17:40
Четвер, 1 Листопада 2018

Прямий канал першим з мовників вилучив з ліцензії вимкнені аналогові передавачі

1 листопада Національна рада з питань телебачення і радіомовлення переоформила ліцензію Прямого каналу на аналогове ефірне мовлення, вилучивши з неї вимкнені з 1 вересня передавачі в 16 містах.
Прямий канал першим з мовників вилучив з ліцензії вимкнені аналогові передавачі
Прямий канал першим з мовників вилучив з ліцензії вимкнені аналогові передавачі

Прямий канал першим з усіх мовників подав до Нацради відповідну заяву про переоформлення ліцензії, виконуючи рішення Нацради про часткову втрату чинності його ліцензії.

З ліцензії Прямого каналу вилучено передавачі в 16 населених пунктах: Сімферополь, Ковель (Волинська область), Нікополь, Павлоград, Першотравенськ (Дніпропетровська область), Житомир, Мелітополь (Запорізька область), Первомайськ (Миколаївська область), Кременчук (Полтавська область), Лубни (Полтавська область), Ізюм (Харківська область), Василівка (Херсонська область), Херсон, Хмельницький, Канів (Черкаська область), Ніжин (Чернігівська область).

Нагадаємо, 29 серпня Нацрада ухвалила рішення про втрату чинності з 1 вересня ліцензій на аналогове мовлення 39 телеканалів (40 юридичних осіб). Свої рішення регулятор мотивував вимкненням аналогового телевізійного мовлення в країні на підставі рішення уряду та Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору, затвердженого регулятором. 21 регіональний і місцевий телеканал мав протягом 10 днів здати свої ліцензії до Нацради, а ще 18 загальнонаціональних і регіональних каналів мали протягом місяця переоформити свої ліцензії, вилучивши з них вимкнені передавачі за винятком тих, що продовжили роботу на Донбасі, на кордоні з Росією та Кримом і в містах, де регіональні мовники не мали цифрових ліцензій. Прямий канал був у числі тих, хто мав протягом місяця переоформити свою ліцензію.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1864
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop