19:44
П'ятниця, 13 Грудня 2019

Одеський телеканал «Mediaінформ» виграв місце в одеському регіональному мультиплексі

12 грудня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення визначила переможця конкурсу на вільне місце в регіональному мультиплексі Концерну РРТ у 22 населених пунктах Одеської області. Перемогу здобув одеський кабельний телеканал «Mediaінформ».
Одеський телеканал «Mediaінформ» виграв місце в одеському регіональному мультиплексі
Одеський телеканал «Mediaінформ» виграв місце в одеському регіональному мультиплексі

Вільне місце в мультиплексі з’явилося після анулювання ліцензії ТОВ «ТРК “Одеса 1”» («Одеса 1») – дочірньої компанії Прямого каналу, яка так і не розпочала мовлення протягом року після виграшу конкурсу. У конкурсі змагалися два претенденти, які вже брали участь у попередніх конкурсах на цифрові частоти в Одеській області.

«Mediaінформ» (ТОВ «Інформаційне агентство «Медіа-інформ») – кабельний телеканал з Одеси, існує з 2006 року, з 2013 року мовить у кабельних мережах Одеси, Чорноморська та Южного. Працює в прямому ефірі 3,5 годин на добу, решту часу випускає програми в запису. Власниці каналу – журналістка і ведуча програм одеського телеканалу «Глас» Арсенія Покровська і Вікторія Волкова, донька екс-депутата Одеської обласної ради Віктора Волкова. Директор каналу – Ігор Покровський. Канал брав участь у конкурсі на два додаткових місця в мультиплексі в Одеській області у листопаді 2018 року, але програв.

Конкурентом «Mediaінформ» була створена в червні 2019 року одеська компанія «Мост-ТВ». Власниця і директорка компанії – Діна Яценко (Мартинова). Вона сказала, що хоче створити молодіжний телеканал, для його фінансування буде використовувати власні заощадження, допомогу батьків, а також має домовленості з потенційними інвесторами. При цьому не змогла озвучити повний місячний бюджет каналу. На запитання, які інформаційні телеканали їй подобаються, відповіла, що «Інтер» і 5 канал, бо їй цікаво дивитися правдиве телебачення. За її словами, у компанії працює команда з 10 осіб, у перспективі будуть до 30 працівників. Компанія вже брала участь у конкурсі на два вільні місця в мультиплексі в Одесі в серпні 2019 року, але програла.

Ігор Покровський розповів членам Нацради, що одеські ефірні канали ретранслюють супутникові канали «політичної сили, яку всі знають». Де-юре це не ретрансляція, яка заборонена умовами ліцензії, а угоди про «спільне виробництво». «Два канали вже є, зараз третій може з’явитися. І це велика біда. Центральні канали зайшли в цифровий ефір. Це погана дуже тенденція», - сказав він. Заступниця голови Нацради Уляна Фещук одразу попросила дати доручення представнику в Одеській області здійснити моніторинг. Після цього на засідання зайшов член Нацради Сергій Костинський, який на цей момент був в офіційній відпустці, і попросив не давати додаткових доручень, бо представники Нацради якраз планують провести хвилю моніторингу регіональних і місцевих каналів.

Зрештою, члени Нацради віддали перевагу в конкурсі каналу «Mediaінформ» як досвідченому мовнику, який здатний краще забезпечити конкурсні умови.

Таким чином, у результаті чотирьох цифрових конкурсів (грудень 2017, листопад 2018, серпень 2019 і грудень 2019) місця в регіональному мультиплексі Концерну РРТ в Одеській області розподілені таким чином:

1. ТОВ «ТРК “Клуб-ТВ”», Одеса (GTV)

2. ТОВ «ТРК “Андсер”», Одеса (А1)

3. ТОВ «ТРК “Південна хвиля-ТВ”», Одеса («Южная волна»)

4. ТОВ «ТРК “Моя Одеса”», Одеса («Думская.TV»)

5. ТОВ «Реноме інет», Одеса (Olvia)

6. ТОВ «Інформаційне агентство «Медіа-інформ» («Mediaінформ»)

7. ТОВ «Гравіс», Київ («ПлюсПлюс»)

8. ТОВ «ТРК “Нова Одеса”», Одеса («Первый городской»)

9. ТОВ «Ріак-інформ», Одеса (7 канал)

10. ТОВ «ТРК “Здоров’я”», Одеса («Здоровье») – Одеса і 11 населених пунктів центральної та південної частин Одеської області

10. ТОВ «Балінформкомпанія», Балта Одеської обл. (БІК) – 10 населених пунктів північної частини Одеської області

11. ТОВ «Телерадіокомпанія “Град”», Чорноморськ Одеської обл. («Град»)

12. ТОВ «Телерадіокомпанія “Арт”», Одеса (7 канал)

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
689
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду