. І навіть жартував з Кицюком. Той виховано усміхнувся та явно був не в гуморі».

Оціночні судження наявні протягом усього матеріалу.

«Мирослав Ганущак, кореспондент: На запитання депутатів від парламентської більшості відповідали неохоче.

<…>

Мирослав Ганущак, кореспондент: Без мантій на лаві підсудних вони поводяться так, наче сидять у суддівських кріслах. Для свого захисту найняли цілу команду адвокатів».

У цьому сюжеті подано синхрон нардепа Сергія Власенка. Він був захисником Тимошенко під час судового процесу. Втім, непідготовлений глядач цього може не знати. А отже, варто пояснити, чому журналіст надає право цій людині оцінювати дії судді.

«Мирослав Ганущак, кореспондент: Так само утримались від голосування Юлія Тимошенко, справу якої розглядали серед інших і Віктор Кицюк та Оксана Царевич.

Сергій Власенко, народний депутат України: Ця молода дівчина вела себе абсолютно зухвало, не дивлячись ні на що. Її не цікавили докази в матеріалах справи. Її цікавило виконати вказівку. Вона її виконувала. Те саме стосується судді Кицюка. Це саме стосується судді Вовка».

У сюжеті про депутатські пільги автор розповідає про помічників. Згодом робить некоректне узагальнення, що помічники не хочуть спілкуватися з пресою. Висновок робить після того, як двоє з помічників відмовилися давати інтерв’ю. Отож, це маніпуляція.

«Лариса Задорожна, кореспондент: Самі ж помічники на пресу реагують так».

ВАЖЛИВІ ТЕМИ, ЯКІ НЕ ВИСВІТЛИЛИ В ТИЖНЕВИКУ:

 • «Під Будинком уряду мітингують близько тисячі шахтарів».
 • «Україна закриває малий прикордонний рух з Росією     ».
 • «Президент створив дві військово-цивільні адміністрації на Донбасі».
 • «Рада збільшила кількісний склад Збройних сил до 250 тисяч».
 • «Павелко обраний новим президентом ФФУ».

«СОБЫТИЯ НЕДЕЛИ», «Україна» (випуск о 19:00)

Цього разу редакція проджинсувала Дмитра Фірташа, розповідаючи про його план порятунку для країни (відео випуску — тут). Його обговорювали у Відні. На замовний характер матеріалу вказує відсутність реального інформаційного приводу. Фірташ «ініціював» створення плану, але представлять його лише за 200 днів.

«Олег Панюта, ведущий: Украину можно вывести из глубокого экономического кризиса. План по спасению утопающей уже начали разрабатывать в Вене. Инициировал его глава Федерации работодателей Дмитрий Фирташ. <…> Презентуют готовую программу уже через 200 дней.

Дмитрий Фирташ, глава Федерации работодателей Украины: "То сегодня, мне кажется, как раз тот случай, когда и бизнес, и профсоюзы, и, в принципе, вообще вся нация населения в стране ждут перемен».

Паралельно традиційно у випуску — корпоративна джинса. Повідомивши про аварію на шахті ім. Засядька, ведучий заявив, що постраждалим допомагає лише фонд Ахметова.

«Олег Панюта, ведущий: 34 горняка погибли в аварии на шахте имени Засядька в Донецке. 14 раненных сейчас находятся в больницах, состояние 4-х горняков в ожоговом центре стабильно-тяжелое. <…> Самопровозглашенные власти "ДНР" не подпускают к месту аварии украинских специалистов, а без выводов комиссии родственники погибших и пострадавших не могут рассчитывать на помощь от государства. Единственный, кто ее оказывает сегодня, Ринат Ахметов».

Також присутня реклама гуманітарного штабу Ахметова.

«Виктория Чистюхина, журналист: А вот для гуманитарной помощи зеленый свет на въезд в зону, неподконтрольную Украине, дает приказ Министерство социальной политики. В штабе Ахметова пакет документов оформляют на каждую колонну гуманитарного рейса».

Сюжет про підвищення податків на видобуток газу та залізної руди має кілька елементів корпоративного замовлення.

Журналіст невідомо чому подає синхрон нардепа Володимира Гусака. Згідно з інформацією про нього на сторінці сайту ВРУ, цей депутат — член «Опозиційного блоку». Цю політсилу «любить» редакція, про що «Телекритика» не одноразово писала (приклади — тут і тут). Також Гусак до обрання працював у «Метінвесті» — компанії, яка належить власнику каналу Ахметову.

«Владимир Гусак, народный депутат Украины: Тобто замість збільшення доходів бюджету дати зменшення доходів і зменшення надходження валютної виручки в Україну».

Згодом у сюжеті з’являється синхрон представника «Північного гірничо-збагачувального комбінату». А він належить «Метінвест».

«Павел Тимошенко, генеральный директор ПАО "Северный горно-обогатительный комбинат": В прошлом году "Северный горно-обогатительный комбинат" был лучшим налогоплательщиком. По результатам работы за 2014 год, мы заплатили в казну страны 1 миллиард 700 миллионов гривен <….>»

У сюжеті про зростання цін журналіст використовує оціночне судження, зазначаючи, що в Кабміні «не вірять» в можливість утримати підйом цін на семи відсотках.

«Максим Урлапов, журналист: В Кабмине разработали несколько вариантов развития ситуации. При самом оптимистичном рост цен будет на уровне чуть меньше семи процентов, но, похоже, и сами в это не верят: почти на столько цены в Украине выросли уже в феврале».

У матеріалі про політико-економічне життя ОАЕ журналістка надає слово жительці, яка розповідає про особливості економіки країни. Втім, вона не є експерт і не може узагальнено давати такі оцінки.

«Ирина Смирнова, журналист: Нина живет в Эмиратах уже 15 лет. Считает, что в справедливом разделе национального богатства не последнюю роль сыграл Ислам.

Нина Собх, жительница Абу-Даби: Здесь, в принципе, всё равно играет большую роль религия, которая учит тому, что нужно в семье поддерживать, нужно помогать ближним, нужно оказывать помощь бедным, — это вбивается с детства».

ВАЖЛИВІ ТЕМИ, ЯКІ НЕ ВИСВІТЛИЛИ В ТИЖНЕВИКУ:

 • «Під Будинком уряду мітингують близько тисячі шахтарів».
 • «Екс-комбат "Айдару" Мельничук увійшов до групи депутатів, які підтримали "закони 16 січня"».
 • «Україна закриває малий прикордонний рух з Росією».
 • «Суд на трьома суддями Печерського суду».
 • «Іспанська жандармерія оприлюднила відео затримання Колобова».
 • «Президент створив дві військово-цивільні адміністрації на Донбасі».
 • «Рада збільшила кількісний склад Збройних сил до 250 тисяч».
 • «Павелко обраний новим президентом ФФУ».
 • «Савченко припинала голодування».
 • «ЄС зняв санкції з 4 соратників Януковича, для 18 — продовжив».

«ТСН. ТИЖДЕНЬ, «1+1» (випуск о 19:30)

Сюжет про проблеми із зарплатами шахтарів має ознаки замовлення. Журналіст звинувачує в деяких проблемах Ріната Ахметова, але не подає ні його думки, ні думки представників компанії, яка фігурує у сюжеті.

«Руслан Харченко, кореспондент: Шахти хоч і державні, та залежать від ДТЕК Ріната Ахметова. Нині бізнесмен контролює 80% приватних шахт та 70% ТЕС по всій Україні. Зокрема, і дві теплоелектростанції — Бурштинську і Добротвірську, на які працював увесь регіон. Через окупацію Донбасу він різко відмовився від закупівель вугілля на Волині та перевів ТЕС на “своє”, з Павлограда. А тут ще й галас здійнявся щодо нестачі вугілля, почали показово вимикати світло. Хоча ДТЕК і далі спокійно продавав електроенергію за кордон».

У цьому ж сюжеті журналіст використовує сумнівну статистику, адже вона не підкріплена жодним чином. Так, автор каже, що у Нововолинську «більшість жителів — гірники».

«Руслан Харченко, кореспондент: Нововолинськ — невеличке містечко на Заході України, в якому більшість жителів — гірники. 60 років тому тут з'явилася перша шахта — навколо неї і виросло місто. Вона працює і досі».

Підсумковий випуск «Плюсів» продовжив «наїжджати» на Кучму (про інші випадки — тут і тут). Цього разу вже не сама справа Гонгадзе стала приводом, а дотична до неї 10-а річниця смерті колишнього міністра МВС Юрія Кравченка. У сюжеті використовується некоректне оціночне судження щодо Кучми та його оточення. Його автор називає «кланом» Кучми.

«Дмитро Фурдак, кореспондент: Із сенсаційними знахідками виступив журналіст Олексій Подольський. Ось уже 15 років він веде розслідування і власну судову справу проти клану Леоніда Кучми, безпосереднього шефа Юрія Кравченка».

Крім того у матеріалі немає відповіді Кучми. Це дає можливість стверджувати про замовний характер матеріалу.

В одній із підводок ведуча подає новину про те, що бойовики нібито розтрощили вісім православних церков. І посилається на голову Луганської ОДА Геннадія Москаля. Втім, ніяких доказів редакція не надала. Хоча на особистому сайті політика ця інформація є. Отож, у новині відсутня повнота.

«Алла Мазур, ведуча: Тим часом бойовики на Луганщині розтрощили вісім православних церков. Про це повідомив голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль. Це, за його словами, наочне підтвердження того, за який «православный мир» воюють росіяни та їхні найманці на Донбасі».

ВАЖЛИВІ ТЕМИ, ЯКІ НЕ ВИСВІТЛИЛА РЕДАКЦІЯ В ТИЖНЕВИКУ:

 • «Парламент ухвалив зміни до держбюджету».
 • «Екс-комбат "Айдару" Мельничк увійшов до групи депутатів, які підтримали "закони 16 січня"».
 • «Україна закриває малий прикордонний рух з Росією».
 • «Іспанська жандармерія оприлюднила відео затримання Колобова».
 • «Президент створив дві військово-цивільні адміністрації на Донбасі».
 • «Рада збільшила кількісний склад Збройних сил до 250 тисяч».
 • «Павелко обраний новим президентом ФФУ».
 • «Савченко припинала голодування».
 • «ЄС зняв санкції з 4 соратників Януковича, для 18 — продовжив».

«ПОДРОБНОСТИ НЕДЕЛИ», «Інтер» (випуск о 20:00)

Одна з тем випуску, яку редакція подала, — рік після захоплення Донецької ОДА.

Утім, журналісти невідомо чому вирішили для обговорення запросити нардепа Борислава Березу.

«Дмитрий Анопченко, ведущий: Борислав Береза, народный депутат, подъехал к нам в студию. Спасибо, что приехали. Скажите, ваше ощущение, что было в Донецке? Сдали администрацию, недосмотрели, растерялись, или чей-то злой умысел? Российский след?

Борислав Береза, народный депутат Украины: Все гораздо хуже. Дело в том, что если бы тогда люди, которые возглавили страну, не делили места на местах».

Згодом до розмови підключився інший нардеп Семен Семенченко. До коректності його участі запитань немає, адже він був на момент захоплення Донецької ОДА в місті. Отже, як очевидець може говорити на цю тему. Про компетентність цього спікера, на відміну від Берези, ведучий оголосив.

«Дмитрий Анопченко, ведущий: У нас просто еще есть один гость на прямой связи. Один из тех, кто видел захват Донецкой администрации своими глазами. Это был Семен Семенченко, бывший командир батальона “Донбасс”».

Ще один приклад запрошення некомпетентних спікерів — участь у програмі депутатів Сергія Капліна та Вадима Рабіновича. З ними ведучий обговорював курс долара та зростання цін. Утім, ведучий не пояснив, чому саме ці нардепи повинні давати оцінку.

«Дмитрий Анопченко, ведущий: <…> У нас гости подъехали. Сергей Каплин, народный депутат, «Блок Петра Порошенко». И Вадим Рабинович, народный депутат, “Оппозиционный блок”. Скажите, ну давайте просто сюжет прокомментируем. Несмотря на то, что так юмористично очень классно, весело сделал наш корреспондент. Но, наверное, все-таки это проблема, что за один доллар, или за 28 гривен уже практически ничего не купишь».

У сюжеті про Косово та Сербію журналіст некоректно узагальнює. Мовляв, серби підтримують анексію Криму. І робить такий висновок, відштовхуючись від малюнка з написом на стіні на одній із вулиць косовського міста Мітровіци.

«Роман Бочкала, корреспондент: Политического консенсуса нет. Сербия настаивает: Косово — часть ее территории. Но делает это непоследовательно. При этом сербы поддерживают аннексию Крыма Россией. Поддерживают неофициально. Но весьма символично, что этот рисунок в центре Митровицы, вызвавший большие возмущения, так никто и не закрасил».

Минулого тижня редакція вже відзначилася корпоративною джинсою ініціативи Фірташа створити план розвитку України. Цього разу «Подробности недели» видали ще одну порцію замовного матеріалу — подали сюжет із Відня, де тривав форум. Як зазначалося, тема не має інформаційного приводу як для тижневика. Крім цього, одним із героїв матеріалу є власник каналу Дмитро Фірташ. Також сюжет є «паркетним». Ці елементи дають можливість говорити про замовний характер сюжету

«Геннадий Вивденко, корреспондент: <…> После будет создан фонд реконструкции Украины для сбора многомиллиардных инвестиций в страну истерзанную боевыми действиями и экономическим спадом.

Дмитрий Фирташ, председатель федерации работодателей Украины: В Украине, особенно в финансовой части, в банковской системе, в бизнеса не хватает ресурсов, денег».

ВАЖЛИВІ ТЕМИ, ЯКІ НЕ ВИСВІТЛИЛА РЕДАКЦІЯ В ТИЖНЕВИКУ:

 • «Під Будинком уряду мітингують близько тисячі шахтарів».
 • «Екс-комбат "Айдару" Мельничк увійшов до групи депутатів, які підтримали "закони 16 січня"».
 • «Аварія на шахті ім. Засядька».
 • «Україна закриває малий прикордонний рух з Росією».
 • «Президент створив дві військово-цивільні адміністрації на Донбасі».
 • «Рада збільшила кількісний склад Збройних сил до 250 тисяч».
 • «Павелко обраний новим президентом ФФУ».
 • «Савченко припинала голодування».

«ЧАС. ПІДСУМКИ ТИЖНЯ», 5 канал (випуск о 21:00)

У сюжеті про процес на трьома суддями журналіст використовує оціночне судження (відео випуску — тут). Журналіст зазначає, що у автомайданівців «масово» відбирали через суд водійські посвідчення.

«Кореспондент: Після візиту до "Межигір’я" у автомайданівців масово вилучали водійське посвідчення».

Інше оціночне судження в іншому сюжеті про волонтерів. Автор каже, що опитуваний ним волонтер «констатує з прикрістю».

«Олександр Аргат, кореспондент: Констатує з прикрістю — тепер, коли все це позаду, і є готовий дешевий якісний український продукт, що пройшов перевірку боями в АТО, комплектуючі і далі купують лише волонтери».

У сюжеті про дітей війни журналістка звинувачує російську владу в маніпуляції. Втім, не наводить жодних фактів, які б це підтвердили якимось чином. Синхрон дитячого омбудсмена, який йде після заявленого журналістом, теж нічого не пояснює.

«Кореспондент: Поки українська влада лише вирішує як діяти, російська вже діє. Точніше — маніпулює.

Микола Кулеба, уповноважений Президента України з прав дитини: Коли дитина гине або страждає, люди на це відкликається. Тому російська пропаганда досить серйозно ставиться до маніпуляцій саме через дітей. Ця маніпуляція дозволяє сьогодні Росії зомбувати мільйони свого населення».

ВАЖЛИВІ ТЕМИ, ЯКІ НЕ ВИСВІТЛИЛА РЕДАКЦІЯ В ТИЖНЕВИКУ:

 • «Парламент ухвалив зміни до держбюджету».
 • «Рада з п'ятої спроби прийняла законопроект про урізання пенсій».
 • «Зміцнення офіційного курсу гривні».
 • «Під Будинком уряду мітингують близько тисячі шахтарів».
 • «Відведення важкого озброєння».
 • «Екс-комбат "Айдару" Мельничк увійшов до групи депутатів, які підтримали "закони 16 січня"».
 • «Аварія на шахті ім. Засядька».
 • «Україна закриває малий прикордонний рух з Росією».
 • «Іспанська жандармерія оприлюднила відео затримання Колобова».
 • «Президент створив дві військово-цивільні адміністрації на Донбасі».
 • «Рада збільшила кількісний склад Збройних сил до 250 тисяч».
 • «Павелко обраний новим президентом ФФУ».
 • «Савченко припинала голодування».
 • «ЄС зняв санкції з 4 соратників Януковича, для 18 — продовжив».
 • «Суд заарештував всіх підозрюваних у справі про вбивство Нємцова».

ПОВНА ВЕРСТКА ВИПУСКІВ:

ICTV, «Факти тижня» з Оксаною Соколовою (випуск о 18:45)

 • «Аварія на шахті ім. Засядька».
 • «Лідери самопроголошених республік цього тижня запевняли що відвели важку артилерію від лінії розмежування».
 • «Одеса цього тижня попрощалася з героями військово-морських сил, які загинули за свою батьківщину під Маріуполем».
 • «Тисячі людей у Москві цього тижня прийшли попрощатися із Борисом Нємцовим».
 • «Європейський Союз зняв санкції з 4-х соратників Януковича».
 • «Верховна рада цього тижня зняла недоторканність із трьох суддів славнозвісного Печерського райсуду столиці».
 • «Припинити голодування аби жити і боротися далі».
 • «Ще одна видатна людина — людина з великої літери звернулася до Наді Савченко з проханням не повертатися до голодування».
 • «Курс долара увесь тиждень продовжував коливання».
 • «Олег Ляшко перетворюється на головного бойового півня Верховної Ради».
 • «В Росії теж показово борються із корупцією».
 • «Інколи здається що жінкам через війну найважче».

ТРК «Україна», «События недели» (випуск о 19:00)

 • «Цена денег».
 • «Антирекордсменка прошлой недели гривна на этой — отходила от шоковой терапии».
 • «Украину можно вывести из глубокого экономического кризиса: план по спасению утопающей уже начали разрабатывать в Вене».
 • «34 горняка погибли в аварии на шахте имени Засядька в Донецке».
 • «Помощь Донбассу».
 • «Захват власти?».
 • «Приграничный бизнес».
 • «Убыточный бизнес».
 • «Подарок потомкам».
 • «Возможно ли в принципе выполнение Минских соглашений, и что может остановить российскую агрессию на востоке нашей страны, об этом в эксклюзивном интервью Событиям Недели расскажет заместитель госсекретаря США Энтони Блинкен».
 • «В России задержали пятерых жителей Ингушетии, которых подозревают в убийстве российского оппозиционера Бориса Немцова».
 • «Любовь — это…».

«1+1», «ТСН. Тиждень» (випуск о 19:30)

 • «Бойовики вогонь у бік наших військових бойовики не припиняють».
 • «Мінські домовленості в цілому виконуються уздовж всієї лінії фронту».
 • «Днем жалоби для всіє України цього тижня стала трагедія на донецькій шахті імені Засядька».
 • «Україна, схоже, взагалі позбувається вугільної галузі».
 • «Пенсіонери цього тижня напружено стежили за новинами з Верховної Ради».
 • «Тепло і газ для населення з 1 квітня істотно дорожчають».
 • «В Україні заговорили про можливе скасування шкільних обідів».
 • «На справжній серіал перетворюється спроба прокуратури притягти до відповідальності трьох суддів Печерського райсуду столиці».
 • «10 років запитань — без відповідей».
 • «У справі вбивства російського опозиціонера Бориса Нємцова з'явилися вже п'ятеро підозрюваних».
 • «Старша дочка Бориса Нємцова Жанна звинуватила російську владу у причетності до загибелі свого батька».
 • «Церковний скандал».
 • «Правда про 94 дні Майдану уже в книгарнях України».
 • «Свято жіноче».
 • «Захід кардинально переглядає стратегію співіснування із нинішнім московським режимом».
 • «Уклін усім жінкам завдяки кому Україна виживе».

«Інтер», «Подробности недели» (випуск о 20:00)

 • «Новости по делу Бориса Немцова».
 • «В Украине тоже есть история, виновных в которой до сих пор так и не назвали».
 • «Как случилось, что буквально за три дня Украина, по сути, потеряла Донецк».
 • «Гость студии — Борислав Береза, народный депутат; Семен Семенченко, бывший командир батальона "Донбасс"».
 • «Давайте поговорим о том, как прошел этот день на фронте».
 • «Один из самых громких скандалов этой недели».
 • «Гости студии — Кирилл Куликов, руководитель Национального бюро "Интерпола" в Украине (2005–2007); Эдуард Багиров, правозащитник».
 • «О курсе доллара, каким он будет».
 • «Гости студии: Сергей Каплин, народный депутат, "Блок Петра Порошенко". Вадим Рабинович, народный депутат, "Оппозиционный блок"».
 • «И как при таких ценах, при такой инфляции живет почти миллион человек переселенцев с Донбасса».
 • «Гости студии: Сергей Каплин, народный депутат, "Блок Петра Порошенко". Вадим Рабинович, народный депутат, "Оппозиционный блок" (продолжение встречи)».
 • «Гость в студии — Юрий Бойко, народный депутат Украины, глава фракции "Оппозиционный блок"».
 • «В свежем номере одной из самых авторитетных украинских газет "Зеркале недели" появилась статья об оборонном скандале».
 • «Продолжается интрига с миротворцами».
 • «Венский форум».

5 канал, «Час. Підсумки тижня» (випуск о 21:00)

 • «Судова система потребує реформ».
 • «Нові тарифи змусять українців заощаджувати».
 • «Волонтерський рух святкує перший день народження».
 • «Діти війни».
 • Теми:
 • «Парламент ухвалив зміни до держбюджету».
 • «Рада з п'ятої спроби прийняла законопроект про урізання пенсій».
 • «Зміцнення офіційного курсу гривні».
 • «Під Будинком уряду мітингують близько тисячі шахтарів».
 • «Відведення важкого озброєння».
 • «Підвищення тарифів на комунальне».
 • «Екс-комбат "Айдару" Мельничк увійшов до групи депутатів, які підтримали "закони 16 січня"».
 • «Порошенко створив Конституційну комісію».
 • «Аварія на шахті ім. Засядька».
 • «ГПУ повідомила Кернесу про підозру у викраденні, катуванні та погрозі вбивством».
 • «Кабмін відсторонив голів Держфінінспекції та Південно-Західної залізниці».
 • «Україна закриває малий прикордонний рух з Росією».
 • «Суд на трьома суддями Печерського суду».
 • «Золотовалютні резерви НБУ скоротилися до $5,6 млрд».
 • «Іспанська жандармерія оприлюднила відео затримання Колобова».
 • «Президент створив дві військово-цивільні адміністрації на Донбасі».
 • «Рада збільшила кількісний склад Збройних сил до 250 тисяч».
 • «Річна інфляція в Україні прискорилася до 34,5%».
 • «Павелко обраний новим президентом ФФУ».
 • «Савченко припинала голодування».
 • «ЄС зняв санкції з 4 соратників Януковича, для 18 — продовжив».
 • «У Харкові вибухнув автомобіль комбата "Слобожанщини"».
 • «Суд заарештував всіх підозрюваних у справі про вбивство Нємцова».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Скрін-шот sobytiya.tv
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
9562
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Підтримай нас! Стань частиною проєкту!
Щодня наша команда готує для вас найсвіжі та незалежні матеріали. Ми будемо надзвичайно вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваша підтримка – це можливість зробити ще більше!
Підтримати нас
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду