Віталій Дикий: «Робити нічне пряме мовлення немає сенсу»

Віталій Дикий: «Робити нічне пряме мовлення немає сенсу»

10 Вересня 2013
21401
10 Вересня 2013
10:30

Віталій Дикий: «Робити нічне пряме мовлення немає сенсу»

21401
Перший заступник генерального директора «Радіо Ера» з творчих питань – про новий сезон, затратність розмовного радіо, власну журналістську позицію та майбутню конкуренцію з «Вести FM»
Віталій Дикий: «Робити нічне пряме мовлення немає сенсу»
Віталій Дикий: «Робити нічне пряме мовлення немає сенсу»

З початком нового сезону «Радіо Ера» оновило й урізноманітнило ранкову програму, запустило нові рубрики, а також запровадило нову лінійку музичних програм. Попри такі новації, радіо залишається розмовним, хоча цей формат і є дуже затратним у виробництві. Про те, як розвивається наразі єдина розмовна радіомережа України та що нового пропонує своїм слухачам, у чат-конференції на «Детектор медіа» розповів перший заступник генерального директора «Радіо Ера ФМ» з творчих питань Віталій Дикий.

 

 

- Доброго дня всім!

 

- Віталію, які нові програми з'являться в новому сезоні на «Радіо Ера»? Які нові ведучі?

- По-перше, ми оновили «Ранок великої країни», скоротили крок. Додали більше тематичних, лайфових рубрик, зробили ротацію в системі ведення програм, тобто ранок щодня подається різними ведучими, бо попри одну технологічну систему, зважаючи на компетентність наших ведучих, це додасть індивідуальності, чого часом бракує.

 

Також ми запровадили нову лінійку музичних програм «Музичний профіль», о 14.08, сегментовану по напрямках: починаючи від сучасної української музики й завершуючи класикою. Але ці програми не є суто музичними, а я б сказав - пізнавальними. Вони також є інтерактивними.

 

- Після ваших ефірів складається враження, що ви симпатизуєте Партії регіонів. Це насправді так чи це лише так здається?

- Питання достатньо суб'єктивне, але я безпартійний і вважаю, що керівник ЗМІ не повинен належати до будь-якої політичної сили. По-перше, це неетично, а по-друге, знижує капіталізацію підприємства. Я намагаюся бути нейтральним і цього вимагаю від своїх колег. У будь-якому випадку, якщо працюєш у жанрі аналітичного інтерв'ю, готуючи питання, часом ти повинен виступати опонентом, незалежно від того, представник якої політсили перебуває біля тебе в ефірній студії.

 

- Ви маєте схильність до моралізаторства в ефірі, читання слухачам лекцій - як їм треба жити, як що розуміти, діяти. А передача «Власний погляд», призначена для представлення в ефірі думок слухачів, коли ведете її ви, стає не «Власним поглядом» з Віталієм Диким, а «Власним поглядом» самого Віталія Дикого. Як ставитися до пропозиції зменшити обсяги свого «я» в радіоефірі на користь слухачів?

- Враховуючи формат «Власного погляду з Віталієм Диким», а це авторська програма, напевне, я можу собі дозволити робити певні аналітичні розвідки на ту чи іншу тему. До цього так само долучаються слухачі, які спілкуються зі мною. Вони мають таке ж право, адже така спільна робота є корисною для суспільства.

 

- Доброго дня. Скажіть, чому закрили програму «Вокс популі» о 14-й годині, де слухачі могли вибирати теми для обговорення? Це була найкраща програма, а ви її закрили.

- «Вокс популі» виходить із 12.30 до 13.00. Саме в цей період за попередньої сітки мовлення слухачі обирали тему для програми «Власний погляд», яка виходила о 14.00 по буднях із різними ведучими. Цей формат виявився вдалим, напевне, й цікавим. Проте є певні вимоги ліцензійного характеру, де строго структуровані жанри нашої роботи. Відповідно, ми внесли зміни, і з нового сезону «Власний погляд» виходить лише по понеділках о 19.36. Тобто можливість симпатикам узяти участь у цій програмі залишається. Радіо - це живий організм, і він також повинен розвиватися й пропонувати новий якісний продукт. Повернутися до старого завжди можна. Але щоби не втрачати увагу широкої аудиторії, треба запроваджувати нові формати. Саме цим ми й керуємося.

 

 

- Чому закрито передачу «Медіа-клас», присвячену обговоренню медійних справ, інтерв'ю з журналістами з різних ЗМІ?

- Програма «Медіа-клас» існувала в ефірі досить тривалий період, але враховуючи, що представники ЗМІ досить активно виступають у нас експертами в різних інших програмах, закривши «Медіа-клас», ми нічого не втратили. Оскільки співпраця зі ЗМІ в інших раідоформатах триває.

 

- Чому ви завжди називаєте президента і прем'єр-міністра відповідно Віктором Федоровичем Януковичем і Миколою Яновичем Азаровим, тобто повністю називаєте їхні імена, по батькові й прізвища? Це на знак особистої шани і відданості? А чи не достатньо просто казати «президент Янукович» та «прем'єр Азаров»?

- Тому що президент України - Віктор Федорович Янукович, а прем'єр-міністр - Микола Янович Азаров :)

 

- Під час інтерактиву, якщо вам не подобається думка слухача, ви негайно перериваєте його на півслові. Дуже часто це трапляється, коли слухач висловлює критику й претензії на адресу чинної влади. Це така ваша редакційна політика чи особиста позиція?

- Взагалі, сьогодні ми обговорюємо іншу тему - особливості нового сезону на «Радіо Ера ФМ» - однак я дам відповідь. Є категорія слухачів, які телефонують щогодини на кожну програму, навіть якщо вони тематично різні, й намагаються подати своє власне бачення на будь-яку тему. До цього я ставлюся обережно і, звісно, знаючи таких персон, намагаюся толерантно обмежувати, аби не гаяти ефірного часу. Є люди, яким це не подобається, і їхня реакція цілком зрозуміла. Але давайте поважати один одного і працювати в ефірі конструктивно.

 

- Дуже частим гостем ваших ефірів на економічну тематику є прихильниця Митного союзу і зближення України з Росією та категорична противниця євроінтеграції України Олена Мазур. При цьому в студії прямого ефіру немає експерта, який би представляв альтернативні думки та опонував їй. Це ваша добра знайома? Її проросійські, антиєвропейські погляди збігаються з вашими?

- Я так не думаю, але якщо ви її суб'єктивно не сприймаєте, моєї вини в цьому немає. До нас в ефір приходять різні люди, з різними позиціями та поглядами. І ми надаємо можливість бути почутими. Можливо, цим і відрізняється «Радіо Ера ФМ» - своєю демократичністю. Звісно, в кожного слухача свої симпатії і свої фаворити в політичній системі України. Тому я вже звик, коли мене часом звинувачують опозиціонери у прихильності до влади, а прихильники влади - в симпатіях до опозиції. Це нормальний процес публічної роботи.

 

- Чи не могли б ви зробити зауваження вашому колезі Віталію Науменку, щоб він нарешті перестав кепкувати зі слухача з Івано-Франківщини паном Ярославом? Науменко постійно насміхається з його голосу та громадянської позиції.

- Думаю, Віталій Науменко самодостатній журналіст. Лише можу його залучити до відвідин сайту «Детектор медіа», де триває мій чат, аби він зробив висновки.

 

- А вот вопрос, который реально интересен. Хотя вряд ли вы на него ответите честно и откровенно. Но всё же - насколько изменилась идеологическая и, главное, финансовая составляющая деятельности «Радио Эра» после того, как оттуда «кишнули» (ведь именно так говорили те, кто знает тему) ИАЛ - большого любителя финансовой независимости и благосостояния ведущих и журналистов «Радио Эра»? :) Стало ли понятнее и легче работать с новым руководителем? Да, и еще вопрос - почему бы вам не вернуть в эфир программу 2D, которую вы когда-то вели с вашим коллегой? Или острота, драйв и правдивость на «Эре» - уже не в моде? С уважением.

- Я так розумію, йдеться про мого колегу Ігоря Олександровича Лоташевського. Думаю, ви поширюєте неправдиву інформацію, або, можливо, вам більше відомо, ніж мені. Хочу повідомити, що пан Лоташевський стояв біля витоків «Радіо Ера», більше того сприяв становленню мене як журналіста. На сьогодні він залишається почесним президентом нашого радіо, яким уже є тривалий період часу. Відповідно, він бере активну участь в обговоренні важливих тем, які стосуються розвитку «Радіо Ера».

 

З приводу 2D - це авторський проект, який ми реалізовували с колегою Сергієм Дойком. Враховуючи, що він зараз працює в іншому ЗМІ, нині реалізувати його неможливо організаційно. Тому що 2D - це Дикий і Дойко. Однак, можливість появи в майбутньому цього проекту існує. Часом ми із Сергієм цю тему обговорюємо. Не втрачайте надії :)

 

 

- До 9 травня на честь «вєлікой побєди» ви зробили дуже совковий проект про радянських полководців, командирів Червоної армії, визначні події «вєлікой отєчєствєнной». Чи не збираєтеся задля балансу зробити до 14 жовтня - чергової річниці УПА - аналогічний проект, присвячений воякам ОУН-УПА, звитягам повстанців, розповісти про провідників та командирів Української повстанської армії?

- Наші проекти спрямовані на певний пласт аудиторії, і в даному випадку ми орієнтувалися на ветеранів Великої Вітчизняної війни. Проект мав свій резонанс. Тему УПА ми часом обговорюємо, але ставимо наголос саме на процесі примирення, толерантності й порозуміння.

 

- Чи стежите ви за долею колишнього ведучого «Радіо Ера» Андрія Слюсарчука, відомого як доктор Пі? Тривалого часу він вів цілу серію передач із якимсь журналістом, який представлявся дуже відомим, але вже не пам'ятаю його прізвища. Чи не надсилаєте йому від «Радіо Ера» передачі до СІЗО?

- Ні, особливо не стежимо, проте суто інформаційно натрапляємо на хронологію подій, пов'язаних зі Слюсарчуком. Насправді, він був не ведучим, а експертом у програмі.

 

- Чи боїтеся конкуренції з новим розмовним радіо «Вести ФМ»? Які ви будете робити кроки, щоб слухачі залишились у вас?

- Будь-яка конкуренція корисна. Щоправда, поки, окрім розмов, я не бачу факту появи нового ток-радіо. Але якщо таке буде, це допоможе нам ще більше сконцентруватися у пошуках нових підходів до слухача.

 

- Скажіть, «Радіо Ера» є прибутковим чи збитковим радіо?

- У візитівці написано: перший заступник генерального директора з творчих питань. Тому за фінансову складову відповідають інші люди. Але хочу сказати, що «Радіо Ера» завжди відрізнялося стабільністю. Ми не маємо боргів по зарплаті, все виплачується вчасно і в повному обсязі, і ми залучаємо додаткові фінанси на нові проекти. А в наш час це дуже важливо.

 

- Скажіть, чи можливо «Радіо Ера» зробити справді розмовним радіо, яким воно було під час Помаранчевої революції, коли 24 години на добу був прямий ефір із гостями, а не як зараз, коли прямоефірних програм є тільки 12 годин на добу. У Росії є розмовне радіо «Коммерсант», яке 24 години на добу веде прямий ефір. Чи можливо таке саме зробити на «Радіо Ера»?

- Розмовний формат дуже затратний у виробництві, тому робити нічне пряме мовлення немає сенсу, якщо в країні не відбуваються якісь неординарні події. У випадку такої ситуації, яка була під час Помаранчевої революції або інших суспільно важливих подій, ми переходимо в режим цілодобового мовлення.

 

- Скажіть, чому в Україні не хочуть створювати розмовні радіостанції і чи можливо в Україні створити радіо «Спорт» чи «Дитяче радіо»?

- Можливо створити спеціалізовані радіо, але наш канал у своїй діяльності сегментовано охоплює й ці сфери життя.

 

- Чому зникли спортивні новини на «Радіо Ера»?

- Незважаючи на те, що на багатьох каналах існує тенденція до суцільного зменшення спортивної інформації, «Радіо Ера» в повному обсязі подає спортивні новини. До того ж, у нас є тематичні спортивні програми - «Футбольний огляд», «Овертайм» та «Овертайм+». До речі, вже сьогодні (6 вересня. - ТК) ми починаємо прямі трансляції відбіркових матчів ЧС-2014 із футболу за участю української збірної.

 

- Зробіть, будь ласка, туристичну програму про різні країни.

- З нового сезону в нас виходить рубрика «Туристичні орієнтири».

 

 

 


 

- Коли ви модернізуєте свій сайт? Як поставився Дмитро Крикун до обмеження в часі його програми «Баланс»?

- Мультипортал «Ера-медіа» зараз активно розробляється, найближчим часом буде представлено його тестову версію. Щодо програми Дмитра Крикуна, то заперечень із його боку не було. Принагідно додам, що в новому сезоні в нас з'явилися нові програми на економічну тематику. Це «Виміри життя. Економіст» - щопонеділка о 10.08, та програма «Політекономія» - щовівторка, о 16.08. Саме після «Балансу».

 

- Чи ви за створення в Україні цифрового радіо, на якому можна поставити багато різноманітних музичних і розмовних радіо?

- Я не спеціаліст у технологіях подачі сигналу, я відповідаю за контент. Тому для мене головне, аби «Радіо Ера» було доступним і охоплювало своєю мережею якомога більшу територію.

 

- Чи йтимуть у вас восени єврокубки з футболу?

- З приводу важливих подій футбольного характеру і достойних уваги матчів хочу зауважити, що ми відстежуємо футбольне життя, а найцікавіші зустрічі й турніри намагаємося транслювати в ефірі. Тож щодо єврокубків ми ведемо переговори.

 

- Коли розпочне повноцінне мовлення цілодобовий телеканал «Ера»? І чи не відмовилися ви від концепції Vision Radio?

- Щодо телекомпанії «Ера», то це запитання краще адресувати його менеджменту, а концепція Vision Radio залишається для нас актуальною.

 

- Чи висвітлювало «Радіо Ера» події, пов'язані з освяченням патріаршого собору Української греко-католицької церкви 18 серпня?

- Ні, не висвітлювало.

 

- Чи слухаєте ви розмовні станції інших країн і чи будете зі станцій інших країн брати формати передач?

- Ми робимо спільні проекти з «Польським радіо», «Радіо Свобода», «Голосом Росії». Тому уявляємо собі, як працюють інші компанії у такому форматі, як наш.

 

- Чи відновиться програма «Коло запитань»?

- «Коло запитань» і його ведучий Сергій Сулим нікуди не зникли. Цей проект і надалі буде виходити в ефір, можливо, за іншою схемою.

 

- Доброго дня, шановний пане Віталію. Колись слухав «Радіо Ера» із більшим задоволенням, ніж зараз. На даний момент «Еру» майже не вмикаю. За останні 2-3 роки радіо зіпсувалося остаточно. Чому так трапилось, адже власник (Андрій Деркач) не змінився? Можливо, не вистачає коштів або нових ідей? Чому в прайм-таймі звучать лише записи програм? Куди зникли нормальні виважені ведучі (Олексій Ананов, отой пан із Америки, що вів цікаву передачу, на жаль, забув уже його ім'я, інші) та цікаві програми? Чому у вашому ефірі так багато погано прихованої джинси, наприклад, від Миколи Катеринчука, Компартії та Партії регіонів, якогось лохотрону «Биржевой университет» і т. д.? Чому у вашому ефірі так багато програм УПЦ Московського патріархату? Ваша співпраця з цією релігійною організацією якимось чином пов'язана з тим, що Андрій Деркач обіймає посаду «глава Попечительского совета Синодального отдела по делам молодежи УПЦ»? Чому не надаєте ефір іншим релігійним організаціям? Чому в багатьох програмах на «Ері» не дотримано принципу паритеності думок? Чому журналісти «Ери» під час дискутивних програм часто стають на бік одного зі співрозмовників? Чому, наприклад, Українській службі BBC свого часу вдалося створити якісне розмовне радіо (нехай і 3 години на день), а ви не в змозі цього зробити? У вас же був час, щоб навчитися! Чому ви монополізували право на трансляцію більшості іноземних радіостанцій, що мовлять українською («Радіо Свобода», «Голос Росії», «Польське радіо» для закордону)? Чому не розвиваєте сайту «Радіо Ера»? Він справді виглядає убого. І ще одне - чому в новому сезоні на розмовному радіо з'являються музичні програми? Це поступовий перехід на новий формат чи підготовка до президентських виборів? :) З побажаннями успіхів у створенні медіапродукту, що буде цікавим освіченій і розумній людині. Володимир, Луцьк.

- Коротко на ваші запитання: Вистачає і коштів, і ідей. Записи програм і повтори потрапляють у сітку відповідно до рейтингів. Якщо певний час є телевізійним і не дуже користується попитом на радіо, туди можемо ставити повтор або оригінальний запис програми. А актуальний прямий ефір ліпше використати в прайм-таймі. Раціональне використання ресурсу дозволяє бути актуальним. Я вважаю, що всі наші ведучі професійні та виважені. Стосовно Олексія, то він продовжує свою кар'єру в іншому місці. Віктор Топалер виходив у тестовому форматі зі США. Остаточної домовленості про вихід його програм не було. Ми висвітлюємо діяльність усіх політсил, тому про джинсу говорити не варто. З приводу духовних програм, то вони сконцентровані на вихованні загальнолюдських цінностей, до того ж, їх доволі мало. На інші запитання дивіться відповіді вище.

 

 

- Пане Віталію, чи ви курите? І як ставитеся до заборони куріння в громадських місцях, зокрема в ресторанах і кафе?

- Не курю. До заборони ставлюся позитивно!

 

- У мене прохання до вас: послухайте російські розмовні радіостанці і зробіть такі програми, як на російських станціях. І ви побачите, що можна зробити ще так багато різних програм на різні теми, тому що у вас на радіо одні й ті самі теми програм. На «Радіо Ера» можна зробити програми на різні теми, приміром, туристичну, програму про екологію, програму про тварин тощо.

- Дякуємо за ваші пропозиції, ми насправді постійно перебуваємо в пошуку.

 

- Шановний пане Віталію! Як ви ставитеся до створення суспільного радіомовлення? Якщо парламент ухвалить закон наступного тижня, чи не боїтеся ви, що на медіаринку з'явиться ще одне розмовне радіо? І стане вашим конкурентом...

- Про конкуренцію я вже відповідав... Але «Радіо Ера» вже на сьогодні має елементи суспільного мовника, тож до створення суспільного радіо ставлюся позитивно.

 

- Скажіть, яке місце посідає «Радіо Ера» в рейтингу?

- Як і будь-яке ЗМІ, ми працюємо на певну цільову аудиторію, і за цією ЦА ми входимо в десятку. Але, на мою думку, порівнювати розмовне радіо з музичним некоректно.

 

- Пане Віталію, чи слухають ваші рідні, зокрема діти, «Радіо Ера»?

- Слухають. І досить часто критикують.

 

- У Росії нещодавно ухвалили закон, який забороняє показувати сцени куріння у новостворених фільмах, теле- й радіопрограмах. Подібний закон хочуть ухвалити в Білорусі. Він же вже діє в Індії, Китаї та деяких інших країнах... Давно обговорюється у США, Канаді, Австралії. Що ви думаєте про подібні законодавчі обмеження? Наскільки велику роль, на вашу думку, медіа відіграють у пропаганді шкідливих звичок?

- Я противник куріння, тому всі антитютюнові закони підтримую. Вважаю, що роль медіа у пропаганді дуже велика.

 

- Чому за 10 років існування «Радіо Ера» не стало таким цікавим і ваговим, як «Ехо Москви» в Росії?

- Ми працюємо над цим.

 

- Чи можете відновити програму Наталії Хмелько, яка була о 23-й годині? Ця передача була дуже цікава.

- Ця програма востаннє виходила понад 5 років тому. Тож про реінкарнацію, думаю, говорити зайве.

 

- Чи можливо на «Радіо Ера» зробити вночі з 12-ї ночі до 6-ї ранку прямоефірну програму, на яку би слухачі дзвонили та обговорювали різні теми?

- Я вже відповідав про доцільність створення програм у не надто рейтинговий час, яким є нічний проміжок мовлення.

 

- Чи планується щось цілком нове?

- Хотів би всім подякувати за увагу до мене та «Радіо Ера ФМ». Узагальнюючи тему часткового оновлення ефіру, зауважу, що цей процес перманентний, тому не виключено, що найближчим часом ми запропонуємо нові програми, нові формати. Щодо нових ведучих, то зараз у нас почав працювати Ігор Козак. Він є співведучим програми «У неділю зранку» разом із Ганною Коваленко. До того ж, ведемо перемовини з Національною радіокомпанією, щоби зробити програму на кшталт «Театру перед мікрофоном».

 

- Скажіть, а чому ви не запрошуєте, щоб у вас вели програми зіркові ведучі, такі як Ольга Герасим'юк, Юрій Макаров та інші? У вас із ними були би більші рейтинги. Чи у вас немає грошей на їхні зарплати?

- Вважаю, що за 11 років «Радіо Ера» виховало своїх власних зірок :) Стосовно «запрошених зірок» нагадаю: у нас працюють Андрій Куликов, Микола Вересень, Ірина Калінська...

 

- Ще раз дякую всім за увагу та запитання, поради, думки. Багато чого корисного я «візьму на олівець» для подальшої реалізації в ефірі. Залишайтеся на хвилі «Радіо Ера ФМ». Усім теплої осені :)

 

 

 

Біографічна довідка:

 

Дикий Віталій Олександрович народився 23.10.1974 року.

 

1996 р. закінчив Інститут журналістики Київського університету імені Тараса Шевченка. Фах - радіожурналіст.

 

Робота: 31.07.1996 р. - коментатор головної редакції мовлення англійською мовою ТВО «Всесвітня служба радіомовлення України».

 

15.09.1997 р. - ведучий інформаційно-аналітичних програм відділу випуску головної редакції мовлення ТВО «Всесвітня служба радіомовлення України».

 

01.02.1998 р. - ведучий тематичних програм відділу випуску головної редакції мовлення ТВО «Всесвітня служба радіомовлення України».

 

1998 р. - стажування на ТРК «Німецька хвиля», м. Кельн, Німеччина.

 

14.05.2003 р. - ведучий тематичних програм ТОВ ТРК «Радіо Ера ФМ».

 

01.03.2005 р. - політичний оглядач ТОВ ТРК «Радіо Ера ФМ».

 

07.06.2005 р. - заступник головного редактора - завідуючий редакцією тематичних та авторських програм ТОВ ТРК «Радіо Ера ФМ».

 

11.05.2007 р. - перший заступник генерального директора з творчих питань - головний редактор ТОВ ТРК «Радіо Ера ФМ».

 

Заслужений журналіст України, має низку відомчих нагород та відзнак.

 

Одружений, виховує двох доньок.

 

 

Фото Максима Лісового

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
21401
Коментарі
11
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Постійний слухач Ери (Рівне)
4060 дн. тому
Телекритика, злякались моєї НАРОДНОЇ думки про цю продажну особу й стерли мій комент??? Критикувати можна тільки вашим постійним авторам (Олексій Мазур), звичайним слухачам зась?! То закрийте коментарі УЗАГАЛІ - так зручніше й безпечніше, НІХТО правду не скаже й усе вам буде у шоколаді...
Олексій Мазур, Дніпропетровськ
4090 дн. тому
Хто з ведучих «Ери-fm» найбільше партію регіонів любить http://dusia.telekritika.ua/blog_alekseia_mazura/21862
Олексій Мазур, Дніпропетровськ
4090 дн. тому
Слухачі «Ери-фм» звинувачують радіоведучих у підіграванні владі http://dusia.telekritika.ua/blog_alekseia_mazura/20988
Олексій Мазур, Дніпропетровськ
4090 дн. тому
Радіоведучий "Ери-фм" назвав Януковича прикладом... розуму і наполегливості для українців http://dusia.telekritika.ua/blog_alekseia_mazura/20912
Олексій Мазур, Дніпропетровськ
4090 дн. тому
Дзвониш на радіо "Ера-fm"? А дозвіл від психіатра маєш? http://dusia.telekritika.ua/blog_alekseia_mazura/20739
Олексій Мазур, Дніпропетровськ
4090 дн. тому
Про слизьку й брехливу натуру Віталія Дикого: Від кого: "Sufler" <sufler@radioera.com.ua> Кому: "Oleksii Mazur" <spetskor@ukr.net> Дата: 12 березня 2013, 14:54:07 Тема: Re: «Дикі танці» під дудку Януковича на радіо «Ера-фм»: «Мазур Ви хвора людина. Я пораджу Вам гарного лікаря . Не соромтесь -звертайтесь. Ми таким як Ви допомагаемо.... Дикий В» 2. Оригінальне повідомлення --- Від кого: "Sufler" <sufler@radioera.com.ua> Кому: "Oleksii Mazur" <spetskor@ukr.net> Дата: 12 березня 2013, 17:19:18 Тема: Re: Головред "Ера-fm" називає хворими тих, хто критикує його та кероване ним радіо "Дорогий друже, не потрібно особисту інформацію екстраполювати на усіх. Я наголошую на допомозі саме Вам. Адже агресія та неврастенія це погані симптоми. Я керуюся тільки добрими намірами. І ще-- Вам повинна бути приємна моя увага адже Ви цього давно прагнули. Почніть з седативних ліків. Реакція на РАдіоера теж повинна бути помірною, а не вибуховою. Однобокість мислення та неадекватність у сприйнятті іншої ( пак протилежної )думки свідчить про обмеженість світогляду та проблеми у вихованні. А загострене почуття необхідності висловлення власної думки -- телефонування на кожну програму протягом дня -- показник відсутності друзів та знайомих які очевидно Вас в реальнольму житті не сприймають . Вибачте, не маю наміру Вас образити -- але ознайомившись з Вашою творчістю в неті , склалося враження що Ви людина слизька та конфліктна. Раджу перейнятися цією проблемою .... Також благаю не ображайте моїх колег-- вони справжні професіонали . Проте Вам , напевне, незрозуміле значення цього поняття. Без поваги до Вас дикий Віталій" Ефір «Vox populi» з Віталієм Диким від понеділка, 18 березня: - Доброго дня, це Олексій Мазур, якого ви називаєте хворим за критику вас та радіо "Ера-фм". Я хочу... - Боже правий, звідки ви з'явилися в ефірі з такими висловлюваннями? - різко перервав мене Дикий. - Можливо, ви дійсно трошки неврівноважена людина? Я знати вас не знаю! І навіть з вами не знайомий. Можливо, ви щось плутаєте чи, можливо, ви подзвонили не на ту програму чи радіоканал, який хотіли? Дивно, я вперше з таким зустрічаюся. Ну, ви знаєте, хочу вам сказати, що на сьогоднішній день велика кількість неврівноважених людей телефонує на радіо - це правда. А є дійсно люди, які фахово переймаються питаннями. Тому треба все ж таки якось лімітувати або займатися боротьбою з радіоманіяками, які не можуть дати можливість додзвонитися іншим. Ну, бажаю вам здоров'я... Доброго, дня, хто зараз є на зв'язку?
Олексій Мазур, Дніпропетровськ
4090 дн. тому
"Дикі танці-ІІІ": цинічна брехня "дикого нарциса". Як головред "Ери-fm" у прямому ефірі дурника зіграв http://dusia.telekritika.ua/blog_alekseia_mazura/20717
Олексій Мазур, Дніпропетровськ
4090 дн. тому
"Дикі танці"-ІІ: головред "Ера-fм" хоче лікувати від критики седативними ліками http://dusia.telekritika.ua/blog_alekseia_mazura/20661
Олексій Мазур, Дніпропетровськ
4090 дн. тому
«Дикі танці» під дудку Януковича на радіо «Ера-фм» http://dusia.telekritika.ua/blog_alekseia_mazura/20655
Олексій Мазур, Дніпропетровськ
4090 дн. тому
«Ера Партії регіонів-fm» http://dusia.telekritika.ua/blog_alekseia_mazura/20464
Олексій Мазур, Дніпропетровськ
4090 дн. тому
Рольові ігри на радіо "Ера-fm": головред Віталій Дикий ("раб") & регіоналка Ірина Бережна ("госпожа") http://dusia.telekritika.ua/blog_alekseia_mazura/19752
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду