Нацрада  вже може проводити безвиїзні перевірки

Нацрада вже може проводити безвиїзні перевірки

4 Листопада 2020
1242
4 Листопада 2020
10:52

Нацрада вже може проводити безвиїзні перевірки

1242
Міністерство юстиції зареєструвало зміни до інструкції про проведення перевірок.
Нацрада  вже може проводити безвиїзні перевірки
Нацрада  вже може проводити безвиїзні перевірки

30 жовтня набуло чинності рішення Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, яке стосувалось змін до Інструкції про порядок здійснення моніторингу телерадіопрограм, проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення. Про це повідомляє регулятор.

 Ці зміни  дають змогу регулятору проводити безвиїзні перевірки. Адже карантинні заходи, пов’язані з Covid-19, унеможливили проведення виїзних перевірок з весни 2020 року.

 Оновлена інструкція  була затверджена  у  Міністерстві юстиції і після офіційного оприлюднення  набула чинності.

Нагадаємо, регулятор прийняв зміни до Інструкції про порядок здійснення моніторингу телерадіопрограм, проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення 21 серпня 2020 року.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1242
Читайте також
12.11.2020 15:38
Наталія Данькова
«Детектор медіа»
2 266
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду