20:56
Понеділок, 11 Лютого 2019

Керівництво «ekonomika+» оприлюднило своє бачення ситуації зі звільненням журналістів Delo.ua

У своєму запиті до нового керівника бізнес/медіа бюро «ekonomika+» Іллі Чудновського «Детектор медіа» поцікавився, хто саме і чому йде з видання, хто стане новим головним редактором Delo.ua та чи продовжить проект взагалі своє існування. Крім того, просили надати інформацію щодо майбутнього проектів mmr.ua та womo.ua.
Керівництво «ekonomika+» оприлюднило своє бачення ситуації зі звільненням журналістів Delo.ua
Керівництво «ekonomika+» оприлюднило своє бачення ситуації зі звільненням журналістів Delo.ua

Проте у відповідь від пана Чудновського «Детектор медіа» отримав лише посилання на статтю «Успех медиа измеряется интересом целевой аудитории — CEO Ekonomika+ Илья Чудновский» на сайті Delo.ua.

У матеріалі не міститься відповідей на питання, які задав ДМ, але повідомляється, що нова команда топ-менеджменту медіа-бюро «ekonomika+» в рамках впровадження нової бізнес-стратегії та редакційнох політики «зіткнулась з принциповим небажанням частини журналістської команди ділового порталу delo.ua до будь-яких змін або експериментів з форматами».

«Мова ні в якому разі не йде про цензуру матеріалів або втручанні в процес підготовки матеріалів. Грубо кажучи, ми запропонували журналістам розширити спектр тем публікацій, звертати більше уваги на аналіз економічних показників, більш оперативно працювати з новинними приводами, які виникають протягом дня. На це ми отримали звинувачення в спробі втручання в редакційну політику», - розповів власник медіа-бюро «ekonomika+» Костянтин Паршин.

Зазначається також, що менеджмент запропонував співробітникам «презентувати свою стратегію розвитку ділового порталу та взяти відповідальність за виконання KPI». Проте журналісти, як повідомляється, відмовились.

«Я впевнений, що успіх медіа вимірюється в першу чергу інтересом цільової аудиторії, і вимагає від журналістів мультиформатності і готовності змінюватися. Нам шкода прощатися з тими співробітниками, які після робочих нарад приймуть остаточне рішення покинути компанію - кожного з них, безумовно, ми вважаємо професіоналом своєї справи», - прокоментував CEO «ekonomika+» Ілля Чудновський.

Нагадаємо, 11 лютого стало відомо, що одинадцять співробітників видання Delo.ua (бізнес/медіа бюро «ekonomika+») залишають проект через «різні погляди» на розвиток із новими власниками. Із видання звільняються: головред Дар’я Куренкова, її заступник Сергій Чепінський, журналісти Тетяна Кучер, Ірина Гудзь, Інна Рослік, Наталя Міняйло, Оксана Тарасенко, редактор стрічки новин Віта Попова, редактор «ТОП-100» Любомира Ремажевська, дата-аналітик Любов Петрушко та керівник проектів Артем Ільїн.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1613
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop