ПРОЕКТИ
12:24
Середа, 22 Листопада 2017

Михайло Шаманов вестиме програму «Аргумент Вечір» на «Радіо Ера»

Колишній креативний продюсер проекту «Абзац» на Новому каналі Михайло Шаманов із 27 листопада стане новим ведучим інформаційно-аналітичної програми «Аргумент Вечір» на «Радіо Ера»
Михайло Шаманов вестиме програму «Аргумент Вечір» на «Радіо Ера»
Михайло Шаманов вестиме програму «Аргумент Вечір» на «Радіо Ера»

«Плани у нас наполеонівські, - пожартував у коментарі «Детектору медіа» Михайло Шаманов. – Ми дуже поважаємо працю професіоналів, які займалися програмою, але маємо намір зробити «Аргумент Вечір» насиченішим, динамічнішим, омолодити нашу слухацьку аудиторію».  

У прямому ефірі програми буде більше цікавих гостей, більше включень, обіцяє пан Шаманов. За його словами, за існуючих технічних можливостей реалізувати такі плани непросто, але керівництво це розуміє і обіцяє сприяння.

«Я повертаюсь з телебачення на радіо і радий цьому, - сказав Михайло Шаманов. – Відчуття прямого радіоефіру – річ неймовірна».  

Нагадаємо, інформаційно-аналітична програма «Аргумент Вечір» в прямому ефірі «Радіо Ера» від понеділка до п‘ятниці з 17-ї до 20-ї години.

Гаслом програми було: «А - Аналітика Р - Роздуми Г - Ґрунтовність У - Універсальність М- Масштабність Е – Енергійність Н - Неупередженість Т- Точність. Кожен знайде свій аргумент!»

Як повідомляв «Детектор медіа», у вересні через закриття проекту «Абзац» його креативний продюсер Михайло Шаманов залишив Новий канал, на якому пропрацював понад 12 років.

26 вересня стало відомо, що компанія Dragon Capital завершила операцію з придбання ТРК «Радіо-Ера». Радіостанція стане ще одним важливим активом в структурі медіа-власності Dragon Capital, яка вже володіє суспільно-політичним журналом Новое Время і однойменним інформаційним інтернет-порталом, йшлося в повідомленні.

Проект «Радіо Ера FM» очолив Валерій Калниш, який раніше був головним редактором газети «Коммерсантъ-Украина», «Радио Вести», а також інтернет-порталу «РБК-Україна».

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1151
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop