01:43
Вівторок, 27 Червня 2017

«Тріолан» вимкнув «Інтер»

3 179
Провайдер «Тріолан» тимчасово припинив показувати в своїй мережі телеканал «Інтер». Він пояснює це тим, що договір між ним і «Інтером» втратив силу. Про це йдеться в повідомленні на офіційній сторінці компанії в Facebook.
«Тріолан» вимкнув «Інтер»
«Тріолан» вимкнув «Інтер»

«В силу різних обставин наш договір з Інтером” втратив свою силу. Ми знаходимося в стадії переговорів щодо укладення нового договору. Однак через різні причини переговори носять складний характер. У будь-якому випадку ми очікуємо завершення цього процесу до 1 липня 2017 року. Якщо ми укладемо договір, то 1 липня ми відновимо мовлення “Інтера”. Якщо не укладемо, то ми з вашою допомогою вибиратимемо – відповідно знизити абонентську плату (попередньо до 12 гривень) або замінити телеканали групи “Інтер” іншими каналами», - йдеться в зверненні «Тріолана» адресованому абонентам.

Нагадаємо, 1 січня 2017 року набув чинності закон про зміну складу універсальної програмної послуги (УПП). Згідно з ним, до складу УПП увійшли телерадіопрограми ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (нині в процесі створення), парламентського телеканалу «Рада», а також місцеві та регіональні ефірні аналогові й цифрові телеканали, що мовлять у межах не більш як однієї області та не здійснюють ретрансляції програм інших мовників і не володіють іншими ліцензіями на ефірне мовлення в інших областях. Натомість загальнонаціональні комерційні телеканали вилучені зі складу УПП та перейшли до договірних відносин з провайдерами.

Читайте також

У грудні 2016 року медіагрупи називали таку вартість свого контенту для мереж платного ТБ на 2017 рік: «1+1 медіа» і StarLightMedia – по 75 коп. з абонента за пакет усіх каналів групи (по 6 каналів у кожної); «Медіа Група Україна» – 45 коп. з абонента за пакет усіх каналів групи (3 канали); Inter Media Group – 3 грн з абонента за пакет усіх каналів групи (9 каналів), 5 канал – 0,1 грн. з абонента. Також у медіагруп були певні умови щодо ретрансляції їхніх каналів: продаж усіх каналів одним пакетом, а не поштучно, обов’язкове потрапляння в соціальний пакет тощо.

11 січня провайдер кабельного телебачення «Ланет» вимкнув телеканали Inter Media Group зі своїх мереж у Києві, Івано-Франківську та Калуші. Але за кілька місяців їх повернув.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3179
Переглядів
Коментарі
Нахуйм кацапський Інтер
12:44 / 27 Червня 2017
Ann 10:31 / 27 Червня 2017 Ольгінські тролі Негодують,топають ножками. Цей кацапський канал не дарма палили,там крім совдепівських фільмів і путінських новин нічого не показують.Це гівно ще б на Волі прикрили і було б чудово.Канал для старих маразматиків.
Ann
10:31 / 27 Червня 2017
Негодую по поводу отсутствия трансляции ИНТЕРа,руководство Триолана не понимает,что просто потеряет абонентов,лично я 95% времени,которое могу выделить на просмотр телевизора-смотрю ИНТЕР. И,пожалуйста,не лищайте меня этого удовольствия, в противном случае -просто перейду к другому провайдеру.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду