Павла Шеремета звільняють з ТВі, а Недзельського застерігають кадровими рішеннями
Ведучого програми «Проти ночі» Павла Шеремета звільняють з ТВі. Про це він написав у своєму Twitter.
«Дождался - меня увольняют с канала ТВі руками бывшего якобы честного журналиста Шевченко. Просят прийти и забрать уведомление в кадры!!!, - пише пан Шеремет, - Меня уведомили, что с сегодняшнего дня моя программа на канале ТВі не выходит! Я ж гражданин другой страны и не могу говорить о политике))».
Раніше народний депутат і екс-генеральний директор ТВі Микола Княжицький заявив Павлу Шеремету, що йому неприємно, коли громадянин іншої країни ставить йому питання.
«Тепер дійшла черга і до мене. Княжицький сказав, що громадянин іншої країни, тобто я, не може ставити політичні питання», - написав Шеремет в Twitter.
Це повідомлення про звільнення опублікував у своєму профілі у Twitter Павло Шеремет.
Також на каналі найближчим часом можливі інші звільнення.
Як розказав у коментарі «Детектор медіа», випусковий редактор новинної служби ТВі Роман Недзельський, сьогодні на зустрічі з новим керівником Артемом Шевченком він відмовився готувати випуск новин. За його словами, керівництво дуже хоче видати в ефір випуск новин, однак журналісти не погоджуються, навіть попри те, що їм дозволяють зробити сюжети про конфлікт на ТВі.
На думку Романа Недзельського, вихід новин у цій ситуації легітимізує ситуацію на каналі, яка свідчитиме про конфлікт між двома власниками.
«Творчий колектив продовжує страйк. Незабаром з'явиться заява з цього приводу. Тоді Артем Шевченко сказав, що прийматиме кадрові рішення, - сказав пан Недзельський, - Я фізична особа-підприємець і співпрацюю з каналом за контрактом. Тому поки що мені, на відміну від Павла Шеремета, з бухгалтерії та відділу кадрів не телефонували з повідомленням про звільнення. Якщо завтра заблокують мою перепустку - це свідчитиме про звільнення».
За його словами, Павлу Шеремету повідомили, що його програма в ефір не виходитиме, і офіційно трудові відносити з ним розірвуть 21 травня.
Пан Недзельський також зазначив, що не вважає Артема Шевченка легітимним керівником, оскільки зміна керівництва та інвесторів на каналі більше нагадує рейдерське захоплення.
«Працювати на каналі, який був захоплений рейдерами, я не бачу сенсу. До того ж сьогодні у Держреєстрі з'явилось повідомлення про те, що Катеринчук є керівником каналу. Я не хочу, щоб мене і моїх колег сприймали стороною конфлікту. Але це обурливо, що канал захоплюють рейдери, а нам говорять, що нічого не відбулось і просто змінилась низка прізвищ у статутних документах. Є загроза, що це робиться не просто так, тому що канал є збитковим і не має перспектив для розвитку (влада усе для цього зробила. Тому прихід нових людей, які купують цей проблемний актив є для нас незрозумілим. Пояснення лише одне канал або хочуть закрити, або нейтралізувати, перетворивши на розважальний. Хоча зараз вони цього е робитимуть», - сказав Роман Недзельський.
Як вже повідомляла «Детектор медіа», 23 квітня на офіційному сайті ТВі з'явилась інформація, що новим генеральним директором телеканалу ТВі став Артем Шевченко, який змінив у керівництві каналу Наталію Катеринчук. У повідомленні також йдеться, що новим інвестором каналу став американський бізнесмен Олександр Альтман.
Одночасно генеральний директор ТВі Наталія Катеринчук повідомила, що інформація про зміну керівництва каналу не відповідає дійсності, а власник ТВі Костянтин Кагаловський заявив про рейдерське захоплення каналу «за допомогою силових структур». Він заперечив продаж каналу і звинуватив Олександра Альтмана в підробці довіреності його компанії. Джерело «Детектор медіа» на каналі розповіло, що канал ТВі реструктуризував схему власності.
23 квітня У Єдиному державному реєстрі (ЄДР) юридичних осіб керівником ТОВ «Телерадіокомпанія «Телерадіосвіт» було зазначено замість Наталії Катеринчук зазначено Артема Шевченка.
Після зустрічі з Олександром Альтманом та Костянтином Кагаловським журналісти та редактори ТВіоголосили про страйк до вирішення конфлікту між власниками.
Артем Шевченко закликав колектив продовжити роботу в ефірі.
«Детектор медіа»