ICTV покаже другий сезон телепроекту «Нові лідери»

ICTV покаже другий сезон телепроекту «Нові лідери»

15 Квітня 2019
2331
15 Квітня 2019
13:17

ICTV покаже другий сезон телепроекту «Нові лідери»

2331
Прийом анкет до участі в проекті триває до 30 квітня.
ICTV покаже другий сезон телепроекту «Нові лідери»
ICTV покаже другий сезон телепроекту «Нові лідери»

Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

«На різних етапах проекту відбір Лідерів здійснюватимуть виборці, зареєстровані на сайті novilidery.com, незалежний Відбірковий Комітет, який сформує Громадська Наглядова Рада, а також телеглядачі СМС-голосуванням у прямому ефірі», – йдеться в повідомленні.  

Нагадаємо, 15 листопада відбувся фінал національного телепроекту «Нові лідери» на телеканалі ICTV. У фінал вийшли троє учасників – Ольга Матюшина, Сергій Замідра та Максим Бородін.

Перший сезон проекту завершився перемогою маріупольця Максима Бородіна, який бореться за чисте повітря у промислових регіонах. На виграні гроші його команда закупила сучасне обладнання для вимірювання і контролю забруднень повітря.

Суспільно-політичний проект «Нові лідери» започатковали група StarLightMedia і 34 громадські організації. Учасники повинні представити свої ідеї експертам, ЗМІ та інтернет-аудиторії. Ті, хто набере найбільше голосів, стануть героями телевізійного проекту, який вийде на телеканалі ICTV у форматі талант-шоу в жовтні, а переможець отримає приз у розмірі понад 1 млн грн для реалізації ідеї, з якою він/вона прийшов/ла на проект.

За словами Світлани Матвієнко, проект коштує близько 800 тис. доларів, а реклама проекту холдингом StarLightMedia коштує близько 3-4 млн доларів.

8 травня стартував другий етап телепроекту «Нові лідери». За два місяці реєстрації були подані 1400 анкет. До участі в проекті були допущені 860 «лідерів», анкети яких відповідали заявленим критеріям.

У травні стало відомо, що Інститут стратегічний досліджень «Нова Україна», громадська організація «Громадське радіо» та громадська організація «Громадський люстраційний комітет» залишили громадську наглядову раду телепроекту «Нові лідери».

У червні стали відомі імена топ-100 учасників проекту «Нові лідери».

Потенційних лідерів оцінювали громадські діячі Ольга Айвазовська, Роман Бондар, Гліб Вишлінський, Андрій Вишневський, Світлана Матвієнко, Таміла Ташева, Ярослав Юрчишин.

Фото: ICTV 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2331
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду