17:34
Понеділок, 13 Серпня 2018

«Укрзалізниця» вивчає ефект від замовленого за 740 тис. грн SMM

У ПАТ «Укрзалізниця» зазначають, що платитимуть виконавцю робіт із просування сторінки у Facebook тільки за фактично надані послуги, а не всю суму, вказану у договорі. Також на держпідприємстві ще будуть визначатися щодо доцільності подальшої співпраці із ним.
«Укрзалізниця» вивчає ефект від замовленого за 740 тис. грн SMM
«Укрзалізниця» вивчає ефект від замовленого за 740 тис. грн SMM

Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит Детектора медіа, який надали у прес-службі «Укрзалізниці». 

Раніше ДМ повідомляв, що «Укрзалізниця» замовила послуги з підтримки сторінки у Facebook до кінця 2018 року на 740 тис. грн. В інформаційному запиті ДМ поцікавився, чим була обгрунтована така вартість послуг. У відповідь в «Укрзалізниці» зазначили, що будуть розраховуватися за надані послуги по факту, тобто загальна вартість може зменшитися.

«Вартість послуг визначалася на основі моніторингу даного ринку. "Укрзалізниця" не має зобов‘язань перед контрагентом замовляти послуги на суму, вказану в угоді. Розрахунок передбачено тільки за фактично надані послуги, які відповідатимуть вимогам товариства. Усі угоди, укладені згідно з внутрішніми документами товариства та законодавством України, відображені у ProZorro. Наразі жодних коштів за договором з просування сторінки ПАТ "Укрзалізниця" в соціальній мережі Facebook не було сплачено», - повідомила прес-служба держпідприємства.

Також в «Укрзалізниці» зазначили, що наразі «вивчають ефект від послуг», що надаються в межах укладеної угоди.

«Перспективи подальшої співпраці з конкретним контрагентом, якого було залучено до виконання названих робіт, планується визначити за результатами вже перших етапів співробітництва, після чого товариство прийматиме рішення щодо доцільності продовження співпраці», - повідомили у прес-службі.

Нагадаємо, що для просування сторінки у соцмережі Facebook ПАТ «Укрзалізниця» уклало договір із фізичною особою - підприємцем Романом Русановим. Загальна вартість замовлених послуг складає 652 тис. 820 грн. Окрім того, якщо станом на 21 грудня 2018 року кількість підписників на сторінці зросте з 28 до 78 тис. осіб, виконавець отримає додатково 87 тис. грн.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1907
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop