17:29
Четвер, 12 Жовтня 2017

Нацрада дозволила Nostalgie під управлінням Романа Андрейка змінити програмну концепцію

818
На минулому засіданні 5 жовтня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення затвердила зміни директора, складу редакційної ради та програмної концепції радіостанції Nostalgie (ТОВ «ТРК “Ностальгія”»), яка перейшла в управління радіохолдингу «Люкс».
Нацрада дозволила Nostalgie під управлінням Романа Андрейка змінити програмну концепцію
Нацрада дозволила Nostalgie під управлінням Романа Андрейка змінити програмну концепцію

Директором радіо Nostalgie замість Зоряни Романюк став Роман Андрейко. Редакційна рада зменшилася до двох осіб, до неї увійшли Роман Андрейко та продюсер і ведучий «Люкс ФМ» Євген Фешак.

У програмній концепції формат Nostalgie змінився з розважально-просвітницького на розважально-музичний. Частка інформаційно-аналітичних і публіцистичних програм зменшилася з 1 години 15 хвилин на добу до 30 хвилин на добу, зникли культурно-мистецькі та науково-просвітницькі програми, яких було передбачено 1 година 45 хвилин і 3 години на добу, зникла підбірка музичних творів обсягом 3 години на добу, зникли дитячі програми обсягом 15 хвилин на добу. Натомість зросла частка розважальних і музичних програм з 11 годин 45 хвилин до 16 годин на добу. З програмної концепції також зник іноземний продукт обсягом 3 години на добу, а частка програм власного виробництва збільшилася з 19 до 20 годин на добу.

Нагадаємо, що власник радіостанції Nostalgie не змінився, ним залишається Сергій Горовий – голова правління ПАТ «Київгаз», зять співголови фракції «Опозиційного блоку» Юрія Бойка.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
818
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду