09:41
Четвер, 3 Серпня 2017

Цього року фінансової підтримки реформованим редакціям не буде – НСЖУ

Національна спілка журналістів України (НСЖУ) повідомляє, що у Державному бюджеті України на 2017 рік видатки на державну підтримку реформованим редакціям не передбачені
Цього року фінансової підтримки реформованим редакціям не буде – НСЖУ
Цього року фінансової підтримки реформованим редакціям не буде – НСЖУ

Таку відповідь надало Міністерство фінансів Державному комітету телебачення і радіомовлення,  який направив на розгляд відповідну постанову Кабміну «Про затвердження Порядку надання державної підтримки реформованим друкованим засобам масової інформації місцевої сфери розповсюдження».

Як повідомляють на запит НСЖУ у Держкомітеті, було надано також узгоджені пропозиції Мінфіну до проекту змін Держбюджету на 2017 рік, згідно з якими пропонувалося закласти 8, 7 млн грн. на державну підтримку видань (по 50 тис грн. на одну редакцію, розрахунково на 174 видання). 

НСЖУ повідомляє, що пропозиції Держкомтелерадіо підтримали Міністерство інформаційної політики, профільний Комітет Верховної Ради з питань свободи слова, із зауваженнями погодило проект постанови Мінекономрозвитку, а Мінфін – не підтримав. Зрештою, при голосуванні у парламенті змін до Державного бюджету України на 2017 рік поправка про фінансову підтримку реформованим газетам не розглядалася.

«Фінансова підтримка є важливою для реформованих видань, особливо тих, що видаються у маленьких містах або селищах, де досить важко залучати рекламні кошти і швидко стати на ноги, – прокоментував голова НСЖУ Сергій Томіленко. – Тим більше, що на початковому етапі реформи влада декларувала свої наміри допомоги газетам, що йдуть у роздержавлення. І це є зобов’язання, прописане у Законі про реформування. Сподіваємося, допомога буде реальною, а не декларативною».

За повідомленням Держкомтелерадіо, відповідні пропозиції вже надано Мінфіну при формуванні проекту Державного бюджету України на 2018 рік.

Читайте також

Як писав «Детектор медіа», реформовані редакції не можуть претендувати на комунальні приміщення. Вимоги влади передати приміщення, що перебувають на балансі редакцій комунальних ЗМІ, на баланс органів місцевого самоврядування і укласти договори про оренду є законними

Фото: Відповіді на питання

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1238
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop