12:51
Середа, 14 Листопада 2018

Нацрада перевірить новий канал Мураєва

За самовільний запуск без змін до ліцензії
Нацрада перевірить новий канал Мураєва
Нацрада перевірить новий канал Мураєва

14 листопада Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу «Максі-ТВ» (ТОВ «Наша Прага») за самовільне пере форматування цього мовника на телеканал «Наш».

Під час моніторингу Нацрада виявила, що канал самовільно змінив формат (культурологічно-розважальний з фільмопоказом на інформаційно-аналітичний) і програмну концепцію (відсутні культурно-мистецькі, науково-просвітницькі, дитячі, розважальні передачі та фільмопоказ), а також використовує логотип «Максі-ТВ незабаром Наш» замість «Максі-ТВ». При цьому каналу не вносив відповідних змін до ліцензії.

Канал представляв директор Тигран Мартиросян. Він сказав, що мовник нічого не порушує, але погодився з Нацрадою, що перевірка потрібна, щоб розібратися.

Нагадаємо, 7 листопада в ефір вийшов новий інформаційний телеканал «Наш», власником якого став батько народного депутата Євгена Мураєва, очільника партії «Наші», Володимир Мураєв. «Наш» розпочав тестове мовлення на супутнику і в кабельних мережах на базі нішевого жіночого телеканалу «Максі-ТВ» (ТОВ «Наша Прага»). Кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «Наша Прага» став Володимир Мураєв, керівником компанії – колишній виконавчий продюсер каналу NewsOne Тигран Мартиросян.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1075
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop