Нацрада видала «Зеонбуду» нові ліцензії на чотири мультиплекси

Нацрада видала «Зеонбуду» нові ліцензії на чотири мультиплекси

14 Вересня 2023
1754
14 Вересня 2023
13:29

Нацрада видала «Зеонбуду» нові ліцензії на чотири мультиплекси

1754
Регулятор це виконав на вимогу закону «Про медіа». Закон зобов’язує видати ліцензію на позаконкурсних засадах без стягнення ліцензійного збору.
Нацрада видала «Зеонбуду» нові ліцензії на чотири мультиплекси
Нацрада видала «Зеонбуду» нові ліцензії на чотири мультиплекси

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення видала ліцензії на постачання електронних комунікаційних послуг для потреб мовлення з використанням радіочастотного спектра компанії «Зеонбуд» щодо чотирьох мультиплексів: МХ-1, МХ-2, МХ-4, МХ-5. Такі рішення регулятор ухвалив на засіданні 14 вересня.

У прикінцевих положеннях закону «Про медіа», пункт 19 ідеться про те, що впродовж  десяти місяців після набрання чинності закону компанії, які мали ліцензії  провайдера програмної послуги багатоканальної телемережі в стандарті DVB-T/DVB-T2, зобов’язані подати заяву, а Нацрада видати ліцензію на постачання послуг для потреб мовлення на позаконкурсних засадах без стягнення ліцензійного збору.

«У разі якщо на момент набрання чинності цим Законом строк дії ліцензії провайдера програмної послуги багатоканальної телемережі у стандарті DVB-T/DVB-T2 не сплив, проте останній день дії ліцензії спливає раніше однорічного строку з дня набрання чинності цим Законом, дія такої ліцензії вважається автоматично продовженою на 364 календарні дні, що обраховуються від дати набрання чинності цим Законом», — ідеться в законі.

Тому Нацрада внесла зміни до Реєстру суб’єктів у сфері медіа  та видала «Зеонбуду» нові ліцензії.

Строк дії ліцензій компанії не змінився, вони чинні по 2030 рік.

Нагадаємо, закон «Про медіа» набув чинності 31 березня 2023 року і суттєво розширив повноваження медійного регулятора — Національної ради з питань телебачення та радіомовлення. Нацрада тепер займається реєстрацією онлайн-видань та друкованих медіа. Змінюється процедура санкцій, наново формуватиметься список іноземних каналів, дозволених для трансляції, тощо.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1754
Читайте також
22.09.2023 11:00
Наталія Данькова
«Детектор медіа»
5 147
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду