10:52
П'ятниця, 24 Квітня 2015

Канал Ukraine Tomorrow запустять упродовж місяця після передачі УТР – заступник міністра інформполітики

Канал Ukraine Tomorrow запустять упродовж місяця після передачі УТР – заступник міністра інформполітики
Канал Ukraine Tomorrow запустять упродовж місяця після передачі УТР – заступник міністра інформполітики

Упродовж місяця після передачі УТР Міністерство інформаційної політики України планує запустити телеканал іномовлення з робочою назвою Ukraine Tomorrow. Про це в інтерв'ю «Детектор медіа» повідомила заступник міністра інформаційної політики Тетяна Попова.

 

За її словами, потрібне рішення уряду по УТР, наразі в міністерстві чекають документальної юридичної передачі.

 

Також Тетяна Попова зазначила, що Ukraine Tomorrow мовитиме чотирма мовами: українською, російською, англійською та кримськотатарською.

 

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України 18 березня ухвалив розпорядження про передачу телеканалу БТБ Міністерству інформаційної політики України (МІП).

 

Міністр інформаційної політики Юрій Стець ще 22 лютого анонсував, що впродовж місяця його міністерство запустить телеканал іномовлення Ukraine Tomorrow. За словами міністра Стеця, телеканал стане противагою російським пропагандистським каналам, зокрема Russia Today. Очікується, що канал фінансуватиметься з державного бюджету та з фінансової допомоги ЄС та США.

 

Раніше, в інтерв'ю «Детектор медіа» Юрій Стець розповів, що Ukraine Tomorrow на старті буде тримовним (українська, англійська та російська мови). Згодом міністр повідомив, що на каналі також будуть програми кримськотатарською мовою про Крим. Тетяна Попова говорить вже про чотири мови: російську, українську, англійську та кримськотатарську.

 

Як писав сайт «Дуся», з каналу БТБ, на базі якого має бути запущене іномовлення, наразі вивозяться столи і комп'ютери для потреб міністерства.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2216
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду