13:11
Четвер, 17 Серпня 2017

QTV стає телеканалом «Оце» (+ЛОГОТИП, ВІДЕО)

Група StarLightMedia Віктора та Олени Пінчуків переформатовує підлітковий телеканал QTV на дорослий розважальний канал «Оце». 17 серпня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення змінила в ліцензії ТОВ «Хмарочос медіа» логотип і програмну концепцію.
QTV стає телеканалом «Оце» (+ЛОГОТИП, ВІДЕО)
QTV стає телеканалом «Оце» (+ЛОГОТИП, ВІДЕО)

Телеканал QTV був орієнтований на підліткову аудиторію, показував переважно закупний анімаційний контент. Натомість телеканал «Оце» буде орієнтований на аудиторію 35+ і буде показувати розважальний контент виробництва групи StarLightMedia. Фактично це буде канал повторів програм СТБ, Нового каналу та ICTV.

«Ми хочемо стати більш дорослим каналом. Наша аудиторія – 35+, навіть 40+. Ми будемо показувати контент StarLightMedia, повтори найкращих програм телеканалів СТБ, Новий, ICTV», – розповів директор каналу Ілля Семенов.

Від формату підліткового каналу група відмовляється з економічних причин. За словами члена Нацради Валентина Коваля, низка рекламодавців принципово відмовляється від розміщення реклами в дитячих блоках (а QTV був дитячим каналом).

Заявку на реєстрацію нового знаку для товарів і послуг «Оце» група подала до «Укрпатенту» 6 липня.

У програмній концепції каналу «Оце», порівняно з каналом QTV, буде менше власного виробництва (3 години 30 хвилин замість 8 годин 24 хвилин), але більше національного продукту (18 годин замість 12 годин) і менше іноземного продукту (6 годин замість 12 годин).

З програмної концепції зникли культурно-мистецькі передачі, суттєво зменшилися обсяги фільмопоказу (з 12 годин до 1 години 30 хвилин), зросла частка науково-просвітницьких програм (з 1 години до 3 годин 30 хвилин) і з’явилися розважальні програми, які становлять основу програмної концепції каналу «Оце» (11 годин на добу).

Концепція програмування каналу: один день – одне шоу.

За повідомленням дистрибутора каналу StarLight Digital, «Оце» замінить QTV в ефірі з 1 вересня 2017 року.

Нагадаємо, телеканал QTV спершу мав назву «Куй-ТБ». «Куй-ТБ» стартував 1 вересня 2008 року і був орієнтований на молодих чоловіків. У лютому 2010 року канал змінив логотип на QTV та оновив сітку мовлення, розширивши аудиторію. З початку 2017 року канал QTV переформатувався на дитячо-підлітковий.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
53442
Переглядів
Коментарі
Разочарованная
19:57 / 12 Березня 2019
Я пишу уже 3 коментарий, потому что просто невозможно жить, осознавая жестокую утрату, понимая, что есть возможность всё вернуть. Мои чувства были оскорблены и выкинуты в урну, до слёз обидно. Перечитывая предыдущие коментарии становится понятным, что вы оскорбили не только меня. очень больно... Очень больно... мне лишь 16 и я не знала , чего хочу от жизни. Теперь у меня есть цель: я верну QTV ТВ с его второй эмблемой, я сделаю всё, чтобы его вернуть, отныне и вовеки: не быть мне поклонницей QTV, если не приму участие в его возвращении. (Р.S. ...Вы будете похоронены вместе закатом, И без вас будет встречен новый рассвет...)
Mimic
22:44 / 02 Березня 2019
Qtv рівних небуло Є можливість того,що Qtv повернеться?
Кюбі
23:23 / 23 Лютого 2019
Чому ви не відповідаєте на питання українського народу?
Qtv
23:14 / 23 Лютого 2019
Слава Qtv Слава Qtv Слава Qtv Слава,Слава,Слава!!!
Олександра
14:50 / 15 Лютого 2019
Ви серйозно? Це був найкращий канал на всьому телебаченні. Це був єдиний телеканал який я дивилася. І що ви з ним зробили? Покидьки! Це ж в ніякі рамки. Я так люблю цей канал. А ви зробили з нього лайно!
Максим
17:31 / 13 Лютого 2019
Ви нахер зіпсували канал QTV верніть будь ласка цей канал , ОЦЕ ніхто не дивиться навіть мої мама с татом . Сосите х** п****си за QTV закопаю на**й личинуси
СерЁжа
08:20 / 13 Лютого 2019
Верните QTV
Пейн
21:46 / 07 Лютого 2019
Qtv—це був найкращим і найцікавішим телеканалом. Ви й самі це знаєте.Тоді чому,чому ви його зіпсували? Ви навіть не повідомили нікому чому ви це зробили і що будете це робити.
NO NAME
18:16 / 17 Січня 2019
Ви таку дурницю уткнули!!!
Pantera
19:08 / 14 Січня 2019
Знаєте про що я подумав...? Ви кажучи про те що зробили телеканал "Оце"для старшої аудиторії,але знаєте що? Старша аудиторія якщо й дивиться,то вони скоро вже не зможуть дивитися фізично,якщо ви розумієте про що я? Так вони ж всеодно помруть.А молодому поколінню до дупи не треба дивитися ті жалюгідні телепередачі по "Оце"!!! Тож що ви потім робити будете? Якщо повернете Qtv тоді це вже буде не потрібно чи не так? Ви такі недоумки,ніколи не думаєте про наслідки і не диветеся в майбутнє.
Alexandr
19:57 / 12 Січня 2019
The ДЕРЬМО!!! Вы дали детство многим детям(и не только) Украины, а потом его забрали и заменили на гавняное ОЦЕ.Хотя что писать ,смысла нет.Это никто не читает.
Kristina
18:31 / 04 Січня 2019
Здравстауйте! Верните пожалуйста QTV. У него было очень много поклонников. Сама, кроме него, практически ничего не смотрела. Хоть мне и не от 3 до 11 лет, а на много больше! Зачем убирать хороший, просматриваемый канал, и менять его на.....такой мусор.(простите).Очень надеемся и верим, что вы все-таки вернете наш любимый канал QTV!!!Спасибо.
Mina
03:10 / 21 Грудня 2018
Здравствуйте, хочу обратиться к вашей совести, морали и довести свединя что вашы даные нащот молодой аудитории однако ошыбочные! Да когда этот канал пропал в тот момент я могла сказать много чего, но пропустим эти щенячии нежности и перейдём к главному... QTV смотрели от 6 лет, вечером собиралась аудитория от 15 до 35, этот канал был весьма просматриваемый.. Но что появилось в замен, да аудитория возмущалась закрытя каналу QTV, но со вренимум старшая аудитория от 19 до 35 и как я ране выразилась, начом я наглашу "и старше" решыли не судить строго.. Спустя недели просмотру не восторге от каналу "ОЦЕ", у всех мнения розходяться о вас... Но я скажу от всех более мягким выражением, канал ОЦЕ как канал не преданный к просмотру той аудитории которую вы в песали... И скорее всего эта дешёвая реклама тоже, вам просто проплатила чтоб роспростронять подобною рекламу и телевиденя Стб,ICTV, нового каналу. Иза того что всю ту чушь некто не смотрит нею забивают каналы... И канал QTV превратили в сплошную рекламу, этот канал умер тогда когда он стал ОЦЕ, и канал как канал не существует потому что нет личности.. То есть лична программаи т.д, уви ваша шарада выдержет не долго.Канал погиб, а закритя этой рекламы вопрос времини.. Спасибо за внимание...
Zerfat
21:41 / 16 Грудня 2018
Зачем убирать QTV, мне теперь нечего смотреть. Только этот канал заставлял меня смотреть телевизор. Вы лишили меня детства, потому что на канале Плюс Плюс скучные мульты для дошкольников.
Lee
23:28 / 10 Грудня 2018
Шановна ДМ!!!Мар'яна Закусило,від мене вам низький уклін.Ні справді,таким святим людям,потрібно ноги цілувати.Ви так ігнорите...Я нормально попросив дати відповідь, на моє запитання.Хоч я вас розумію,куди ж таким Божественним творінням,як ви до простого люду! Про те зараз в мене вже немає жодних сумнівів,які ви насправді.Чесно кажучи,мені остогидло виправдовуватися/доводити свою точку зору,які ви насправді? І що накоїли? Ви й самі знаєте,що ви неправі по відношенню до інших.Відповідь я неотримаю та й Qtv ви вже неповернете,як народ сильно б не просив.Я вас ненавиджу! Ми всі вас ненавидемо."Оце" він ніколи не буде нарівні з Qtv,як сильно б ви цього не прагнули.
Едік
20:31 / 07 Грудня 2018
Покидьки галімі верніть самий крутий канал оце ваше галіме лайно
Lee
20:53 / 25 Листопада 2018
Дайте відповідь на моє запитання,будь ласка.Ви хоч повідомлення бачите,чи ви їх читаєте?Хочу знати,чи насправді ви такі егоїстичні покидьки?Ви справді думали,що телеканал "Оце" буде популярним і його будуть дивитися?Як ви змогли,ось так без жодних вагань,знищити "Qtv"?Як можна було зруйнувати,роки важкої праці і популярності?! Навіщо було це робити? "ГРОШІ!Це не виправдання-це боягузтво!"!Я буду чекати відповіді,всім цікаво почути справжню відповідь.Не пізно повернути,все назад!Ви б людей справді порадували.Я не буду зараз,Прогинатися,Благати,щоб ви повернули негайно!"Qtv",але ми всі просимо,вже не перший рік,повернути "Qtv" хтось висловлює нецензурну лексику,для повернення,хтось нормально,хтось російською мовою.Але ж ви самі бачили,як сильно вони любили "Qtv" я просто не можу повірити,що ви взяли і знищили Qtv! Я не думою,що ви такі бездушні і на створення "Оце" були мабуть,якісь вагомі причини,але телеканалів 35+ багато +сімейних,а телеканалів дитячого виду всього лиш 4 включно з "Qtv" a саме "ПлюсПлюс","Малятко","Піксель".Це ті які я знаю,зараз показують мультики які були на Qtv.Такі як "Панда кунг-фу","Губка Боб" на телеканалі "Тет","Сімпсони" "Футурама","Сім'янин" на "Енело та" та "Губка Боб" на телеканалі "ПлюсПлюс".Коли дивишся ці мульти на тих телеканалах відчуття зовсім інші.З "Qtv" в домівлі навіть тепліше було,прикро визнавати те що я ніколи не побачу Qtv,пишу це аж сум серце охопив!(те що я хотів,щойно написати я не знаю як ви і люди відреагували б на цю пропозицію,то ж я не напишу!Заради спокою!) Які у вас план були до 2020 року? "Оце" б не потягнув би до тих часів,ну це моя думка.Що ж час пощатися,час підходить до завершення.Сподіваюся вам не стало лінь прочитати це повідомлення,буду чекати відповіді принаймі я буду знати,що ви не такі вже й лицеміри з великою короною,і вам не цілком байдуже до українського народу,що манія грошей не повністю охопила вашу душу!Я справді пишу це з великим смутком і ненавистю до вас! Можливо в далекому майбутньому ви знову зробите "QTV" я хочу вірити.Що ж прощавайте,гарного вам "ЗДОРОВ'Я"!
волю кютіві
22:36 / 27 Жовтня 2018
уроди не вернуть канал,на жаль
Макс
23:10 / 18 Жовтня 2018
Верните QTV этот канал подходил для всех возростных категорий, и все с удовольствием его смотрели. ОЦЕ - это дичь полная
Илля
15:08 / 02 Вересня 2018
верніть. qtv плііііііііііііііззз
Кот
07:34 / 28 Серпня 2018
А игронавты теперь где будут? Как без этой передачи?
Марк
14:35 / 17 Серпня 2018
Ну,что сказать..Я обожал ваш канал,он был невероятно крут,единственный в своем роде на Украине по моему мнению..Смотреть я его начал ещё будучи совершенно мелкий,да что уж там..Я его не один смотрел,а именно с отцом или бабушкой..Золотые времена были,вечера всегда проводил с QTV,мне было очень больно кода вы перестали показывать "WWE",но там было невероятно много другого ГОДНОГО контента.."Оце-TV" Некогда,НЕКОГДА не будет популярным..Но все вело именно к этому ведь до изменения вы стали крутить мультики для глупых малолеток,действительно глупых!!Они не были годными,да что уж там сказать,его смотрели дети 0-6 лет,а угар начался с того момента когда вы давали гавно деткам даже без озвучки..Данный канал не будут смотреть совершенно и он умрет уже очень скоро.
Свободу QTV
10:45 / 06 Серпня 2018
По ідеї канал оце зробили бо нема грошей... Але ж цей сране равно ніхто взагалі ніхто недивиться! Ви просрали такий канал, який реально був дуже популярний. А Оце змішався між іншими галімими десь далеко...
Євген
05:08 / 24 Липня 2018
Знову те ж питання, навіщо було гробити QTV під канал повторів,і при цьому крутити ті ж повтори на Новому каналі та СТБ? Який сенс?
Разочарованная
15:44 / 23 Липня 2018
Ну плииииииииииииииииииииииииииииииззз, верните QTV. Я бы ещё смерилась с этим, если бы 2х2 показывали на спутниковой антенне , но 2х2 ушёл на кабельное TV, а QTV вообще убрали.Как мне теперь жить? Вы издеваетесь что-ли? (P.S. ДЕБИЛЫ!!!)
Julia Veyses
06:51 / 23 Липня 2018
QTV это был самый лучший Телеканал Украины, я там смотрела Симпсонов, Футураму, Губка Боба, Наруто, Аватара, Игронавтов и другое. Я начала смотреть QTV только лишь в 2013 году когда мне было 7 лет, но этот канал мне нравился. Но с 1 сентября 2017 года превратили такую ерунду на канал ОЦЕ, я про сто ненавижу этот канал, QTV мы тебя любим.
Julia Veyses
12:09 / 14 Липня 2018
Верните QTV пожалуйста. Я там смотрела Губка Боба, Футураму, Время приключений (укр. Час пригод), Симпсонов и другие мультфильмы. А ОЦЕ никто не будет смотреть.
Разочарованная
12:58 / 13 Липня 2018
Уж простите за моё хамство, но вы просто идиоты.Зачем было это делать? я нахожусь в жуткой депрессии ещё с того момента, когда убрали Наруто , но по крайней мере был хотя бы Губка Боб и надежда на то, что всё станет по-прежнему оставалась. Сейчас по ТВ нет ровно ничего, что могло бы сравниться с QTV. И вы обязательно расплатитесь за свою ошибку, которую совершили так необдуманно. Когда- нибудь вы станете жертвами мести и может быть поймёте какую душевную боль причинили фанатам этого замечательного канала. И чем быстрее вы эту ошибку исправите, тем же лучше для вас.
Jerry
09:12 / 12 Липня 2018
мені 41 рік і я з задоволенням дивився губку боба і багато іншого з дітьми, в українській озвучці. в "оце" дивитись нічого.
Юлія
10:02 / 09 Липня 2018
Як почитати коменти, то всі такі освітчені, такі розумні... Трагедія року! Канал змінили!!! А може досить сидіти перед телевізора и і час зробити щось самому перед тим як хаяти інших? Розумників багато, але щось не один не написав, що може фінансово допомогти каналу, щоб не мінявся формат, не залежав від реклами... Мабуть безкоштовно обладнання каналу дають, працівникам зарплата з неба падає....
Даниил
11:45 / 25 Червня 2018
Е*бать,такой прекрасный канал просрали...я терпел когда вы перенесли на аудитория до 4,но когда его вообще закрыли из-за экономических проблем,вы дауны????Ребёнок может и в другом месте просмотреть тупорылуюю рекламу.Я ору с вашей тупости...
El día
02:43 / 25 Червня 2018
Покидьки.!В сраці я бачив ваш ОЦЕ. Всі з ким я знайомий його не дивляться а знайомий я з багатьма людьми! QTV дивилися всі дорослі чи підлітки, а ваш канал ніхто не дивиться
Cekret
11:36 / 08 Червня 2018
Заберіть своє оце верніть кютіві хто буде дивитесь це довбане оце хто хто скажіть
Фанат ігронавтів
18:31 / 20 Травня 2018
Верніть qtv довбані ублюдки ваше оце гавно нікому не потрібно верніть qtv суки і ігронавтів теж чому телебачення завжди вміє все згавнити верніть будь ласка qtv разом з ігронавтами дослухайтесь до людей більшість хоче щоб qtv вернули ВЕРНІТЬ QTV !!!!!!!
Алехандро
10:44 / 12 Травня 2018
Канал был прекрасный но не всегда , ещё за год до закрытия было видно что контент перерастает из подросткового 14-19 в детский 4-13 и эти мультики перестали быть интересны но все же хотя бы оставили Симпсонов по вечерам уже хоть что-то и игронавтов которые хоть были хоть не очень информативны потому что новости были с задержкой и часто с очень большой но все же были поданы в интеоесной форме ,а по поводу денег, неужели вам было мало? В эфире было по 40 минут контента и 30 рекламы (на других канал такого не было) неужели украинские тв настолько упирается а деньги что вам наплевать на аудиторию или вы думаете что интернет полностью заменил та и вас никто не смотрит ,да от части это правда та сейчас мало кто смотрит из подростков но именно ваш канал был чем то особенным он не был похож на все остальные однотипные шлакоканалы и вы решили его закрыть ну что же желаю вам всего хорошего и побольше вам заработать
Мизуки
13:53 / 03 Травня 2018
Мне до слез обидно от того, что произошло с моим любимым каналом. Я впервые его открыла для себя, когда мне было 9-10 лет (сейчас мне 19)0. Он ярко выделялся своей программой. Он был подростковым и даже постарше. У него были действительно интересные тайтлы. Именно с этого канала началась моя любовь к аниме. А именно к "Цельнометаллическому алхимику"(того самого 2003 года выпуска). Я каждый день приходила на кухню и на табурете поглатывала каждую серию. И никому не позволяла мне мешать. А опенинги... Ууууу. Я каждый новый опенинг с нетерпением ждала и снимала на камеру своего телефона. Мне так нравился Эд. А потом тут же на канале показывали и "Братство". Я визжала от восторга. Рассказывала своим подругам о мое страсти к этому аниме. Так же я смотрела и "губку Боба", и "футураму", и "симпсонов", и "аватара", и "Наруто" временами. Когда родители решили сменить кабельное телевидение на иное... я сказала, что обязательно должен быть Qtv. Ваш канал был действитень особенным, когда был для подростков и старше. Но сейчас даже имея рекламные предложения... Вы просто растворитесь в куче подобных каналов. Сейчас вы потеряли большую подростковую и детскую аудиторию. В век современных техногий телевизор сходит на нет. Взрослые все чаще отдают предпочтение интернету. Они вольны сами выбирать, что им смотреть. Потеряв подростков сейчас... Потом уже будет некого возвращать. Они забудут вас очень скоро. Они тоже отдадут предпочтение инету.
юра
16:48 / 01 Квітня 2018
Верніть канал уроди
witcher
15:28 / 18 Березня 2018
Чому ви так зробили,поверніть "QTV",приберіть цю *****!!!!!!
Костя
18:46 / 14 Березня 2018
Верніть улюблений канал qtv, дивіться оце самі
ВОВАН
17:19 / 07 Березня 2018
Такий класний канал був а ви зробили якесь ОЦЕ ЛАЙНО...
Бомж
18:34 / 01 Березня 2018
Мне 75 лет. Просто шикарный канал как для человека, который забывает даже какой сегодня день. Я люблю этот канал. Побольше б таких каналов! Спасибо! И да, какой сегодня день?
Михаил
10:08 / 20 Лютого 2018
Ущербны повторы 10 летний давности,которые никому не интересны,человеку которому +35 не станет такоу смотреть
Євген
12:30 / 17 Лютого 2018
Я тільки одного не розумію, навіщо запускати окремий телеканал (до речі явище не нове, у групи Інтера таких 4) з повторами і при цьому щодня по 8-12 годин крутити ті самі повтори по основним каналам?
ВОЛЬФІК????
00:30 / 15 Лютого 2018
ОЦЕ Гімно! Пішли у дупу зі своїм ОЦЕ!!!! Верніть QTV, мій улюблений канал, наш улюблений!!!
Алексей
22:53 / 05 Лютого 2018
Моральные уроды за бумагу жопень продать готовы нелюди и ублюдки
аноним
20:18 / 05 Лютого 2018
завжди беруть найліпше і роблять з нього отаке оце п с оце дно хештек оце говно
Ваня
19:01 / 05 Лютого 2018
Уроди...верніть канал.
Qtv
09:10 / 04 Лютого 2018
ВЕРНИТЕ КАНАЛ QTV!! Или хотя бы половину так называемой детской программы!!! Моему возмущению нет пределов!! За что ? Как так??!!!
Юра
19:47 / 31 Січня 2018
Кончаки верніть qtv!!!
Эрза Скарлетт
19:10 / 28 Січня 2018
Шо за фігня? Я виросла на цьому каналі!Я дивилася його із самого дитинства із братом і сестрою. Таких програм, як там немає ніде!Де б іще можна побачити "Аватар. Легенда про Аанга", " Легенда про Корру", "Пінгвіни з Мадагаскару", " Король Джуліан","Сімпсони","Футурама","Гріффіни"та дуже багато іншого.Верніть QTV, тварі!
Васько
01:53 / 27 Січня 2018
Помню были времена, смотрел: Губку боба, Симпсонов, Тома и джери, Кунг-фу панду, черепашек ниндзя и т.д. У вас аудитория подростковая, и некоторая часть даже взрослые. Вам не было смысла изменять канал, потому что уже вся аудитория - подростки, и вы можете добится этим, только одни жалобы, и ничего больеш. Вы просто убили канал моего детсва. С 6 до 12 лет я смотрел его. Потом он превратился в детский (Но его и тогда уже всё равно никто не смотрел, всем пикселя и плюс плюса хватает). И мне в этом году 14. И его вообще уже нету((((( Из прошлого осталось маловато, но я был шокирован, увидев то, как падает мой любимый канал. Вы реальные козлы! Судя по вам, вам в последнее время стало плевать на аудиторию, вам важные стали ТОЛЬКО деньги, интересы аудитории к чёрту! С*ки *баные, козлы *бучие
Роман
23:49 / 26 Січня 2018
Ви розбили мільйонній аудиторії серце. І все як завжди через гроші,таке враження,що зараз ОЦЕ(дніще канал) хтось дивиться. Мразі,я виріс на QTV????
SVINKA PEPA XDDD
21:37 / 25 Січня 2018
Q-TV TOP Ави мразі тупі поміняли всесь топ канал
vasj
23:35 / 21 Січня 2018
By debilu y**ani pida**u konceni vernit QTV kit normalniste a ne syku y**ani bo yzduxayete vso iz svoyimu simjmu
serhii
14:55 / 16 Січня 2018
Какому плешивому долбоклюю пришла идея переформатировать QTV? Верните каналу прежнее содержание и имя. Хороший канал "ОЦЕ" не назовут.
Peta
16:01 / 12 Січня 2018
П#дорский канал "оце" , верните qtv!!!
ЁБАРЬ ВАШОГО "ОЦЕ"
14:53 / 11 Січня 2018
Пам'ятаю дивився Qtv потім він мені нбрид і я його майже не дивився і тут я вирішив глянути що там на мойому раніше улюбленому каналі йде І тут замість нього я побачив "ОЦЕ" Це "Оце" Повне лайно Я Б за таке вашому Віктору Пінчуку балбу проломив закапав би викопав та некрофілам на перепихон відав .
Аркадий
01:21 / 11 Січня 2018
Ви здуріли? Ви міліонам глядачів життя зламали,мені 32 я обожнював Qtv за його унікальність зробіть білять скриньку будем вам кидати гроші якщо ви такі голодні грошей
Олександр
15:18 / 10 Січня 2018
Зачем вы вообще решились на такое ? В украинском телевидении было и есть огромное количество каналов для взрослых , где шли разные тупые передачи и телешоу для пенсионеров ,и только один единственный канал QTV был рассчитан на подростков , только там можно было любоваться рестлингом , симпсонами ,футурамой ,южным парком , Наруто ,губкой Бобом ,аватаром , и ещё много чем другим .И да , если уж вам насрать на аудиторию и деньги вам важнее всего ,то могу сказать ,что взрослые так же с удовольствием смотрели этот канал ,и наверное даже в большем количестве ,чем на ОЦЕ .Так зачем тогда вообще надо было менять его ? И тут даже не в ностальгии дело ,а в недоумении
Неважно
15:05 / 10 Січня 2018
Блять вишо дибіли був нормальний каналQTV блять взяли дибільне сонце показують
Bogdan
02:35 / 09 Січня 2018
Ну серьезно верните QTV! "Оце" не кому не по душе! Кому будет интересно смотреть повторы "все будет добре" и тд. Круглосуточно!? Вопрос: вы сами то смотрите свой бредовый канал?! Уверен что нет! Ну верните вы QTV! Хороший канал, всегда интересный, особенно утром собираешься в школу и смотришь топовые мульты такие как "кот в сапогах" "Король Джулиан" и тд. Прошу вас ДОРОГИЕ НАШИ! Верните QTV это топовый канал, "Оце" долго не продержится... Надеюсь вы прочтёте мой коментарий! И поймёте свою ошибку! Поймите!
Макс
02:43 / 08 Січня 2018
Вы наверное издеваитесь телеканалом в скобочках оце зачем вы ето зделали и зачем именно з QTV зделайте з каким то другим их много а он один а теперь спасибо вам можно здуреть з вашими екстрасенсами з утра и до чясу ночи ура хоч игронавти после часа идут ето то самое чувство что вы зделали з QTV . ето как вашу машину бют молотком ежедневно вы говорите хватит а он ещё больше бёт. ПОЖАЛУЙСТА ВЕРНИТЕ QTV!!!!!!!!!!!
ВЛАД
20:28 / 07 Січня 2018
верніть QTV
diana
18:10 / 07 Січня 2018
такий крутий канал єдиний топовий канал( «оце»—гімно і хто придумав таку дибільну назву?
Anton
09:31 / 06 Січня 2018
Верните QTV, это полный провал. Тут нечего смотреть! Раньше мы всей семей сидели и смотрели этот канал, а теперь! Что теперь делать?Показывают какую ту хрень, которую невозможно смотреть. Тогда можно было хотя бы по смеяться, теперь даже смотреть противно. Зачем вы сделали это?! Таких каналов теперь полно, а такова как QTV, малось. Этот канал смотрели все, а теперь я думаю, мало кто смотрит и мало кт будет смотреть, как не как. Таких каналом тысячи. Прошу вас, даже не один я прошу. Я думаю таких какя ещё тысячи и даже миллионы. Верните старый QTV.
Конч
20:27 / 05 Січня 2018
Я считаю что канал QTV был гораздо лучше нежели ОЦЕ, хотя бы за его контент, много лет смотрю его за "Симпсонов", "Губку Боба" и других мультиков вместе с родными. Глупо удалять канал с большой аудиторией которые любили этот канал (судя по комментариям). Верните канал пожалуйста, так же до суицида довести можно.)
Igor
10:09 / 30 Грудня 2017
Бил супер канал "QTV" А тепер "ОЦЕ" ДЕРЬМО Верніть "QTV" "ОЦЕ" самий тупой канал.
Digest
22:24 / 28 Грудня 2017
Боже что за сборище агро-школьников и бомбящих. Во-первых ваши высеры никто не читает, надеетесь что Виктор Пинчук испугается угроз условного Вовы из 4-Б и будет возвращать Кью ТВ? А во-вторых я тоже любил этот канал, обидно конечно но такова жизнь. Это не повод писать маты через слово, вы же не орки-которые только грязно ругаться умеют.
Вадим
18:33 / 28 Грудня 2017
Верніть QTV, що за дибіл або розумово-відсталий буде дивитися Все буде добре по 24 години. Ще і кажуть що чому підлітки дивляться російське телебачення і передачі, так тому що на українському телебачені одна хуйня йде
Povorot
23:18 / 24 Грудня 2017
Верніть qtv
Константин
07:44 / 23 Грудня 2017
Верните канал QTV моим детям нечиго смотреть они целыми днями рыдают,вы лишили всех детей такого интересного канала,хочу сказать как не странно взрослым он тоже нравился Как так можно мне 37 лет и мне тоже не нравиться ваш канал и моим родственникам тоже За такое можно и закрыть канал он никому не интересен Я думаю вы увидил мою жалобу.
Евгений
15:03 / 16 Грудня 2017
Верните QTV. Даже бабушки не смотрят ваш говно "ОЦЕ"
Жека
18:26 / 15 Грудня 2017
Канал ОЦЕ смотреть невозможно! Верните QTV,там уже одни Симпсоны чего стоят - можно было до ночи хохотать. Сделайте опрос и согласно опросу,наполните QTV востребованным контентом и рейтинг канала ой как вырастет!!!! Ну к чему нам на ОЦЕ смотреть как готовить блинчики и любоваться на 45-летних тёть и дядь,которые до сих пор не создали свои семьи и ищут себе пару???? В чём нам удовольствие? А вот на QTV было много развлекательного!!!
QTV
22:37 / 10 Грудня 2017
В*родки, коровы вы тупые, у*бки д*бильные Верните QTV с*ки бл*ть это единственный канал который я смотрел п*здюки, п*дарас* т*пор*лые пусть ваш ОЦЕ вас *бет чтобы на вашем телевизоре только этот ур*дный канал и показывали
Madtony
20:15 / 10 Грудня 2017
Верните qtv!!!!! Это отдушина после всего бреда что показывают по другим каналам. Всегда поднимет настроение))
Денис
18:39 / 01 Грудня 2017
верніть будь ласка Qtv . я скучаю за губка боб,сімсони,кіт у чоботях,дракони вершники берка,сімейка крудсів,динозаври-залізяки, панда-кунгфу,а особливо я дуже скучаю за король джуліен, це ОЦЕ дійсно гамно, прислухайтесь будь ласка
Андрій
18:45 / 30 Листопада 2017
Верніть QTV!!!Канал ОЦЕ потрібно було назвати ГІВНО і то більше б людей дивилося...Скоро канал ОЦЕ впаде...Прибутків небуде через неймовірно низький онлайн P.S. Щоб той хто це зробив з QTV здох в муках,а в аду його в сраку *бали!!!!!!
qtv fanat
13:34 / 29 Листопада 2017
Пожалуйста верните qtv все этого хотят ну прошу вас как у вас не может быть денег если этот канал смотрела такая большая аудитория
Вальок
19:01 / 28 Листопада 2017
Верніть канал,якщо не маете фантазії що пускати то створіть в олнайні,на сайті каналу,якусь тему типу голосування або поради,за мульти і шоу передачі,найміть нормального шеф редактора,який не буде тупити,і в якого повно ідей
Фанат Qtv
12:53 / 27 Листопада 2017
Верніть Qtv. Уберить "Оце" лайно. Раніше було краще. Без програм Qtv вас ніхто дивитися не буде. Я все сказав
Карина
09:27 / 25 Листопада 2017
Верните QTV! Гриффины,футурама,симпсоны,губка Боб,американский папаша.канал был крутой.А теперь дерьмо какое-то."Оце"-вообще кто-нибудь смотрит?????Точно шо Оце-гамно!!!!
Оксана
21:24 / 21 Листопада 2017
удалили нафиг канал оце...
Роман
07:18 / 20 Листопада 2017
Лайно. Я все сказав
Юра
20:33 / 19 Листопада 2017
Верніть Qtv бо "Оце" лайно. Реслінг Футураму Сімпсони і Гріфіни нічого незамінить. Скучаю за ігронавтами також. Послухайте нас і зробіть правильно. Верніть реслинг і наруто
Макс
09:38 / 19 Листопада 2017
Це лайно ваше ніхто не дивиться. Який понт дивитись спочатку на стб а потом повтор на осе. Верніть нормальний канал, Який дивильсь усі не тіки підлітки. Це единий цікавий канал який тіки був. Игронавти, Реслінг, багато цікавих аніме (Наруто, Бліч іт.), Руйнівники міфіф і багато чого іншого. І я згоден з попередніми коментами "який ідіот 35+ буде дивитись екстрасенсів чи все буде смачно сутками" тай шей повтори.
Тётя хаска
20:08 / 18 Листопада 2017
†Это фиаско QTV† QTV умер #явсесказала
Marsik331
15:54 / 18 Листопада 2017
Вы дураки убрать такой канал, каторый смотрела вся Украины, кароче вы съехали на нет, верните нам QTV!!!
Сергей
22:43 / 17 Листопада 2017
Верните QTV кому потрібен ваш "Оце"¡¡¡
Ілля
20:17 / 17 Листопада 2017
Поверніть Qtv таким як він був 2008-2015 . Вы втратили свою аудиторію ще з того часу коли перестали показувати такі аніме як: "Наруто""Бліч""Пожератель душ""Бакуган" і ...тд. І як можна забути про WWE:(
Orika
16:00 / 17 Листопада 2017
Верніть нам наш QTV це єдиний канал який я могла дивитись,Сімпсони,Гріфіни,Американський тато,Футурами,Наруто,Бліч верніть нам це все! А канал "Оце" показує лише повтори багаторічної давності з такої программи як наприклад "Все буде Добре". QTV це унікальний канал для старших і підлітків зцікавими программами.
Кокя
20:04 / 16 Листопада 2017
Та той оце навіть моя бауся не хоче дивитись І я її розумію бо яки дебіл буде пів дня дивитися хуйню яку повторяють по 100 раз
Максим
18:58 / 16 Листопада 2017
Шо ніодна людина не хоче дивитисьва те оце так ти реклому про оце шоб люди дивитись по СТБ пускати поали ОТ СКУНСИ ПАРШИВІ
Назар
18:13 / 13 Листопада 2017
Верныть канал qtv
Вухастик
00:09 / 13 Листопада 2017
Сподіваюсь усі ці лозунги "Верніть Q-TV", "Де наш "Q-TV", "Яке в біса Оце?!" и т.п. Дойдуть до потрібних людей, я маю на увазі вас о "великі" керівники каналом і щиро надіюсь що ви зробите правильні висновки. І вже з 2018 роком до нас повернеться всім любимий канал Q-TV, таким, яким він був з ~2010 по ~2015 (а той навіть кращим). Та сподіваюсь моя наївність не зникне разом із сподіваннями як (тимчасово) зник Q-TV? Я все ще чекаю............
Tonnagen
20:21 / 12 Листопада 2017
Покажіть, будь ласка, перші сезони Х Фактору.
Мда...
20:24 / 08 Листопада 2017
Когда-то был божественный канал. Наруто, блич, футурама, симпсоны... Когда-то было 1000 способов умереть, WWE... Но канал начал падать... Сначала чат убрали, потом реслинг, а потом - Аниме, и все остальное, и запихнули детскую х**ню. А теперь вообще превратили в "ОЦЕ дерьмо". Все равно медным тазиком ихняя идейка накроется, через лет-два. Теперь разве-что МЕГА смотреть, или НЛО ТВ. Браво б**ть. Изи "Из князи в грязи"
777
02:59 / 08 Листопада 2017
Канал был классный, любил его. Похоже его спецом угробили, начиная с 2017 убрали все рейтинговые мультики -СИмпсоны, Грифины, Футрама, Губка Боб, Южный Парк. Осталась одна помойка. Ессно рекламодатели тоже ушли. Почему убрали эти рейтинговые мульт сериалы?? Ведь дураку было ясно что без них канал будет помойкой, так как адекватной замены не было даже близко. Р.И.П.
Критик
22:26 / 04 Листопада 2017
Канал Q-TV був шедевром.Якіснний переклад та озвучка передач.Канал любили та дивилися.Згодом з програми виключили WWE.Канал все ще залишався цікавим.Згодом ви почали забирати мультфільми які прославили цей канал:Наруто,Бліч,Сімпсони,Гріфіни...Ви знищили канал низькоякісними мультфільмами і рекламою Розетка.Надіюсь колись ви зрозумієте свою помилку і повернете нам колишній та ціуавий Q-TV.
Лера
11:31 / 04 Листопада 2017
Верните Qtv!!!???????????????? Пожалуйста(((
Мария
22:00 / 03 Листопада 2017
QTV был классным каналом. Аниме, мультсериалы, программы. Но его все ухудшали и ухудшали, добавляя детского контента. Детских каналов и так хватает, а тех, на которых бы крутили сипсонов/футураму/папашу/южный парк нету. Прекрасно, сначала испортили канал, убрав все самое сочное, потом удивились "ой, а куда все рекламодатели ушли" и вообще поменяли канал. браво
Anonim
21:16 / 30 Жовтня 2017
Гавно I KILL YOU ALL! Bistro vernuli QTV! Ya skazal!
Коломбо
00:51 / 30 Жовтня 2017
Надіюсь одумаєтесь і вернете QTV чи Куй-ТБ, вони обидва були лучшими каналами ! на них половина молоді виросла а ви закрили його
Akasaki Kun
21:24 / 29 Жовтня 2017
Мерзотники! Покидьки! Як ви посміли підняти руку на святе?! Q-TV це те що продовжувало тримати мене біля телебачення, я вже 1.5 рока дивлюсь аніме і т.п. з інтернету і все одно час від часу вмикав телевізор і ностальгірував. А тепер що? Викинути мій телек на смітник? Без Q-TV користі я більше в ньому не бачу. Ви знищили останній канал який був мостом між моїм теперішнім та дитинством. Я все ще щиро надіюсь, що ви повернете Q-TV, а про цей нещасний інцидент "Оце" забудуть...????
Фанат √1
23:41 / 27 Жовтня 2017
Будь ласка поверніть QTV
Demon
14:00 / 27 Жовтня 2017
Оце,,це х,,,,ня,повна,черти верніть,QTV,щоб вас нещастя переслідувало све житя,барани,що він вам мішав
Фанат Qtv
09:46 / 27 Жовтня 2017
Поверніть:Qtv,реслінг,наруто,ігронавти,сімпсони,американського тата,гріфіни,футураму.І все канал будут дивитися.А ОЦЕ це кусок гімна з під собаки!
nohoi
20:49 / 26 Жовтня 2017
Поверніть QTV
Саша
22:32 / 25 Жовтня 2017
Мне 35 лет, и я люблю QTV. Что вы себе думаете, вы чего это там все обкурились чего-то или нажрались. Вот не думал, что до такого маразма дойдет. Да я дохрена людей знаю которым +35 и даже +40 ,которые QTV смотрели, если бы не вот эта херня, намеренно убрали Игронавты, реслинг, телесериал АЛЬФ, Наруто и так далее. А потом еще и телеканал переименовывать додумались. Теперь этот канал ориентирован разве что на тех кому за 80. Опомнитесь ради бога. У меня всего три разочарования в этой жизни: первое – деда мороза не существует второе – бога тоже нет, третье – и закрыли QTV Вот и ответьте для чего мне больше жить. Жить больше незачем…
Капец
10:42 / 25 Жовтня 2017
Верните QTV пожалуйста вас никто смотреть не будет пж верните Нам Наруто, Реслинг, Аниме, и все остальное прошу тут нету не единого клиента который поддерживает ваши действия!!¡!!!!!!!!!!!!!
QTV
10:39 / 24 Жовтня 2017
ВАС НІХТЕ НЕ ДИВИТЬСЯ ВИ ЩЕ ГІРШІ ЗА musa при кю тіві вм були номер один а тепер *** ПОВЕРНІТЬ КЮ ТІВІ
Іван
01:48 / 21 Жовтня 2017
Поверніть QTV, єдиний канал в Україні який показував аніме на українській мові, ті круті коментатори , ті хто озвучував те все куди вони ділись? були кращі стали лайном.
Nazar Kirienko
22:03 / 20 Жовтня 2017
Молодцы че. Убрали единственный канал, который удерживал не отключать кабельное ТВ ВОВСЕ! Сначала вы убираете проекты, что были вашей визитной карточкой, оставляя все по-минимуму. Потом заменили и то, что осталось на парашу для детсадовцев.... Ладно, но еще же были "Симпсоны" "Гриффины" и другие время-убивательные анимации.... А теперь, мы имеем "ОЦЮ" херню. Збс. Чотка. В натуре чотка. Гудбай зомби-ящик!
Мар'ян
12:31 / 20 Жовтня 2017
'Оце' оце збс кантєнт,я х**ю б*ядь...,are you a*ueli tam suki?! Qtv був єдиним,точніше самим годним каналом для аудиторії до 21го року.Спочатку ви забрали в нас рестлінгWWE,потім би забрали бліч,наруто і так далі,скатились нана рівееь пездюків до 8років. Верніть нормальний контент(особливо годний WWE I Naruto). То що ви там показуєте це реально параша,таке враження,що **** вже реально ткхлого сала захавали б*ять... Серйозно,верніть годноту і заберіть на*уй х**ту!
Диктор з QTV
07:39 / 19 Жовтня 2017
ЛопАтою Вам по пиці! Без цього каналу мене не буде, а мій голос - то є легенда! Люди, гоУ на майдан, нехай скотиняки відчують, що ми не останні люди!
Верніть нам Qtv
20:02 / 18 Жовтня 2017
Давайте нам рівноціний обмін , а не цю ху***
Ті хто закрив Qtv мразоти
19:58 / 18 Жовтня 2017
Снача с канала убрали самый интересный контент : прекратили показывать наруто, блич ,игронафты , а взамен поставили х**** для мелких ******в , а потом вобще закрыли .Пожалуйста верните на Qtv ,это был единственный украинский канал для подростков
Ігор
23:44 / 17 Жовтня 2017
Уроди ви тупоголові!! Я на цьому каналі ріс, мені 23, а я й досі його любив!! Якому вилупку прийшло в голову повністю знищити канал?? Аж в голові не вкладається, надіюсь ти пошкодуєш, мразота!
Sasha
13:31 / 16 Жовтня 2017
Верніть телеканал QTV-бомбезний канал.Його дивляться як дорослі,так і діти.Верніть канал,а ОЦЕ х***я повна.
pavlo
12:58 / 16 Жовтня 2017
шо це за ..... ви ..... кютв верніть!!!!!!!!!!!! гмо кончане
Паша
16:36 / 15 Жовтня 2017
Дауни корИсті від вашого гавно-канала не буде я заблокував канал шоб случайно не наткнутись на нього і не принести лишнього перегляду Підарасиблядь хуй вас хтось дивитись буде!
Petro
11:56 / 15 Жовтня 2017
QTV-развлекательний канал бил. Смотрелі і взрослие і деті. А ето х*ета нікуда не годітся. Верніте QTV.
QTV
19:42 / 14 Жовтня 2017
Телеканал "оце" це повна х**ня а QTV тошо нада верніть все як було.
stas
13:58 / 14 Жовтня 2017
Верните qtv мрази
Владислав
12:15 / 14 Жовтня 2017
Тепер нема сенсу дивитися телебачення підліткам...
13
03:25 / 13 Жовтня 2017
Канал полная лажа !!! Это же к чему нужно быть "гением" что бы заменить QTV таким отстоем
VerniteQTV
23:15 / 11 Жовтня 2017
Ви б**ть шо вопше ох**ли зараз би подивився сімпсони гріфіни американський тато а тут хуєта яка на СТБ йде це п***єц!!!!!Верніть QTV
Александр
19:27 / 11 Жовтня 2017
Это был единственный мой любимый канал. Всегда мог посмотреть свои любимые мультфильмы, а теперь их нет. На их месте показывают какую-то дичь. Верните пожалуйста нам QTV!
MAKROS
18:24 / 11 Жовтня 2017
Конченые вы дыбилы!!! Верните канал!!! Уберите эту парашу!!!
Love QTV
21:12 / 09 Жовтня 2017
Я на этом канале вирос так можно сказать это пи**ец хоть их и можно понять реклами нет денег нет Но бл раньше было круто :) Реслинг Наруто оооо да это было очень круто QTV могу сказать спасибо а то что они зделали полное дерьмо
Булка хлєба
23:58 / 08 Жовтня 2017
Не ну эт пи**ец так пи**ец... По ходу какие-то пи**асы выкупили канал и решили его угробить. Удачи вам... в гробу.
Андрій
01:14 / 07 Жовтня 2017
Верніть Qtv пожалуста ато якась параша канал "Оце" що за дибіли придумали якщо те саме йде по СТБ
Хах
20:17 / 02 Жовтня 2017
Терпеть не могу,шлак типа симпсонов,грифинов и тд.НО смотреть повторы того что идет на других каналах это вообще идиотизм)))
Ihor
17:03 / 02 Жовтня 2017
Ви дурні.вам ноги поломати .замахали блять.мені 14 і я любив QTV.спочатку реслінг, WWE,MMA,перестали показувати ,а тепер канал вкрали.Я татові скажу вам жопа.Мій тато має правильних знайомих.Ваш оце тв лопне в три пе***.Я попередив вам вирішувати.
Саша
11:04 / 01 Жовтня 2017
Я супутникове поставив лише заради куй тіві. Ви зажрались! Таких каналів як ОЦЕ і так вдосталь. Рекламу в них ніхто не замовляє... Запустіть канал на якому буде йти реклама 24/7 і буде вам щастя. Це жесть, в Європі все для людей, реклама триває 1 хв. А у нас все заради грошей. Коли ж ви нарешті нажраться.
Егор
19:17 / 30 Вересня 2017
Телеканал ''Оце'' не буде користуватися такою популярністю, як це робив ''QTV''. На мою думку це велика помилка, замінити підлітковий телеканал з популярними програмами на відстійний ''шлак'', такий як ''Битва екстрасенсів'' і т.д. Скажу вам одне: Поверніть QTV!!!
Vlad
21:36 / 29 Вересня 2017
Как прикольно было прийти с работы и прсмотреть Симпсонов, Американский папа и Грифины... А теперь крутят гавно под названием "Битва экстрасенсов"... По всем каналам теперь шлак про ментов, ревизоров и экстраразводил. Последний оплот разума на телеке, так это Nat Geo Wild
Елена
09:40 / 29 Вересня 2017
Самый галимый канал ОЦЭ. Это все есть в нете. И что смотреть теперь подросткам? Я в шоке, в нашей стране и так ничего для них нет, теперь даже канала.
den
21:59 / 28 Вересня 2017
ОЦЕ так лайно собаче. Мені 32 я регулярно дивився QTV. А ОЦЕ запхайте собі в сраку поглибше
Артур
21:12 / 26 Вересня 2017
Верните QTV! Идиоты.
Олексій
20:37 / 26 Вересня 2017
ОТО- то взагалі не канал, а повний анал.....
A
22:06 / 25 Вересня 2017
оце-ПОВНА ЖОПА.Верніть QTV
1
21:58 / 25 Вересня 2017
куда пропав QTV
Влад
00:07 / 25 Вересня 2017
Гівно ваше ОЦЕ...
Qtv
13:44 / 21 Вересня 2017
Тотальный бойкот!!!! Просто, все разом, удаляем ЭТО со списка каналов и ни когда не натыкаемся на него. Посмотрим сколько потом ОНИ на рекламе заработают. Пинчуки, Вам всё мало и мало денег!? Миллиарды уже, а всё мало. Фу!!!
anonim
15:26 / 17 Вересня 2017
верните Qtv
Українець
19:46 / 16 Вересня 2017
Ви бісові мудні! Просто не маю інших слів!Я ріс на QTV! Якого дідька його змінили? Канал був на аудиторію від 14 років, а зараз там програми стб! Нахуя? Поверніть QTV!!!!!
ника фролова
16:01 / 16 Вересня 2017
Верните пожалюста QTV детям и так уже нечего смотреть он был очень интересный у вас и так много каналов .
Богдан
14:25 / 16 Вересня 2017
Поверніть куй тв. Ніхто ОЦЕ дивитися не буде!
Данил Рейх
23:03 / 15 Вересня 2017
Нах*я вы поменяли QTV было всё отлично все смотрели его там были самые нормальные мульты. А сейчас кто увидит что там идёт так и рыгать захочится. Как упоминают выше ,,ОЦЕ,, полнейшее ГГООВВНО **** РЕТКОСНОЕ ГАВНИЩЕ ПОЛНОЕ сейчас показует одну *** ПОЛНЕЙШЕЮ.
Maxim
00:51 / 12 Вересня 2017
Совсем сдурели. Рекламу нужно было правильно продавать. Но Это. .. Это смотреть не будут. ЗАЧИНЯЙТЕ ЙОГО!
Александр
18:44 / 11 Вересня 2017
Верните Qtv. Канал Оце вообще ни о чем. Идиотское решение вы приняли!!!
Діма
20:06 / 10 Вересня 2017
Ніхто недивиться цей канал "Оце" всі 35+ дивляться 1+1! А канал "Оце" ФУУУ! Якщо ви повернете "OTV" тоді вже знову все стане на свої містя. У мене вже 1 неділю стрес через пропажі "OTV"!
Дима
23:20 / 09 Вересня 2017
Канал полное дерьмо.Верните QTV!
Nemo
16:29 / 09 Вересня 2017
Оце говно так говно... Верните QTV... Не кто ваше ОЦЕ не будет смотреть!!!
YUORA
16:02 / 09 Вересня 2017
Верните куй тв канал оце полное гавно
Anonim
22:43 / 08 Вересня 2017
Вы чё там на*уй *банулись какой на*уй оце этих экстрасенсов уже даже пенсионеры не смотрят канал верните и вот этот бред что это типо для заработка вы чё совсем там *банулись этот канал смотреть никто не будет потому что о нем никто не знает кроме молодежи верните канал ублюдки.
Dynamis
19:50 / 08 Вересня 2017
Оце так несподіванка ОцЕ-гавно канал qtv-ТОП
Кристина
12:27 / 08 Вересня 2017
Це був найкращий канал.мені 28,сину 8 дивились канал разом майже весь день.тепер син в паніці тай мені не довподоби,що канал пропав.а ту "єрунду",що вони показують зараз хай самі дивляться.така ж проблема і з тонісом.зовсім з розуму з'їхали.
Зоя
11:36 / 08 Вересня 2017
Який жах! просто знущання над людьми. Дивіться тепер ваше "Воно" самі. Ніхто це лайно дивитися не буде. Я теж до січня 2017 року майже не переключала канал QTV, а потім, коли зникли Сімпсони та Футурама, вже майже не дивилася канал. Але те, що ви зробили зараз, це просто ні в які рамки не влазить.
Егор
22:57 / 07 Вересня 2017
Контент на вашем ОЦЕ ПОЛНОЕ ГОВНО
Егор
22:55 / 07 Вересня 2017
Что вы сделали ... господи вы идиоты люди не будут смотреть ЭТО нечто ... если люди хотят посмотреть новый или айситиви то они будут смотреть. Хороший был канал жаль ...
Yana
14:46 / 06 Вересня 2017
Было время, этот канал работал у меня круглосуточно... но с декабря 2017 года на нем стали крутить нечто унылое для детишек 5+ а потом и вовсе закрыли. Прошу ВАС, верните нам старый добрый QTV ( с симпсонами, футурамой, гриффинами...тд). Верните радость людям!
Mario
22:30 / 05 Вересня 2017
Шоб ввас в дома показував ТІЛЬКИ 'оце' ! а під словом оце вони мають на увазі гамно! був чудовий канал, не уявляю якими до...ми потрібно бути щоб зробити О Ц Е.
Олег
15:46 / 05 Вересня 2017
Ми з малим в істериці! ОЦЕ так зрада...
Любомир
11:24 / 05 Вересня 2017
Я надіюсь ви на такому тупоголовому контенті нічого не заробите і повернете старий добрий QTV
Владимир
19:48 / 04 Вересня 2017
кто придумал что люди в возрости 35+ будут смотреть, чепуху которую показуют по всем каналам, мне под 40 и обожал канал, да собственно и все знакомые и друзья любили qtv, верните то что отвлекает от итак напреженных дней.
Александр
17:44 / 04 Вересня 2017
Что вы сделали с каналом? А молодёжь что смотреть будет. А ну и фиг с вами есть еще 2х2. Это самая глупая Ваша идея.
Я
13:39 / 04 Вересня 2017
Сгорел сарай - гори и хата.
Cnfcb
12:50 / 04 Вересня 2017
хрень полная QTV был последним каналом что я смотрел а там теперь ересь для бабушек показывают
Андрей К.
12:49 / 04 Вересня 2017
Кстати, канал ОЦЕ лучше вообще закрывайте. Его всё равно никто смотреть не будет, только растраты на трансляцию и лицензию понесёте.
Андрей К.
12:43 / 04 Вересня 2017
Единственный любимый украинский телеканал был. И тот закрыли. Сначала понизили планку, убрали весь самый интересный контент, превратив в детский телеканал, а потом и вовсе ликвидировали. Все эти шоу жирных холостяков, которые меняют жён на кухнях - бред для домохозяек. Пора выбрасывать телевизор, теперь он мне совсем не нужен.
vavek
23:12 / 03 Вересня 2017
Лол, давно его нужно было закрыть, годного ничего небыло последние года 4
Витек
18:49 / 03 Вересня 2017
Я в шоке,сперва не понял что за дичь.Какогото сраного холостяка весь день крутят.Думаю где мой любимый QTV а тут вот где собака прылась.Верните мне игронавтов!Нах мне ваши бабы озабоченные.
Валех
13:58 / 03 Вересня 2017
Черепашечки.... Губка Боб..
Валех
13:51 / 03 Вересня 2017
Сразу удаляю это говно со списка программ. Хороший канал,прекрасный перевод мультика Кот с сапогах. Директор канала,образумтесь !
Леха
10:01 / 03 Вересня 2017
Блин мне 25 и это был один из моих любимых каналов, а вы все исправили, чтоб вы обанкротились на этой херне.
Поверніть QTV
08:34 / 03 Вересня 2017
Був нормальний канал а тепер повне гавно а ще копія якогось стб і новий канал я ICTV ! Нахріна ви так зробили! Якщо ви хочете дивитись стб то переключіть на стб ,якщо ви хочете дивитись новий канал переключіть на новий канал! Я включав щодня телевізор заради цього каналу , щоб подивитися сімпсони , футураму, губки боб а не те що йшло по стб і т.д !А тепер що мені зранку робити коли йду до школи ? Я на QTV виріс , перейшов з дитинства і далі дивлюся в тепер що за ХУЙНЯ! Вибачте за мат ! Але я повинен був це сказати!StarLightMedia що б вас качка копнула і щоб гикали до кінця днів . ВИ ДАУНИ МУДАКИ ПРИДУРКИ В Т.Д! Всі хто хочуть дивитися сімпсони -можете переключити на нло-тв .Там і сімпсони і гріфіни В багато чого іще.Наприклад мама-хохотала - коли я чекав до ігронавтів (23:00) - дивився саме це! А ВИ STARLIGHTMEDIA - ПРИДУРКИ!!
Viktor
00:35 / 03 Вересня 2017
оце ЛАЙНО ТАК ЛАЙНО!!!
Fanat123
22:49 / 02 Вересня 2017
Вы издеваетесь? Вы чё с каналом творите?! Сначала убрали реслинг, потом аниме, ладно пусть это не показуют, но МУЛЬТФИЛЬМЫ!! Вы и правдой думаете что кто-то там из 35+ будет смотреть этот канал? Мой совет - лучше вертайте старый канал QTV, пока не поздно.
істинний кютівішник
21:19 / 02 Вересня 2017
ви згодні зімною фанати якщо так то відпишіть мені пліс мені цікава ваша думка =)
істинний кютівішник
21:15 / 02 Вересня 2017
нафіга ви це зробили спершу був куй-тв потім він став кращим і став qtv саме цей канал познайомив мене із АНІМЕ,реслінгом,ігронавтами і тд.Пізніше ви забрали аніме і реслманію перетворивши його на більш дитячий канал ну добре я ще сцим змирюсь але перетворити шедевральний канал на жалку пародію СТБ,новий і ICTV???? cерйозно?QTV ти спустилося нище пояса я надіюся що ти знов повернешся ні я не надіюся на аніме і ресл манію але булоб добре.Ну я тебе прошу QTV вернись якщо ти мене ще в глубені душі мене чуєш то ми твої віддані фанати тебе просимо вернись пліс.
Алекс
20:07 / 02 Вересня 2017
Був нормальний канал, з дорослим контентом, практично весь вечір ТВ був налаштований саме на нього. Потім зробили приорітет на дитячі мультики, а тепер щей заявляють що то не вигідно і перетворють канал на помийну яму, куди скидують всякий шлак. Просто супер менеджери. Фу такими бути.
...
17:27 / 02 Вересня 2017
Ну вот як так можна? Поміняти прекрасний канал на непонятно що, всі ж розуміють, що тепер його не буде дивитись ніхто. Я так любила QTV, там було все - сімпсони, футурама, реслінг і що тепер?? Взяли все забрали і роби що хоч. Вот не люблю мати но ті хто це зробили мудаки і придурки, щоб вам ікалось до кінця життя!!!!!!
Вася Пупкін
17:05 / 02 Вересня 2017
Супутник купував як раз за ради "Куй тб"! Сімпсони, реслінг і ігронавти - усе це спонукало придбати супутникове й викинути "Т2", але зараз, коли САМИЙ ТОП УКРАЇНСЬКОГО МОЛОДІЖНОГО РОЗВАЖАЛЬНОГО телеканалу "Qtv" змінюють на двійника стб,новий канал і ICTV, на яких йде по суті ГІВНО й новини - власники ВИ взагалі адекватні?! ВЕРНІТЬ QTV , НЕ ПОЗОРЬТЕСЬ...
Фанат WWE
16:32 / 02 Вересня 2017
Навіщо?! Щоб ви здохли старлайт медіа. Спочатку забрали рестлінг, а топім канал. "Респек" (Сарказм)
Глеб
14:08 / 02 Вересня 2017
Это издевательство!!! Какой идиот +35 будет смотреть экстрасенсов по 10 часов? Просто деградация канала! Верните qtv иначе вас будет смотреть 3 калеки и те ради игронавтов в 3 часа ночи.
Илья
13:56 / 02 Вересня 2017
ВЕРНИТЕ QTV!!! Что за бред??? КАКОЙ НАФИГ "ОЦЕ" Не портите канал!
Ваня
11:56 / 02 Вересня 2017
ОЦЕ-ПОЛНОЕ ГОВНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Антон
15:58 / 01 Вересня 2017
Був прекрасний телеканал Куй-ТБ з масою розважальних передач, але комусь прийшло в голову перетворити його на Губка Боб-ТВ орієнтованого на обмежену аудиторію. Тепер ще якийсь ОЦЕ ТБ, гарантовано канал накриється мідним тазом за півроку, його чекає доля Гумор ТБ і тому подібних... Українське телебачення потроху перетворюється в понуре гів..о з каналами новин та турецькими серіалами і екстрасенсами на кладовищі. Людям потрібно відволіктися під час війни, потрібна красива картинка, екшн та еротика, канал який займе цю нішу однозначно виграє
АЛЬТ
15:25 / 01 Вересня 2017
ОЦЕ - ГАВНО. Был нормальный канал, но его превратили в шлак ОЦЕ, изначально убрали реслинг - заменив его на дебильные мультики созданные по обкурке, а потом пришло ОЦЕ- еще одно говно от национального производителя...Жаль, но мы с каждым разом все дальше от Европы... Деградация начинает набирать обороты... Обращаюсь к Никите: Алё хрен моржовый со своим успокоительным: ЭТО ПОЛНЫЙ БРЕД НЕ ВЕРЬТЕ!!! ВЕСЬ ЭТОТ САЙТ ФЕЙК!!! У НЕГО НЕТ ПРАВА ЧТО - ТО ГОВОРИТЬ ПРО СОВСЕМ ДРРУГОЮ СТУДИЮ !!! ВЕСЬ КОНТЕНТ ЭТОГО САЙТА ЭТО РАЗВОД!!! ДЕТИ НЕ ВЕРТЕ И НЕ РАСТРАИВАЙТЕСЬ! Ты когда писал эти бредни, о чём ты думал? Засунь свою наивность в свою пятую точку опоры и спустись на землю: Сказано, тв канал меняет формат, значити -о нем надо просто забыть...И сказать малышам - все киндеры - баста. не плачьте, а ищите футураму и симпсонов в инете.
АЛЬТ
15:14 / 01 Вересня 2017
ОЦЕ - ГАВНО. Был нормальный канал, но его превратили в шлак ОЦЕ, изначально убрали реслинг - заменив его на дебильные мультики созданные по обкурке, а потом пришло ОЦЕ- еще одно говно от национального производителя...Жаль, но мы с каждым разом все дальше от Европы... Деградация начинает набирать обороты...
лучше реслинг пусть показывают
20:15 / 18 Серпня 2017
Реслинг добавте пожайлуста хотябы повторы они же есть в архивах кю тв в украине нет ни одного канала транслирующий реслинг шоу а в росии аж 3 канала но мы же ни хуже москалей я надеюсь что руководство услышало меня телеканал ОЦЕ смотреть будет малая аудитория поскольку никто из взрозлых незнает про етот тв канал а еще ето они уже видели на стб и новом пока вы показываете старьйо они уже рекламируют продолжение своих проектов так что делайте выводы при реслинге аудитория была велика а сейчас из афигенного канала вы сделали какашку если нехотите менять тв канал ОЦЕ просто создайте новый тв канал с реслингом и игронавтами
Никита
15:53 / 18 Серпня 2017
ЭТО ПОЛНЫЙ БРЕД НЕ ВЕРЬТЕ!!! ВЕСЬ ЭТОТ САЙТ ФЕЙК!!! У НЕГО НЕТ ПРАВА ЧТО - ТО ГОВОРИТЬ ПРО СОВСЕМ ДРРУГОЮ СТУДИЮ !!! ВЕСЬ КОНТЕНТ ЭТОГО САЙТА ЭТО РАЗВОД!!! ДЕТИ НЕ ВЕРТЕ И НЕ РАСТРАИВАЙТЕСЬ!
Н-да...
21:42 / 17 Серпня 2017
Такий канал накрився... а замість нього лайно....
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop