18:19
Середа, 19 Жовтня 2016

Телеканали М1 та М2 визначилися з наступником Валентина Коваля

Генеральним директором ТОВ «Телеодин» - юридичної особи телеканалів М1 та М2 – буде призначений Сергій Перцев, який з початку 2014 року обіймає посаду генерального продюсера, а до того був арт-директором цих каналів.
Телеканали М1 та М2 визначилися з наступником Валентина Коваля
Телеканали М1 та М2 визначилися з наступником Валентина Коваля

Про це «Детектору медіа» стало відомо з власних джерел на каналах.

Разом з тим на посаду генерального продюсера буде призначена Нателла Чхартішвілі-Зацаринна, яка до 2012 року працювала головним режисером М1 та М2, звідки перейшла в групу «1+1 медіа», а нині повертається назад на М1 та М2.

За даними джерел ДМ, кадрові зміни наразі перебувають у процесі офіційного оформлення.

Нагадаємо, що раніше генеральним директором ТОВ «Телеодин» був Валентин Коваль, якого 27 вересня Президент України Петро Порошенко призначив на вакантну посаду члена Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Після звільнення пана Коваля гендиректором ТОВ «Телеодин» стала фінансовий директор компанії Наталія Перцева, але це було тимчасове призначення людини, яка володіла правом підпису фінансової документації компанії.

Співвласник М1 та М2 Микола Баграєв в інтерв’ю «Детектору медіа» сказав, що наразі каналами керує Сергій Перцев і кардинальних кадрових змін не планується. Пан Баграєв зауважив, що, можливо, пан Перцев обійме посаду пана Коваля, а можливо, буде певний тандем.

На фото - Сергій Перцев

Фото: Павло Довгань

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2718
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду