17:06
Субота, 11 Січня 2020

В Україні з’явиться «мотиваційний телеканал»

1 608
9 січня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення проліцензувала телеканал «Є!» (ТОВ «Телеканал “Є!”»), який позиціонує себе як «перший мотиваційний телеканал».
В Україні з’явиться «мотиваційний телеканал»
В Україні з’явиться «мотиваційний телеканал»

Канал представляла телепродюсерка Світлана Коляда, вона ж є однією зі співвласниць нового мовника.

«Для себе ми сформулювали, що ми перший мотиваційний телеканал. Ми розповідаємо про звичайних українців, які щодня роблять свою справу, створюють додаткову вартість країні і дають іншим приклад і впевненість, що треба жити в цій країні», – розповіла пані Коляда.

Контент каналу складатимуть телевізійні нариси про звичайних українців – документальні фільми тривалістю 26 або 13 хвилин без закадрового тексту.На запитання, звідки гроші на створення каналу, пані Коляда відповіла: «Ми звернулися з ідеєю до прекрасної людини – сільгоспвиробника. Він сказав, що все, що стосується України, соціальних речей, готовий підтримати. Це Руслан Голуб, гендиректор групи компаній “Так».

За даними єдиного державного реєстру, Руслан Голуб є кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «Телеканал “Є!”»: він володіє 51% каналу через ТОВ «Так – агро». Інші співвласники каналу – Людмила Голуб (34%), Вікторія Василенко (5%), Світлана Коляда (5%), Іван Пінчук (5%).

Світлана Коляда також розповіла про команду майбутнього каналу: головний редактор – Іван Пінчук, головний режисер – Сабіна Ісаєва, журналісти Андрій Глухенький, Аліна Павлюк, Наталка Шуліка, режисер Станіслав Цехмістренко буде знімати документальні фільми.

Канал отримав від Нацради супутникову ліцензію.

~insertother~

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1608
Переглядів
Коментарі
Глядач (Рівне)
15:24 / 14 Січня 2020
Робимо ставки, панове, чи запуститься узагалі, а якщо запуститься, то скільки проіснує півроку чи 2 місяці... Чому кожне з хоч якоюсь непоганою ідеєю та певним досвідом на ТБ (Коляда) прагне склепати при першій-ліпшій нагоді саме телеКАНАЛ? З таким контентом почніть спочатку з телеСТУДІЇ, запропонуйте контент каналам, а ща рік, якщо вийде і окупиться, і ліцензію на мовлення подасте. Збанкрутують того аграрія з такими дурними фінансово задумами, пошкодує, що ввязався в історію...
Код:
Ім'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду