15:22
Четвер, 12 Квітня 2018

«Телетріумф» переніс оголошення шорт-листа номінантів

Національна телевізійна премія «Телетріумф» перенесла оголошення шорт-листа номінантів, яке планувалося на 5 квітня, орієнтовно на наступний тиждень. Про це «Детектору медіа» повідомили в Індустріальному телевізійному комітеті, який є організатором премії.
«Телетріумф» переніс оголошення шорт-листа номінантів
«Телетріумф» переніс оголошення шорт-листа номінантів

За попередніми даними, прес-конференція з оголошенням номінантів «Телетріумфу» планується наступного тижня. Перенесення дати зумовлено з продовженням строку прийому заявок на «Телетріумф» до 14 березня та, відповідно, продовженням строків оцінювання цих заявок членами шести гільдій Української телевізійної академії та перевірки їхніх оцінок аудитором премії.

Дату церемонії та організатора церемонії оргкомітет «Телетріумфу» теж планує оголосити найближчим часом. Раніше повідомлялося, що урочисту церемонію вручення премії «Телетріумф» буде проведено в другій половині квітня.

Нагадаємо, цього року національна телевізійна премія «Телетріумф» розширила кількість номінацій та ліквідувала поділ на національний і регіональний конкурси. Номінантів оцінюють представники шістьох професійних гільдій, на які поділили членів Української телевізійної академії.

Оновлений «Телетріумф» пропонує 80 номінацій: 35 програмних, 39 особистих, 6 регіональних. Прийом заявок розпочався 20 лютого і був продовжений до 14 березня.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
378
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop