Яценюк пообіцяв, що у Слов’янську невдовзі будуть мовити вісім українських телеканалів

Яценюк пообіцяв, що у Слов’янську невдовзі будуть мовити вісім українських телеканалів

16 Липня 2014
3590
16 Липня 2014
15:49

Яценюк пообіцяв, що у Слов’янську невдовзі будуть мовити вісім українських телеканалів

3590
Яценюк пообіцяв, що у Слов’янську невдовзі будуть мовити вісім українських телеканалів
Яценюк пообіцяв, що у Слов’янську невдовзі будуть мовити вісім українських телеканалів

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, який сьогодні, 16 липня, перебуває у звільненому від терористів Слов'янську (Донецька область), пообіцяв, що найближчим часом мешканці міста зможуть переглядати програми восьми українських телеканалів. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

 

«Вирішили технічно цю проблему і з сьогоднішнього дня включили три телеканали, це УТ-1, 5 канал і 1 +1"», - сказав Арсеній Яценюк журналістам на горі Карачун, на якій розташовано наразі передавачі для трансляції українських телеканалів.

 

За його словами, найближчим часом кількість українських телеканалів, які транслюються в Слов'янську, збільшиться до восьми. Зараз на гору Карачун завозиться необхідна техніка.

 

Як інформує  «Радіо Свобода», прем'єр-міністр Арсеній Яценюк оглянув у Слов'янську один із пошкоджених житлових будинків і середню школу №15, яка теж зазнала руйнувань. Згодом журналіст Олександр Аргат у своєму Твітері повідомив, що Арсеній Яценюк разом з міністром МВС Арсеном Аваковим перебували в селі Семенівка (на фото).

 

Арсеній Яценюк і Арсен Аваков оглянули руйнування у Слов'янському районі

 

Як повідомили «Детектор медіа» у Концерні РРТ, станом на 15 липня мовлення українських телеканалів було відновлено у трьох містах півночі Донеччини - Слов'янську, Краматорську і Красному Лимані. У цих населених пунктах забезпечується трансляція трьох загальнонаціональних телеканалів - Першого національного, 5-го каналу та «1+1». 

 

Станом на 16 липня мовлення українських каналів відновлено у п'яти містах Донецької області - Слов'янську, Краматорську, Артемівську, Костянтинівці та Красному Лимані.

 

Нагадаємо, 15 липня відновила свою роботу радіотелевізійна вежа на горі Карачун під Слов'янськом. У ніч на 1 липня внаслідок обстрілу терористами українських позицій на горі обвалилася  200-метрова телевежа, спроби захопити яку з травня не припиняли сепаратисти.  

 

За словами генерального директора Концерну РРТ Олександра Півнюка, поки що мова не йде про відбудову вщент зруйнованої телевежі, над цим працюють проектні організації. Співробітники Концерну знайшли інше рішення: антену встановлено на будівлі, що значно нижча за зруйновану телевежу, але за рахунок того, що гора Карачун має панівні висоти у регіоні, сигнал вдалося відновити.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3590
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду