10:53
П'ятниця, 17 Листопада 2017

Нацрада скасувала зміну програмної концепції радіо Nostalgie

16 листопада Національна рада з питань телебачення і радіомовлення скасувала своє рішення від 5 жовтня про переоформлення ліцензії радіо Nostalgie (ТОВ «ТРК “Ностальгія”») через несплату радіостанцією ліцензійного збору.
Нацрада скасувала зміну програмної концепції радіо Nostalgie
Нацрада скасувала зміну програмної концепції радіо Nostalgie

Нагадаємо, 5 жовтня Нацрада своїм рішенням затвердила зміни директора, складу редакційної ради та програмної концепції радіостанції Nostalgie (ТОВ «ТРК “Ностальгія”»), яка перейшла в управління радіохолдингу «Люкс».

Директором радіо Nostalgie замість Зоряни Романюк став Роман Андрейко (керівник холдингу «Люкс»). Редакційна рада зменшилася до двох осіб, до неї увійшли Роман Андрейко та продюсер і ведучий «Люкс ФМ» Євген Фешак.

У програмній концепції формат Nostalgie змінився з розважально-просвітницького на розважально-музичний, відповідно суттєво змінилося жанрове співвідношення програм. Також із програмної концепції зник іноземний продукт, а частка програм власного виробництва збільшилася з 19 до 20 годин на добу. Зміни програмної концепції суттєво вплинули на розмір ліцензійного збору.

Нагадаємо, що власник радіостанції Nostalgie не змінився, ним залишається Сергій Горовий – голова правління ПАТ «Київгаз», зять співголови фракції «Опозиційного блоку» Юрія Бойка.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
471
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду