Viasat переоформив ліцензію

Viasat переоформив ліцензію

15 Червня 2016
1915
15 Червня 2016
20:15

Viasat переоформив ліцензію

1915
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 9 червня переоформила ліцензію провайдера програмної послуги ТОВ «Віжн ТБ» (супутникова платформа Viasat) у зв’язку зі зміною директора, оператора телекомунікацій, супутника, а також переліку та кількості телеканалів.
Viasat переоформив ліцензію
Viasat переоформив ліцензію

Директором провайдера замість Яна Штаймана стала Світлана Міщенко. Супутникова платформа «переїхала» із супутника Astra 4A на Amos 3, а її оператором телекомунікацій замість шведського SES Astra AB стала компанія «1+1 продакшн» з групи «1+1 медіа».

Провайдер змінив перелік телеканалів і зменшив їх кількість зі 101 до 99 (з них 62 – українські телеканали).

Нагадаємо, 1 березня група «1+1 медіа» Ігоря Коломойського оголосила про завершення перемовин зі шведським медіахолдингом MTG щодо купівлі бізнесів «Viasat Україна». Угода між компаніями буде завершена після перевірки й отримання дозволу Антимонопольного комітету.

2 червня Нацрада призначила позапланову перевірку ТОВ «Віжн ТБ» (супутникова платформа Viasat). Підставою для перевірки стали результати моніторингу, який виявив, що провайдер без дозволу Нацради ретранслює 19 каналів, не передбачених ліцензією, а також змінив супутник Astra 4A на Amos і Hot Bird.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1915
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Підтримай нас! Стань частиною проєкту!
Щодня наша команда готує для вас найсвіжі та незалежні матеріали. Ми будемо надзвичайно вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваша підтримка – це можливість зробити ще більше!
Підтримати нас
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду