16:43
Четвер, 16 Липня 2020

Інтернет асоціація України закликала владу запобігти втручанню медіагруп у діяльність провайдерів

1 261
Заступник голови Національної ради з питань телебачення та радіомовлення відповів, що регулятор не має права втручатись у господарську діяльність ліцензіатів.
Інтернет асоціація України закликала владу запобігти втручанню медіагруп у діяльність провайдерів
Інтернет асоціація України закликала владу запобігти втручанню медіагруп у діяльність провайдерів

Інтернет асоціація України направила низку листів до органів влади, де просить сприяти припиненню втручання медіагруп в господарську діяльність провайдерів. Про це йдеться у зверненні асоціації.

Таким чином ІнАУ відреагувала на інформацію про вимоги медіагруп до провайдерів програмної послуги щодо відключення з пакетів телебачення низки телеканалів, сигнал яких доступний на супутнику в некодованому вигляді. Зокрема, асоціація отримала звернення від ТОВ «Солар Медіа» (канал «Сонце»), у якому компанія нарікає на те, що представники медіагруп примушують операторів і провайдерів виключати з їхніх мереж телеканал «Сонце» під погрозою позбавлення їх прав на контент медіагруп. А також лист від провайдера «Ланет» щодо втручання в господарську діяльність з боку медіагрупи «1+1 медіа».

ІнАУ у своїх листах до АМКУ, РНБО, Нацради з питань телебачення і радіомовлення, профільних парламентських комітетів і міністерств просить їх, у межах повноважень, втрутитись у ситуацію і сприяти припиненню втручання медіагруп у господарську діяльність провайдерів програмної послуги і порушенню медіагрупами законодавства про захист економічної конкуренції.

Заступник голови Нацради Олег Черниш на засіданні Нацради 16 липня прокоментував скарги провайдерів до Нацради на дії окремих медіагруп щодо втручання в діяльність провайдерів: «Ми не можемо втручатися в господарську діяльність наших ліцензіатів. Якщо будуть якісь порушення законодавства про телебачення і радіомовлення – Нацрада буде вживати всіх дій, які передбачені законом. Ситуація, що виникла, не на користь ні провайдерам, ні мовникам, ні глядачам. Усі війни рано чи пізно закінчуються миром. Треба скоріше сідати за стіл переговорів і доходити до порозуміння».

Нагадаємо, провайдер «Ланет» звинуватив «1+1 медіа» у вимозі прибрати з пакетів некодовані на супутнику канали. У відповідь група «1+1 медіа» заявила, що хоче переглянути комерційні умови співпраці і звинуватила у андерепортингу: «У нас є виявлені факти, що провайдер не контролює свою абонентську базу, особливо кабельну, і не звітує про всіх своїх активних абонентів».

~insertother~Читайте також
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1261
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду