16:32
Четвер, 9 Січня 2014

Телеведуча Юлія Литвиненко повернеться на «Інтер»

Телеведуча Юлія Литвиненко повернеться на «Інтер»
Телеведуча Юлія Литвиненко повернеться на «Інтер»

Телеведуча ТВі Юлія Литвиненко переходить з каналу ТВі на «Інтер». Про це сказала керівник Inter Media Group Ганна Безлюдна у рекламному інтерв'ю журналу «Фокус».

 

Як повідомила пані Безлюдна, на каналі «Інтер» Юля Литвиненко працюватиме над оновленою програмою «Позаочі».

 

Нагадаємо, 20 травня, Юлія Литвиненко прийшла на канал ТВі, аби вести  програму «Сьогодні про головне». У минулому вона вела на «Інтері» авторські проекти «Люди світу» (на основі «Позаочі») та «Позаочі», який до виходу на «Інтері» транслювався на каналі К1. Також у її інтерівському доробку програми «Розбір польотів» і «Свобода на Інтері», музичне шоу «Місце зустрічі». Свою телекар'єру пані Литвиненко починала з дніпропетровського телебачення. З 2001 року працювала ведучою новин на каналі ICTV. У 2008 році вона з'явилася на каналі «Меню-ТВ» в якості ведучої кулінарної програми «Аполітична кухня».

 

Як повідомляла «Детектор медіа», телеведучий Андрій Доманський залишив канал «1+1» і перейшов  на «Інтер».

 

Нагадаємо, що ведучим  ток-шоу «Стосується кожного» на телеканалі «Інтер» стане Андрій Данилевич, який донедавна був ведучим програми «События недели». Нещодавно він залишив  канал «Україна» й перейшов на «Інтер», але власного проекту поки що не мав.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
8780
Переглядів
Коментарі
Коллега
10:53 / 10 Січня 2014
Для ТВ Ай туповатенькая она. Болтается с канала на канал.
Noser
02:46 / 10 Січня 2014
Інтер - це забійний цех журналістів та ток-шоу: перейшла туди Безулик, і її шоу наказало довго жити, перейшов Шустер - і з його Шустер лайв зробили Шустер-дед. І тепер цих шоу немає ніде.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop