12:51
Четвер, 16 Травня 2019

StarLightMedia створить дизайн-бюро, яке очолить Олексій Рєпік

У медіагрупі StarLightMedia з 1 червня з'явиться новий креативний підрозділ – дизайн-бюро. Його очолить колишній арт-директор «1+1 медіа» Олексій Рєпік.
StarLightMedia створить дизайн-бюро, яке очолить Олексій Рєпік
StarLightMedia створить дизайн-бюро, яке очолить Олексій Рєпік

Про це повідомляє прес-служба медіагрупи.

«Об'єднане дизайн бюро було створено як платформа, що дозволяє генерувати не тільки багато якісних креативних рішень, а й впровадити в індустріальні стандарти нові сучасні технології в різних напрямках motion design. Приєднання до нашої команди Олексія дуже цінно для нас. І це тільки початок великого креативного посилення StarLightMedia», – розповіла директорка по маркетингу StarLightMedia Олена Мартинова.

Новостворений підрозділ увійде в структуру дивізіону «Мовлення» і об'єднає в собі дизайн-відділи каналів. Зазначається, що спеціалізуватися дизайн-бюро буде на ТВ-брендінгу, упаковці ТВ-проектів і сценографіке, оформлення кіно- і серіалів, branded content, постпродакшн (спецефекти) і VR / AR технологіях для медіа.

Усі арт-директори телеканалів – Дмитро Литвиненко (СТБ), Олександр Антонов (Новий канал), Сергій Черних (ICTV) – увійшли в команду об'єднаного бюро.

Очолить проект Олексій Рєпік. Він очолював арт-департамент «1+1 медіа» з січня по травень 2019 року. До цього понад чотири роки був арт-директором компанії «Студія 1+1», раніше – арт-директором проектів на телеканалі «Інтер» і в компанії Signal Red (Film.ua Group).

Нагадаємо, журналістка, телепродюсерка та фахівчиня з комунікацій Тетяна Пушнова стала директоркою з репутації в медіагрупі StarLightMedia.

Фото: прес-служба StarLightMedia

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
284
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop