12:35
П'ятниця, 14 Серпня 2015

Держкіно отримало від продюсерів фільму «Незламна» півтора мільйони гривень

Держкіно отримало від продюсерів фільму «Незламна» півтора мільйони гривень
Держкіно отримало від продюсерів фільму «Незламна» півтора мільйони гривень

Продюсери фільму «Незламна» починають повертати Державному агентству України з питань кіно кошти, вкладені у виробництво стрічки. Про це йдеться в повідомленні виробника стрічки Film.UA Group.

 

13 серпня компанія здійснила перший платіж і перерахувала Держкіно України 1,5 мільйони гривень.

 

«Нам вдалося продемонструвати, що глядацьке українське кіно може бути як комерційно успішним в кінотеатральному прокаті, так і показувати дуже хороші рейтинги на ТБ. Хочу також відзначити, що компанія Film.UA Group (ініціатива "#КіноКраїна") продовжить і далі активно сприяти розвитку вітчизняної кіноіндустрії», - сказав продюсер фільму Єгор Олесов.

 

Як писала «Детектор медіа», про намір повернути державі кошти, вкладені у виробництво фільму «Незламна», у вересні 2014 року заявив власник Film.ua Group Сергій Созановський. Його метою було довести, що державна підтримка не є обов'язковою складовою у кіновиробництві.

 

В ініціативній групі «#КіноКраїна» нагадують, що готові завершити виробництво фільмів, які не отримали в повному обсязі фінансування Держкіно та лишилися незавершеними. «На сьогоднішній день "#КіноКраїна" так і не отримала жодної заявки», - повідомляють представники ініціативної групи.

 

Нагадаємо, «Незламна» (у прокаті у Росії - «Битва за Севастополь»)  - психологічний байопік про відомого снайпера часів Другої світової війни Людмилу Павліченко. Фільм відзначає амбітний задум, у якому масштабні зйомки поєднуються зі складним постпродакшном. Бюджет україно-російського фільму склав 5 млн доларів (70% - Україна, 30%- Росія). Режисер «Незламної» - Сергій Мокрицький, продюсером виступив Єгор Олесов.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2288
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop