16:00
Четвер, 12 Січня 2017

Гендиректор «Дождя» сподівається, що українці дивитимуться канал через інші ресурси

1 816
Генеральний директор російського телеканалу «Дождь» Наталя Синдєєва відреагувала на рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення (Нацради) заборонити мовлення каналу на території України
Гендиректор «Дождя» сподівається, що українці дивитимуться канал через інші ресурси
Гендиректор «Дождя» сподівається, що українці дивитимуться канал через інші ресурси

Позицію гендиректора телеканалу опубліковано на сайті «Дождя».

«Мені дуже шкода, що Нацрада України прийняла таке рішення», - заявила Синдєєва.

За її словами, відповідно до умов договорів з усіма провайдерами України, мовлення «Дождя» на всій території країни здійснюється через IP-з'єднання без прямої комерційної реклами. І Нацраді, за її словами, було про це повідомлено 8 серпня 2016 року. Після цього, як зазначає Синдєєва, претензій щодо невідповідності змісту телеканалу українському законодавству «Дождь», начебто, не отримував.

За словами Синдєєвої, «телеканал керується російським законодавством при зображенні карти Росії».

 «Відповідно до статті 65 Конституції Російської Федерації Республіка Крим є суб'єктом Російської Федерації», - уточнила вона. – «Сподіваюся, що український глядач знайде можливість дивитися "Дождь" через наш сайт, наші додатки в Smart TV та інші канали дистрибуції».

Як повідомляє «Дождь», в Україні телеканал транслюють близько 90 провайдерів. Доступ до телеканалу мають приблизно 500 тисяч домогосподарств.

Нагадаємо, 12 січня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вилучила російський телеканал «Дождь» із Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України

Зокрема, телеканал «Дождь» вилучено з переліку через трансляцію в його ефірі забороненої українським законодавством реклами (закон забороняє розміщення реклами в ефірі російських телеканалів, що ретранслюються в Україні), а також через трансляцію інформації, що посягає на територіальну цілісність України («Дождь» зображає Крим як територію Російської Федерації). Рішення про вилучення має набути чинності через місяць після оприлюднення.

Зазначимо, 5 січня у Чорноморську (Одеська область) активісти громадської організації «Ветерани АТО та інваліди "Рапіра"» добилися від місцевого кабельного оператора «Клен» відключення російського телеканалу «Дождь».

Нагадаємо, станом 22 грудня змін Перелік іноземних програм (так званий «список адаптованих каналів») налічував 156 іноземних телеканалів. Після вилучення «Дождя» і тимчасової заборони «Телеклубу» українським провайдерам дозволені для ретрансляції 154 іноземних телеканали.

 

Читайте також
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1816
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду