Співвласник «1+1» каже, що дізнався про свою частку у власності каналу зі ЗМІ

Співвласник «1+1» каже, що дізнався про свою частку у власності каналу зі ЗМІ

24 Лютого 2023
9769
24 Лютого 2023
21:13

Співвласник «1+1» каже, що дізнався про свою частку у власності каналу зі ЗМІ

9769
Леонід Ашкеназі готовий подарувати частку у власності каналу.
Співвласник «1+1» каже, що дізнався про свою частку у власності каналу зі ЗМІ
Співвласник «1+1» каже, що дізнався про свою частку у власності каналу зі ЗМІ

Леонід Ашкеназі у коментарі журналісту «Української правди» Михайлу Ткачу сказав, що про свою частку у власності «1+1» він дізнався з медіа. Про це Михайло пише у своєму телеграмі.

«Я сам не знаю. Хочете я її подарую вам?», — сказав Леонід у коментарі журналісту. А після відмови Михайла Ткача додав: «Або не вам, а кому завгодно. Не знаю звідки це з’явилось, я це дізнався зі ЗМІ».

У пресслужбі «1+1 медіа» у коментарі «Детектору медіа» зазначили: «Ми не можемо коментувати реакцію пана Ашкеназі щодо цієї інформації. Уся інформація про власників телекомпанії є у публічному доступі, згідно з вимогами законодавства»

У грудні 2021 року у пресслужбі «1+1 медіа» заявили, що у частках власності фізичних осіб не відбулось жодних змін, безпосередні та кінцеві власники також не змінились. В оновленій структурі власності від 14 квітня 2021 року замість компанії Bolvik Ventures LTD, контролерами якої були Ігор Суркіс (з часткою 33,34 %), Леонід Ашкеназі (з часткою 33,33 %) та Оксана Марченко (з часткою 33,33 %), з’явилась кіпрська компанія Charlane limited. 33,3% цієї компанії через Kirena holdings Ltd та через ТОВ «Інвестиційна компанія "Гармонія"» належать Оксані Марченко. Дружина українського політика Віктора Медведчука є бенефіціаром ТОВ «Інвестиційна компанія "Гармонія"». Утримувачем акцій ще 66,7% згаданої Charlane limited є громадянка Кіпру Елена Кореліду, на яку у 2019 році була записана участь у активі Ігоря Суркіса (Акціонерне товариство «Акцент-Банк»).

Нагадаємо, із декларації народного депутата від «Опозиційної платформи – За життя» Віктора Медведчука за 2019 рік стало відомо, що його дружина Оксана Марченко є кінцевою бенефіціарною власницею офшорної компанії Bolvik Ventures Ltd, яка опосередковано володіє частками каналів «1+1», «2+2» і ТЕТ.

У лютому 2021 року Нацрада перевірила канали групи «1+1» щодо наявності у структурі власності дружини Віктора Медведчука та не знайшла порушень. Регулятор отримав пояснення та документи щодо власності від компанії. Згідно із цими даними, частка компанії Bolvik Ventures Ltd у структурі власності «1+1» складає 24,51% і саме така частка належала Ігорю Суркісу.

Фото: Tkach/Telegram

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
9769
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду