15:03
П'ятниця, 26 Лютого 2016

«1+1 медіа» купує оператора супутникового телебачення Viasat – ЗМІ

Група «1+1 медіа» Ігоря Коломойського, за повідомленнями ЗМІ, досягла домовленості щодо придбання оператора супутникового телебачення-компанії «Віжн ТВ» (ТМ Viasat) із шведським медіахолдингом Modern Times Group (MTG).
«1+1 медіа» купує оператора супутникового телебачення Viasat – ЗМІ
«1+1 медіа» купує оператора супутникового телебачення Viasat – ЗМІ

Про це повідомляє ЛІГА.net з посиланням на два джерела інформації – топ-менеджера конкуруючої медіагрупи та керівника телекомунікаційної компанії.

За оцінкою одного з них, сума угоди між «1+1 медіа» та шведським медіахолдингом MTG становиит від 300 до 500 млн. грн. ($15-20 млн).

Відділ корпоративних комунікацій «1+1 медіа» повідомив Liga.net, що офіційне повідомлення щодо угоди готується. Водночас директор з розвитку Viasat Петро Конов відмовився від коментарів.

«Про операцію знає президент “Київстару” Петро Чернишов. Viasat є партнером “Київстар” з ТБ-послуги для абонентів домашнього інтернету. Але її умов і учасників він не захотів розголошувати», - зазначає видання.

Як повідомляє Liga.net, за оцінками учасників ТБ-ринку, Viasat є найбільшим в Україні оператором супутникового зв’язку, який обслуговує близько 150 тис. абонентів.

Як вважає член громадської ради при Нацраді з питань ТБ і радіомовлення Олександр Глущенко, група «1+1 медіа» купує супутникову платформу, аби в майбутньому зібрати на одному супутнику найбільші телеканали.

«Після того як в ТБ-законодавство будуть внесені зміни і безкоштовний соціальний пакет каналів стане в рази меншим, медіагрупи зможуть на супутнику закодувати інші канали і продавати до них доступ», - заявив він.

Видання стверджує, що MTG давно шукала покупця на український актив, адже минулого року ухвалила стратегічне рішення вийти з східноєвропейських ринків.

Нагадаємо, у жовтні MTG продала російським компаніям за $45,5 млн. групу платних телеканалів Viasat у Росії. Платні канали Viasat в Україні, країнах Балтії, Ізраїлі та ще 15 країнах були придбані міжнародною приватною інвестиційною компанією Baring Vostok.

На початку літа 2015 року «Медіа Група Україна» придбала в бізнесмена Мохаммада Захура супутникову платформу Xtra TV, яка у зв'язку з кризою вирішила припинити свою діяльність як DTH-оператора. Відтоді в пакеті Xtra TV були тільки канали «Футбол 1» і «Футбол 2», які з 1 жовтня 2014 року ексклюзивно поширювалися для супутникових абонентів в Україні тільки через цю платформу. 

Зазначимо, що супутникова платформа Xtra TV працювала без ліцензії провайдера програмної послуги. Наприкінці вересня 2015 року медіахолдинг «Медіа Група Україна» отримав ліцензію супутникового провайдера на свою компанію «Діджитал скрінз» для розвитку супутникової платформи Xtra TV.

«Медіа Група Україна» тоді ж пообіцяла найближчим часом запропонувати розширену контентну пропозицію на своїй супутниковій платформі.

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2437
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop