15:45
Понеділок, 15 Січня 2018

Relax і «Наше радіо» увійшли до десятки найрейтинговіших радіостанцій – дані «Радіокомітету»

Найвищі показники радіослухання в українських містах із населенням понад 50 тис. осіб наприкінці 2017 року утримували радіомережі «Хіт ФМ», «П’ятниця» та «Шансон». Про це свідчать дані четвертої хвилі дослідження, яке проводить на замовлення міжгалузевого індустріального об’єднання «Радіокомітет» дослідницька компанія «Kantar TNS в Україні», повідомляє прес-служба «Радіокомітету».
Relax і «Наше радіо» увійшли до десятки найрейтинговіших радіостанцій – дані «Радіокомітету»
Relax і «Наше радіо» увійшли до десятки найрейтинговіших радіостанцій – дані «Радіокомітету»

Опитування проводилося з 2 жовтня по 10 грудня 2017 року. Участь у ньому взяли мешканці України з міст із населенням 50 тис+, віком від 12 до 65 років. Вибірка склала 8455 респондентів.

За даними дослідження, в загальнонаціональному рейтингу картина залишається стійкою, а пʼятірка лідерів радіостанцій – незмінною: «Хіт ФМ», «П’ятниця», «Шансон», «Люкс ФМ», «Русское радио – Україна». Порівняно з попередньою третьою хвилею дослідження, до топ-10 радіостанцій за показниками рейтингу увійшли радіо Relax і «Наше радіо», а з першої десятки вибули радіостанції NRJ і «Авторадіо».

За даними дослідження, кількість українців, які слухають радіо, залишається досить високою, середньотижневе охоплення становить 80%. У порівнянні з аналогічною 4-ю хвилею 2016 року зросла частка тих, хто має дохід вище середнього, до 47,8% (було 35%), а також збільшилася частка одружених, яка становить 65,4% (було 62,7%).

Як свідчать дані дослідження, також не змінилася трійка лідерів за середньотижневим охопленням: «Хіт ФМ», «Люкс ФМ», та «Ретро ФМ».

Рейтинги радіостанцій

Охоплення радіостанцій

Дослідження RadioResearch проводиться компанією «Kantar TNS в Україні» методом комп'ютеризованого телефонного опитування слухання за вчорашній день Day after recall CATI (DAR CATI) на замовлення міжгалузевого індустріального об'єднання «Радіокомітет». Опитування проводиться серед населення міст України чисельністю 50 тисяч і більше, у віці 12-65 років. Дані поточної хвилі дослідження охоплюють період з 2 жовтня по 10 грудня 2017 року. Вибірка склала 8455 респондентів.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
618
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop