13:50
П'ятниця, 19 Січня 2018

У Film.ua Group розповіли про продюсерське поповнення

До команди приєдналися та отримали нові призначення Надія Зайончковська, Юлія Міщенко та Анастасія Лодкіна
У Film.ua Group розповіли про продюсерське поповнення
У Film.ua Group розповіли про продюсерське поповнення

Про це повідомляється на сайті Film.ua.  

До Film.ua Group приєдналася Надія Зайончковська як Development Executive.

Надія має багаторічний досвід роботи на міжнародному ринку незалежного контенту в області закупівель і продажів, а також унікальний досвід управління закупівлями на мультитериторіальній  ОТТ платформі MEGOGO. Основні напрямки діяльності, на яких зосередить свої зусилля Надія: співпраця з міжнародними компаніями з ко-продукції телевізійного і повнометражного контенту (при цьому основний акцент робитиметься на Східну і Центральну Європу, перш за все - польський ринок); девелопмент оригінального контенту для ОТТ платформ; моніторинг незалежного ринку на предмет закупівель готового контенту в інтересах Film.ua Group.

Юлію Міщенко призначено керівником напряму виробництва тривалих серіалів Film.ua Group. Юлія - ​​не тільки шоураннер хітів Групи «Черговий лiкар» і «Жіночий лікар-3», а й автор і натхненник власної системи виробництва багатосерійних проектів. Технологія, придумана і реалізована Юлією, вже зараз дозволяє Групі займати лідируючі позиції на ринку «багатосерійних» проектів, йдеться в повідомленні. У сьогоднішніх економічних реаліях цей напрямок - один із ключових пріоритетів Групи.

Також до Групи приєдналася як креативний продюсер Анастасія Лодкіна, раніше – телевізійний продюсер в компанії Friends Production. Уже сьогодні в Групі розробляється одразу три проекти, і в усіх Анастасія є не тільки продюсером, але і автором сценаріїв. «Шоураннер - саме цим модним нині словом ми зараз називаємо ту роботу, яку робить Настя», - зазначається в повідомленні Групи.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
516
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop