15:33
Понеділок, 2 Грудня 2019

Сайт «Дзеркала тижня» під загрозою закриття разом з газетою – джерела

Сайт «Дзеркала тижня» DT.ua / ZN.ua з нового року може закритися разом з газетою. Про це «Детектору медіа» повідомили три незалежні джерела з редакції видання.
Сайт «Дзеркала тижня» під загрозою закриття разом з газетою – джерела
Сайт «Дзеркала тижня» під загрозою закриття разом з газетою – джерела

За словами джерел, наміри закрити з нового року не лише газету, а й сайт висловила головна редакторка «Дзеркала тижня» Юлія Мостова. Це рішення ще неостаточне, але колективу вже повідомили про закриття проєкту та звільнення команди.

«Детектору медіа» не вдалося отримати коментар Юлії Мостової – вона не відповідає на дзвінки.

Нагадаємо, наприкінці листопада стало відомо про припинення випуску паперової газети «Дзеркало тижня» з нового року. Про можливість закриття газети «Детектор медіа» писав ще у вересні – тоді Юлія Мостова повідомляла, що рішення ще не ухвалено.

Редакторка економічного відділу тижневика «Дзеркало тижня» Юлія Самаєва уточнила «Детектору медіа», що припинення випуску газети майже не вплине на редакцію.

Тижневик «Дзеркало тижня. Україна» на чолі з Юлією Мостовою виходить з 2011 року. З 1994 по 2011 роки виходив тижневик «Дзеркало тижня» на чолі з Володимиром Мостовим.

Засновник газети «Дзеркало тижня. Україна» - ТОВ «ЗН УА», яке через ТОВ «ЗН груп» належить Юлії Мостовій, Володимиру Мостовому та Олексію Мостовому.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3029
Переглядів
Коментарі
Н
16:27 / 03 Грудня 2019
- Виступ Юлії Мостової на відкритті 10-го Щорічного молодіжного форуму - (...Вы попали в глобальное землетрясение.,...мы не можем реформировать страну,копируя чужое.,...эти правила там устарели.,...мы никого не догоним,повторяя чужие рецепты...) ...І хто створить цілісну картину для творення майбутнього...з урахуванням національних інтересів,як прийнято в цивілізованому світі і в північно-східних сусідів? - Американський експерт розказав про шкоду,яку приносять Україні грантоїди - (Наприклад,Трамп охоче говорить про "корупцію" в Україні,але не хоче говорити про Крим і резолюцію РБ ООН без Криму.) - В Держдумі РФ заявили про прохання Угорщини допомогти захистити меншини в Україні - - Міністр оборони Естонії скептично оцінює заяви Макрона щодо діалогу з РФ - ...Але ми не можемо дати їм те,що хочуть росіяни,- зазначив Юрі Луйк,не уточнивши при цьому,чого(!)хочуть росіяни.- (А як же "відкриті" суспільства?) - Израильский экс-разведчик Кедми раскрыл страшную тайну!Соловьев заговорил по-китайски - видео - (А в Україні хочуть відмінити свободу слова,щоб не бути в глобальних розмовах.(про "глобальний землетрус)А як захищати право буття України?(коли вимагають продавати землю(територію країни) під час війни за територію країни,коли колишні гаранти територіальної цілісності підтримали резолюцію РБ ООН без Криму,що передбачає визнати по примусу "внутрішній конфлікт"- узаконити розчленування країни)(?)
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду