Орган співрегулювання аудіовізуальних медіа затвердив розмір членських внесків

Орган співрегулювання аудіовізуальних медіа затвердив розмір членських внесків

13 Грудня 2024
941
13 Грудня 2024
15:15

Орган співрегулювання аудіовізуальних медіа затвердив розмір членських внесків

941
Медіа можуть долучатись і брати участь у розвитку системи спільного регулювання та розробці кодексів (правил).
Орган співрегулювання аудіовізуальних медіа затвердив розмір членських внесків
Орган співрегулювання аудіовізуальних медіа затвердив розмір членських внесків

Орган співрегулювання аудіовізуальних медіа затвердив розмір  членських внесків. Про це «Детектору медіа» розповіла виконавча директорка Національної асоціації медіа Катерина М’ясникова, яка входить до робочої групи зі створення органу співрегулювання.

 Члени спілки платитимуть 100 тис. гривень на рік.

Фінансування адміністративних витрат органу спільного регулювання здійснюється завдяки внескам його членів та іншим не забороненим законом джерелам фінансування. Також серед джерел фінансування органів співрегулювання можуть бути й міжнародна технічна допомога, і гранти.

Членами Спілки можуть бути юридичні особи та фізичні особи (які досягли 18-річного віку), які є ліцензіатами і реєстрантами у сфері аудіовізуальних медіасервісів, а також громадські об’єднання та об’єднання підприємств — суб’єктів у сфері аудіовізуальних медіасервісів.

Про права та обов’язки членів спілки читайте тут. Детальніше про органи співрегулювання читайте в матеріалі «Детектора медіа».

 Нагадаємо, громадська спілка «Орган спільного регулювання у сфері ау­діо­ві­зу­аль­них медіа-сервісів» зареєстрована 7 червня 2024 року. Її директоркою стала керівниця продакшн-відділу Національної асоціації медіа Оксана Панасівська.

Минулого року набула чинності одна з головних новацій закону «Про медіа» — створення органів співрегулювання. Законом передбачено створення п’яти органів спільного регулювання в різних сферах. У трьох із цих сфер уже працюють робочі групи: в аудіовізуальній сфері до неї ввійшли представники медіагруп, Суспільного, Megogo тощо; в аудіальній сфері до групи ввійшли представники найбільших радіогруп, Суспільне та Megogo, а у сфері онлайн-медіа — 12 осіб, зокрема й представники «Детектора медіа». 

 Фото: представники робочої групи, яка займалася створенням органу співрегулювання в аудіовізуальній сфері / сайт Нацради

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
941
Читайте також
12.06.2024 16:20
Наталія Данькова
«Детектор медіа»
851
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду