16:25
П'ятниця, 22 Червня 2018

Канал «112 Україна» заявив про навмисне втручання в свою діяльність

Повідомляється про відключення електрики і виведення з ладу резервного генератора бізнес-центру, в якому розміщується телеканал.
Канал «112 Україна» заявив про навмисне втручання в свою діяльність
Канал «112 Україна» заявив про навмисне втручання в свою діяльність

Про це написав генеральний директор телеканалу «112 Україна» Єгор Бенкендорф на своїй сторінці у Facebook.

«Дорогі друзі, приношу вибачення за вимушені перебої в ефірі «112 Україна». Призупинення прямоефірного мовлення і перехід на програми в записі були викликані зовнішніми перешкодами - вимиканням електрики і виведенням з ладу резервного генератора, - написав він. - Завдяки злагодженій роботі технічної служби каналу, прямоефірне мовлення відновлено в аварійному режимі, але може перерватися в будь-який момент. Наразі ми з'ясовуємо, кому вигідно і хто стоїть за перешкоджанням нашій роботі».

Прес-служба телеканалу «112 Україна» також заявила про втручання в діяльність каналу «шляхом організації ряду зовнішніх перешкод - повного виключення електрики і виведення з ладу резервного генератора бізнес-центру, в якому розміщується телеканал».

«Технічні служби телеканалу працюють над оперативним рішенням виниклих проблем і якнайшвидшим відновленням мовлення», - зазначається в повідомленні.

«Детектор медіа» звернувся до прес-служби за подробицями події.

Фото: Mediasat

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1513
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop