13:14
Вівторок, 2 Вересня 2014

Восени ТЕТ покаже нове реаліті «Любов онлайн» та ситком «Одного разу під Полтавою»

Восени ТЕТ покаже нове реаліті «Любов онлайн» та ситком «Одного разу під Полтавою»
Восени ТЕТ покаже нове реаліті «Любов онлайн» та ситком «Одного разу під Полтавою»

Продакшн-компанія Олексія Гончаренко Friends Production знімає для телеканалу ТЕТ романтичне реаліті-шоу «Любов онлайн», наразі тривають кастинги учасників. Студія «Квартал 95» готує для каналу новий ситком «Одного разу під Полтавою». Про це повідомляє прес-служба телеканалу ТЕТ.

 

Героями нового реаліті-шоу «Любов онлайн» стануть закохані,які живуть у різних країнах і ніколи не бачилися особисто. Творці шоу допоможуть  їм зустрітися у реальності, аби перевірити почуття.

 

Наразі продовжується пошук героїв проекту. «Твоя кохана людина живе за кордоном? Ви ніколи не бачились у реальному житті? Ти впевнений, що немає нічого реальнішого, ніж ваш віртуальний роман і всіх смайлів не вистачить, щоб описати ваші почуття? Візьми участь у новому проекті телеканалу ТЕТ і перевір свої почуття. Разом з нашою знімальною группою ти вирушиш назустріч своєму коханню, адже справжня любов варта того, щоб вирушити за нею на інший кінець світу», - повідомляється на сайті телеканалу ТЕТ.

 

Для того, щоб взяти участь у кастингу, потрібно заповнити анкету на сайті каналу.

 

Також восени глядачі зможуть побачити на ТЕТ новий ситком «Одного разу під Полтавою». Проект стане спін-оффом (автономним продовженням) історії героїв полтавського скетчу з проекту «Країна У». Його виробництвом займається студія «Квартал 95».

 

Дати старту цих проектів в ефірі ТЕТ поки не повідомляються.

 

Нагадаємо,  в ефірі телеканалу ТЕТ стартував третій сезон скетчкому «Країна У» виробництва «Студії квартал 95». Також вже в ефірі те каналу - другий сезон реаліті «Панянка-селянка», який знімає Friends Production.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6054
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop