Андрій Соломаха залишив правління Інтернет асоціації України

Андрій Соломаха залишив правління Інтернет асоціації України

14 Травня 2021
3243
14 Травня 2021
13:15

Андрій Соломаха залишив правління Інтернет асоціації України

3243
Він наполягає на переобранні правління асоціації.
Андрій Соломаха залишив правління Інтернет асоціації України
Андрій Соломаха залишив правління Інтернет асоціації України

14 травня Андрій Соломаха вийшов з правління Інтернет асоціації України (ІнАУ). Про це він повідомив «Детектор медіа».

Причиною цього рішення він називає відкладення проведення з’їзду членів для переобрання правління. 29 квітня на засіданні правління ІнАУ більшість вирішила визначити дату проведення чергового з‘їзду ІнАУ після завершення встановленого Кабінетом Міністрів України карантину та посилених протиепідемічних заходів. Ці заходи тривають в Україні вже понад рік.

Після цього рішення Андрій Соломаха написав заяву про вихід зі складу правління.

«Діюче правління обрано 19 квітня 2019 року і ще рік тому повинно бути переобране. На остатньому засіданні я також поставив це питання але не знайшов підтримки у колег. Вважаю що представницький мандат вичерпано та члени Правління повинні отримати від з’їзду підтвердження повноважень. До того ж порушуються права кандидатів в члени які також приймаються в склад ІнаУ на з’їзді. Маю надію що Правління призначить з’їзд на найближчі місяці», – сказав він.

Зараз до складу правління входить восьмеро осіб. Колишній голова правління Олександр Федієнко склав свої повноваження після обрання депутатом у 2019 році. Тоді ж асоціацію очолив Анатолій Пятніков.

Нагадаємо, 30 квітня StarLightMedia висловила недовіру правлінню ІнАУ через конфлікт з «Ланетом». Тоді медіагрупа сказала, що «складається враження, що правління не діє в інтересах ІнАУ та своїх членів, адже останній з’їзд та обрання керівництва було два роки тому, що також ставить під сумнів діяльність правління та рішення прийняті начебто від імені всієї Асоціації». У відповідь ІнАУ зазначила, що захищає інтереси усіх своїх учасників.

Ілюстрація: Інтернет асоціація України

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3243
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду