13:09
П'ятниця, 14 Листопада 2014

Постпродакшн фільму «Під електричними хмарами» виробництва Росії, України та Польщі призупинено через брак фінансування

Постпродакшн фільму «Під електричними хмарами» виробництва Росії, України та Польщі призупинено через брак фінансування
Постпродакшн фільму «Під електричними хмарами» виробництва Росії, України та Польщі призупинено через брак фінансування

Режисер Олексій Герман-молодший через проблеми з фінансуванням не може закінчити роботу над своєю стрічкою «Під електричними хмарами» спільного виробництва Росії, України та Польщі. Про це повідомляє російське інформаційне агентство ТАСС.

 

Фільм створювався у співпраці з Міністерством культури Росії та Держкіно України. Зйомки стрічки відбувалися в Харкові, Одесі, Дніпропетровську, а також під Санкт-Петербургом. Знімальний процес закінчився в березні.

 

З боку Росії продюсерами виступили Артем Васильєв, Андрій Савельєв і Рушан Насібулін. Одним з копродюсерів картини став відомий режисер Кшиштоф Зануссі.

 

Головні ролі у фільмі «Під електричними хмарами» виконали Чулпан Хаматова, Анастасія Мельникова, Мераб Нінідзе, Луї Франк.

 

Серед українських акторів у стрічці були задіяні Олексій Вертинський, Віра Клімовецька, Ігор Мірошниченко, Вікторія Варлей та інші. Також над фільмом працював український оператор Сергій Михальчук.

 

Як повідомляла «Детектор медіа», зйомки цього фільму на території України закінчилися ще у квітні 2012 року. З українського боку над ним працював продакшн «Лінкед Філмз».

 

«Українська сторона виконала велику роботу, щоб сформувати знімальну групу для своєї частини проекту. Процес підготовки та зйомок ішов у тісному контакті з усіма співпродюсерами фільму. Кожен з них доклав максимум зусиль, щоб творчий процес завершився успішно», - зазначав тоді Артем Васильєв, російський продюсер.

 

«Це збірка взаємопов'язаних оповідань, у якій поєдналися минуле, сьогодення та майбутнє», - наголошується в анотації до фільму.

 

Роботу над стрічкою планувалося закінчити до цієї осені.

 

«Він знятий, змонтований, фактично озвучений. Залишилося надрукувати копії, доопрацювати комп'ютерну графіку, також є ще складні технічні моменти, їх не так багато, але вони вимагають грошей. Зараз, по суті, все робиться на особисті гроші учасників проекту», - заявляє режисер фільму.

 

Значна частина бюджету стрічки була покрита з недержавних джерел, також деяке фінансування надали міністерства культури Росії та України. «Польща допомагала нам з кастингом. На продовження держфінансування ми офіційно заявку не подавали», - зазначає пан Герман-молодший.

 

Режисер вважає, що зараз невдалий час для проектів у копродукції Росії та України.

 

«Зараз наша проблема в тому, що ми потрапили в дуже поганий для копродукції час. Якби не було трагічних подій, які роз'єднали Росію і Україну, ми б фільм давно закінчили», - говорить він.

 

Пан Герман-молодший також не виключає, що фінансова участь України в цьому проекті буде менше, ніж це передбачався на початку виробництва. Однак, за його словами, російські приватні компанії теж наразі не можуть допомогти фільму через непросту фінансову ситуацію.

 

Режисер розповів, що проект фільму «Під електричними хмарами» схвально зустріли міжнародні експерти, він був представлений на Каннському кінофестивалі.

 

Планувалося, що стрічка вийде в прокат в Росії, Україні, Польщі та інших європейських країнах. Режисер вважає, що його фільм може зацікавити і найбільші міжнародні кінофестивалі.

 

«Детектор медіа»

 

Фото - ТАСС

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4926
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop