Онлайн-журнал «Люк» збирає кошти на перезапуск
Про це повідомив редактор онлайн-журналу Дмитро Кузубов.
Команда проєкту планує створити мультиформатне медіа про міську ідентичність та локальну культуру.
Проєкт «Люк» існував із 2015 по 2018 рік. «Час від часу "Люк" виходив і в офлайн – брав участь в організації фестивалів Plan B і Parade Fest, створював інтерактивний об'єкт "Сповідальня", видавав друковану газету, організовував вечірки, тощо. Втім, у травні 2018-го проєкт призупинив свою діяльність і заморозив публікацію контенту через відсутність фінансової підтримки», – йдеться в повідомленні.
Засновниця видання Катерина Переверзєва розповіла, що 2,5 року проєкт існував на волонтерських засадах: «За цей час ми переробили модель існування медіа, проаналізували перемоги і помилки і збудували план зростання і розвитку нашої організації».
Наприкінці 2019 року команда «Люка» запустила краудфандингову кампанію, щоб почати втілювати план з перезавантаження й реалізувати наступні завдання:
- підсилити інтервенцію медіаміфа в міське середовище;
- через перехресне партнерство побудувати містки між відповідальним бізнесом, громадськими та культурними проєктами міста;
- збільшити та зміцнити стосунки з партнерськими організаціями з Харкова та інших міст для налагодження комунікаційної мережі з іншими регіонами;
- розширити поле для діалогу та залучити іноземних студентів, архітекторів та соціологів, служб таксі;
- створити умови для життєздатності та фінансової стійкості організації.
«Щоб втілити в життя поставлені цілі, команді "Люка" потрібно зібрати 150 тис. грн. У разі успіху краудфандингової кампанії, партнер проєкту – Міжнародний фонд "Відродження" – збільшить цю суму до 225 тис. грн», – зазначається в повідомленні.
Виручені кошти планується витратити на:
- редизайн та створення єдиного візуального бренду;
- створення нового сайту з необхідним функціоналом, оптимізацію сайту для користувача та пошукових систем;
- гонорарний фонд для авторів та команди проєкту;
- видання друкованої версії журналу;
- реалізацію піар-стратегії для залучення нових спільнот та читачів;
- проведення офлайн-заходів освітнього та культурного напрямку.
Нагадаємо, у листопаді 2019 року «Громадське» повідомило, що протягом року збиратиме на розвиток медіа 3 млн. 600 тисяч на платформі «Спільнокошт».