12:00
Четвер, 11 Квітня 2019

Нацрада виставила на конкурс два нових місця в одеському мультиплексі

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення оголосила конкурс на два додаткових місця в регіональному цифровому мультиплексі Концерну РРТ у Одесі.
Нацрада виставила на конкурс два нових місця в одеському мультиплексі
Нацрада виставила на конкурс два нових місця в одеському мультиплексі

Таке рішення регулятор прийняв на засіданні 11 квітня.

Також Нацрада затвердила конкурсні умови.  За словами відповідального секретаря Нацради Олександра Ільяшенка, у Одесі ще залишились компанії, які не мають цифрової ліцензії і зараз мовлять в аналозі.

«У Одесі залишилось ще дві компанії, які мають аналогову, а не цифрову ліцензію і звернулись до нас, щоб це якось вирішити. Ми у свою чергу звернулись до Концерну РРТ, щоб зробити технічне переобладнання, щоб збільшити кількість каналів мовлення», - розказав пан Ільяшенко.

Концерн РРТ знайшов таку можливість, тому регулятор вирішив оголосити конкурс на багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу у стандарті DVB-T2.

«Ми оголошуємо конкурс під місцевих мовників, які мають намір здійснювати місцева та регіональне мовлення», - наголосив Олександр Ільяшенко.

Нагадаємо, локальний мультиплекс був запущений в Одеській області на базі Концерну РРТ. У 2017 році Нацрада замовила УДЦР багатоканальної цифрової мережі стандарту DVB-T, зокрема 22 частот малої потужності (0,003 до 1 кВт) в населених пунктах Одеської області. Згодом вони були виставлені на конкурс, у якому перемогли шість одеських мовників, а також «ПлюсПлюс» (група «1+1») та дочірня компанія Прямого каналу. Згодом регулятор провів ще один етап конкурсу, й місця у мультиплексі поділили ще три канали.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
861
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
22 Лютого 2020
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду