Будь-яке зареєстроване медіа може вступити до органу співрегулювання

Будь-яке зареєстроване медіа може вступити до органу співрегулювання

23 Липня 2024
701
23 Липня 2024
12:11

Будь-яке зареєстроване медіа може вступити до органу співрегулювання

701
Зараз в органах співрегулювання в онлайн-, аудіовізуальній та аудіальній сферах формується правління та обговорюється форма заяви для вступу нових членів.
Будь-яке зареєстроване медіа може вступити до органу співрегулювання
Будь-яке зареєстроване медіа може вступити до органу співрегулювання

Для вступу медіа до органів співрегулювання потрібно подати письмову заяву, а також підтвердження реєстрації або інформації про ліцензування суб’єктів у сфері онлайн-медіа. Про це йдеться у статутах органів співрегулювання в онлайн- та аудіовізуальній сфері.

Членами спілки можуть бути юридичні особи та фізичні особи (які досягли 18-річного віку), які є суб’єктами медіа. А також громадські об’єднання та об’єднання підприємств.

Заяву можна подати особисто або надіслати рекомендованим листом. У реєстрі вказана адреса: 01032, Україна, м. Київ, вул. Саксаганського, буд. 103, офіс 30.

Правління спілки ухвалює рішення про вступ або про відмову у вступі впродовж одного місяця з дня надходження відповідної заяви. Медіа, якому відмовили у вступі, має право подати нову заяву після усунення зазначених причин такої відмови або оскаржити її.

Розмір членських внесків на кожен наступний рік або інший період та порядок їх сплати визначається правлінням відповідно до затвердженого бюджету спілки. Бюджет затверджують загальні збори спілки.

Як розказала «Детектору медіа» виконавча директорка Національної асоціації медіа та членкиня робочої групи у сфері аудіальних, аудіовізуальних та онлайн-медіа Катерина М’ясникова, зараз правління органів співрегулювання формується, також обговорюється форма заяви щодо вступу: «Як тільки правління органів затвердить форму заяви на вступ, до організації зможе долучитись будь-яке зареєстроване або проліцензоване медіа відповідної категорії».

Як уже повідомляв «Детектор медіа», минулого тижня членкиня Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Олена Ніцко закликала медіа долучатися до вже зареєстрованих органів співрегулювання.

Нагадаємо, торік набула чинності одна з головних новацій закону «Про медіа» — створення органів співрегулювання. Законом передбачено створення п’яти органів спільного регулювання в різних сферах. Вже зареєстровані органи спільного реагування в аудіальній, аудіовізуальній та онлайн-сферах.  Детальніше про органи співрегулювання читайте в матеріалі «Детектора медіа».

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
701
Читайте також
12.06.2024 16:20
Наталія Данькова
«Детектор медіа»
698
14.12.2023 09:00
Наталія Данькова
«Детектор медіа»
2 580
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду